PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ”Ayselim” 1 Nisan'da Çıkıyor!

MertErtuğrul
27-03-13, 17:03
”AYSELİM” 1 NİSAN’DA ÇIKIYOR!

Aysel Gürel’in ölümsüz eserlerinden oluşan, ünlü yorumcuların seslendirdiği “Ayselim” albümü 1 Nisan’da piyasaya çıkıyor.
Prodüktörlüğünü Murat Yıldırım’ın yaptığı, yapımcılığını DMC’nin üstlendiği albüm için Yaşar ve Aşkın Nur Yengi de stüdyoya girdi. Stüdyo çalışmaları sırasında Aysel Gürel’le ilgili bir anısını paylaşan Aşkın Nur Yengi, “Sezen Aksu’yla turne kapsamında New York’taydık. O zamanlar Sezen’in vokaliydim. Onno Tunç ve Aysel Gürel de var. Aysel ‘Hadi alışverişe çıkalım’ dedi. Beraber sokakları dolaşırken iki iri yarı adam bizi sıkıştırarak paralarımızı istedi. Aysel ‘Bende yok, onda var’ diyerek çantamı işaret etti. Adamlar çantamdaki paraları alıp gitti. Aysel’e niye böyle bir şey yaptığını sorduğumda, çantasından bir çorabın içinde sakladığı tomarca doları gösterip ‘İşte bunun içindi’ dedi. Hiç unutamadığım anılarımdan biridir” diye konuştu.

Doğruluğunu bilemem tabi.

http://www.radyofd.com/ayselim-1-nisanda-cikiyor/

twilight
27-03-13, 17:16
İnşallah kalkııp birisi ''Şaka yaptık... Nisan Biiir!''demez... :)
Ama çıkarsa gerçekten şaka gibi olur :) Kral'ın dönüşü ;)
Sağ ol haber için MerTT... :))

Büşra ÇAĞLAR
27-03-13, 18:34
Çok güzel bir haber. Insallah tekrar ertelenmez :)

Zaza
27-03-13, 20:26
twilight'in dedigi gibi umarim 1 nisan sakasi degildir. Aylardir bekliyoruz, bekledigimize degecektir :)

rosemary
28-03-13, 01:16
ben albüm çıkmadan inanmam artık...

MertErtuğrul
01-04-13, 20:46
Yine yalan oldu :(

twilight
01-04-13, 22:03
Evet.. Şakaya geldik... Bu arada beyaz 5 nisanda tarkan gelecek showuma yazmıştı oda yalan çıktı.. :)
Bu günü kim icat etti yahu? Bulup öldürek mi? :D

MertErtuğrul
01-04-13, 22:52
SamsunDemir: ''Nisan ayının ikinci yarısında düşünüyoruz.'' dedi twitter adresinden.

twilight
01-04-13, 23:52
SamsunDemir: ''Nisan ayının ikinci yarısında düşünüyoruz.'' dedi twitter adresinden.

Albümün çıkış tarihini söylüyorum 2017 :))))
Bence Samsun Demir bizi YEDİ :)