PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şarkıcı Doğuş,Tarkan kılığına girecek!

twilight
25-03-13, 19:41
http://www.gecce.com/video/magazin/tarkan-kiligina-girecek-popcu-kim

Show TV'de ekrana gelecek olan ve çekimleri önümüzdeki hafta başlayacak olan "Benzemez Kimse Sana" programının yeni yarışmacısı şarkıcı Doğuş oldu. Doğuş," Çocukluğumuz Emrah'ı, gençlik yıllarımız da Tarkan'ı taklit ederek geçti. Programda ilk hafta Tarkan taklidi yapacağım. Hayranlarıma şimdiden bu müjdeyi veriyorum" dedi.

IceTimePartisan
26-03-13, 00:13
1999larda falan abim Tarkan ben ise Doğuş hayranıydım.Nedense çok seviyordum onu :21:

twilight
26-03-13, 00:17
1999larda falan abim Tarkan ben ise Doğuş hayranıydım.Nedense çok seviyordum onu :21:

Evet,ben de severdim,hala severim :) Güzel şarkıları vardı ama nedense 2000'lerde hit şarkı yapamadı maalesef.... Ama umarım taklit yeteneği iyidir. Çünki Tarkanı taklit etmek zor ve geçen sene hiç güzel taklit yoktu,bu sene de çıkmazsa izlenmez. Gerçi taklitinden bize ne? Bize gerçeği lazım :) Ama olsun.

rosemary
26-03-13, 01:07
pek şansı yokmuş doğuş'un işi zor.geçen sene uğur arslan fena değildi

Büşra ÇAĞLAR
26-03-13, 18:33
Yarisma ne zaman basliyor. Onceki taklitler gibi olmaz ins.

twilight
26-03-13, 19:10
Yarisma ne zaman basliyor. Onceki taklitler gibi olmaz ins.

Bu hafta Cuma - Cumartesi saat 20.00 'de Büşra'cığım :)

Büşra ÇAĞLAR
26-03-13, 19:31
Tesekkurler Evrim :)

ereniko
27-03-13, 15:17
doğuş doksanların sonu ve 2000 lerin başında çok gündemdeydi iyide şarkılar yapıyordu. hatta ilk çıktığında tarkana yeni rakip olarak bile heryerde adı geçiyordu. ama malesef okumamış sokaktan gelmiş ve hata yapmaya çok müsait bir insan yanında doğru yönlendiren biride olmayınca zirveden dibe düştü bende severim doğuşu tarkanı taklit etmiş şu linkten ulaşılabiliyor eh işte biraz benzemiş:) https://twitter.com/DogusOfficial/status/316867772778946560/photo/1

twilight
27-03-13, 15:34
doğuş doksanların sonu ve 2000 lerin başında çok gündemdeydi iyide şarkılar yapıyordu. hatta ilk çıktığında tarkana yeni rakip olarak bile heryerde adı geçiyordu. ama malesef okumamış sokaktan gelmiş ve hata yapmaya çok müsait bir insan yanında doğru yönlendiren biride olmayınca zirveden dibe düştü bende severim doğuşu tarkanı taklit etmiş şu linkten ulaşılabiliyor eh işte biraz benzemiş:) https://twitter.com/DogusOfficial/status/316867772778946560/photo/1

Resim için sağol ereniko, kostüm ve sakal olarak ya ''Acımayacak'' yada ''Aşk Gitti Bizden'' şarkılarından bir taklit oluşacak gibi duruyor bana.Belki sürpriz olarak Sevdanın Son Vuruşu yada Öp de yapabilir ama son 4 yıldaki şarkılardan olur. Halbuki ben en çok taklit edilen ''Kuzu Kuzu''olmasını isterdim. Ama olsun,benzemesi önemli,şarkı ''Kıl Oldum Abi'' bile olsa sorun değil :)

twilight
30-03-13, 23:16
Taklitler bitti... Benden şöyle bir değerlendirme:
Doğuş,gerek kıyafet,gerek tavır olarak Tarkan'ı iyi kopyalamayı başarmış ancak ses olarak yetersiz. Kıyafet ışılıtılı ve zımbalı bir kostum ama KAYIP şarkısı seçilmiş,sahnede elini kolunu iyi kullandı Doğuş ancak,şarkı yanlış öyle gösterişli kıyafete ACIMAYACAK,AŞK GİTTİ BİZDEN belki ÖP hatta SEVDANIN SON VURUŞU bile olabilirdi,zaten yanlış olduğunu anladılar KUZU KUZUyu da söyledi,o da güzeldi ama dans olarak yetersizdi,Tarkan bu şarkıda zil takıp oynamasıyla 15 saniyede tüm sahneyi gezerken,Doğuş iki bacak salladı sadece, o kadar... Ama son olarak programın ismiyle örtüşen BENZEMEZ KİMSE SANA düeti güzeldi Müzeyyen Senar taklidiyle birlikte.. İyiydi yani... Ama yine 4 -4lük bir taklit maalesef izleyemedik. Zaten Tarkanı taklit edebilecek tek kişi kendisi. :)

ereniko
31-03-13, 00:46
dikkat ettim en az makyaj doğuşa yapılmış bi tek takma sakal bide saçla sahneye çıktı görüntü olarak yinede benziyordu amaaaa şarkı yanlış seçimdi sarkı slow olunca ve söyleyende doğuş olunca malesef doğuş ne kadar tarkanı taklit etmeye çalışsada kendi yorumunuda biraz kattı. şarkıyı doğuş gibi söylese çok daha güçlü söylerdi ama tarkanada benzemeye çalıştığı için performansı düştü iki arada bi derede kalmış gibiydi biraz tarkan biraz doğuş ortaya karışık bişey çıktı:) şarkı seçimi hareketli olsaydı çok çok daha iyi olacaktı ama yinede güzeldi herşeye rağmen... son olarakta tarkan doğuşunda dediği gibi pop müzikte çok ayrı bi yerde çıtanın üstünde ve onu taklit etmekte zor iş.

rosemary
31-03-13, 01:29
tarkan ne kadar taklit edilebilirse o kadar yaptı ama fazla riske girmemek için slow şarkı seçmişler,gözümüzden kaçmadı...