PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan bu yaza damgasını vuracak..

*ipek*
09-02-13, 09:44
Son albümü ‘Adımı Kalbine Yaz’ı üç yıl önce çıkaran pop müziğin Megastar’ı Tarkan, yeni şarkılarını bu yaz görücüye çıkaracak. Ünlü şarkıcı, yeni albümünün hazırlıkları için de çoktan stüdyoya kapandı bile. Yine Ozan Çolakoğlu ile çalışan Tarkan, şarkı seçiminde ince eleyip sık dokuyor. Ünlü popçu yeni çalışmasında, dostlarının parçalarını da seslendirecek. Tarkan hayranları uzun süren aranın ardından çıkacak albümü dört gözle bekliyor.
http://www.geceturk.com/magazin-haberleri/tarkan-bu-yaza-damgasini-vuracak/10495

twilight
09-02-13, 12:03
Yine güzel bir albüm bizleri bekliyor... :) 21 yıldır olduğu gibi bu senede TARKAN yılı olacak.

alafrancia
10-02-13, 02:07
evet 3 sene sonra sonunda album geliyor! Umarim bu albumle uluslararasi bir patlama olur, biz inandik, inaniyoruz umarim Tarkan da inaniyordur.

Bu arada Londra konseri haberini tarkancoll da gormustum. Bir haftadir haber gozukmuyor, ve internette hic bir bilgi bulamadim. Bu beni biraz uzdu ve stres etkisi yapti.
Yeni bilgileriniz varsa lutfen paylasin

denizmavisi
10-02-13, 19:42
albüm çıksın da millet gerçek müzik dinlesin kulakların pası silinsin, özledik seni çok bekletme bizi Taaarkan...

rosemary
10-02-13, 22:52
eveeet dört gözle bekliyoruz...

TheLastAirBender
14-02-13, 17:57
Ozan çolakoglu iyi hoşda yine elektro bir albüm geliyorsa pekde heyecanlanmaya gerek yok açıkçası , konserlerde de görüldügü üzere tarkan en çok eski şarkılarını okuyor ve geçen albümün en çok dinlenen parçası biraz alaturka motifleri olan Adımı kalbine yaz ve İşim olmaz bi tanesi söz-müzik tarkan digeriyse yıldız tilbe imzalı . Eger ozan çolakoglu Usta çırak gibi saçma sapan bir parçaya onay verirse bu albümden bişe beklemeye gerek yok gerçekleride görmek lazım biraz.. Benim yine tek umudum tarkanda çünkü en iyi sözüde müzigide her zaman kendisi yapıyor.

twilight
14-02-13, 18:36
Ozan çolakoglu iyi hoşda yine elektro bir albüm geliyorsa pekde heyecanlanmaya gerek yok açıkçası , konserlerde de görüldügü üzere tarkan en çok eski şarkılarını okuyor ve geçen albümün en çok dinlenen parçası biraz alaturka motifleri olan Adımı kalbine yaz ve İşim olmaz bi tanesi söz-müzik tarkan digeriyse yıldız tilbe imzalı . Eger ozan çolakoglu Usta çırak gibi saçma sapan bir parçaya onay verirse bu albümden bişe beklemeye gerek yok gerçekleride görmek lazım biraz.. Benim yine tek umudum tarkanda çünkü en iyi sözüde müzigide her zaman kendisi yapıyor.

Haklısın,ama bence bütün suçu yada bütün iyiliği Tarkan'a eklememek gerekir. Tarkan'ın Kuzu Kuzu,Adımı Kalbine Yaz,Salına Salına Sinsice ve Ölürüm Sana gibi bir çok hit şarkısı var kendisine ait. Ancak ''Metamorfoz''da 10 şarkının söz ve müziğinde kendi imzası var ve maalesef ki 3 tane hit şarkı yoktu. Elektronik albüm olmaması lazım ama,kesinlikle burada katılıyorum.

Zaza
14-02-13, 20:25
Elektronigi bende çok sevmiyorum açikcasi, ama Ozan Colakoglu'nun degerinide bilmek lazim.. Bir örnek vermek gerekirse, yenilerden ; Sen çoktan gitmissin diyorum ve baska bir sey demiyorum

Umarim yeni album Karma gibi bir album olur ve degisik tarzlari barindirir

sarıpapatya
15-02-13, 12:59
tarkansız bi yaz demek güneşsiz bi yaz demek...

twilight
15-02-13, 14:01
Elektronigi bende çok sevmiyorum açikcasi, ama Ozan Colakoglu'nun degerinide bilmek lazim.. Bir örnek vermek gerekirse, yenilerden ; Sen çoktan gitmissin diyorum ve baska bir sey demiyorum

Umarim yeni album Karma gibi bir album olur ve degisik tarzlari barindirir

Aslında,''Adımı Kalbine Yaz''da çoğu şarkı hit. ''Sevdanın Son Vuruşu'',''Kayıp'',''Öp'',''Sen Çoktan Gitmişsin'',''İşim Olmaz'',''Adımı Kalbine Yaz'',''Usta Çırak'' hatta ben ne kadar sözlerini vasat bulsam da ''Acımayacak'' bile güzel. Bence Adımı Kalbine Yaz'ın milyon rakamına ulaşmamasının sebebi,şarkıların vasat olması değil,az şarkı bulunması... Yoksa ''Metamorfoz'' daha vasat bir albümdü,oysa 1 milyon rakamını geçmiş diyorlardı. Ama artık Karma demeyelim çünki Tarkan'ın en iktidarlı yılları 1994 ila 2005 arasıydı zaten 11 yılda 4 harika albüm yaptı.
O albümler asla gelmeyecek. ''Yine Sensiz'' de çok iyiydi. ''Come Closer''albümünü ne kadar çok beğensem de,maalesef;''Keşke çıkmasaydı da Tarkan hala milyonlar satsaydı''dediğim de olmuyor,değil.

Zaza
15-02-13, 17:58
Evet katiliyorum tek Karma degil bir çok albumu guzeldi (ve bana kalirsa 1994'den bu yana tum albumleri superdi). Mesela Come Closer albumundeki "don't leave me alone" hala benim en çok sevdigim Tarkan sarkilari arasinda.

Ama yinede Karma bir baskaydi :D o enerjisi, o melodiler, o ses.. bambaska

devilscream
15-02-13, 19:48
Albüm nasıl olur onu bilemeyiz de ben yeni bir "Acımayacak" bekliyorum:)

oğuz95
19-02-13, 00:43
bu yazda tarkan sayesinde süper geçiçekk. Müziğin krallııı geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr