PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan zamanında aktör olmak istemiş!

MertErtuğrul
28-01-13, 01:09
Cem Yılmaz’la bir sinema filminde oynayacağı yönünde haberler çıkan Tarkan’ın yıllar önce oyunculuk denemesi yaptığı, ancak oyunculukta yeterli olmadığı için bu hayalinden vazgeçtiği ortaya çıktı…
Tüm Türkiye’nin başarısını ve yaşantısını hayranlıkla izlediği Megastar Tarkan’ın da gerçekleştiremediği hayalleri olduğu ortaya çıktı. ‘Kıl Oldum Abi’ isimli albümüyle müzik dünyasında iyi bir yer edinen Tarkan’ın, o yıllarda üniversite sınavlarına hazırlandığı ve en büyük hayalinin reklamcılık okumak istediği öğrenildi. İlk albümünün başarısının ardından ikinci albüm için stüdyo çalışmalarına ağırlık veren Tarkan, üniversite sınavlarını kazanamayınca bu hayalinden vazgeçti. Mimar Sinan Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nde okumak isteyen Tarkan, bir diğer hayali olan aktörlük konusunda da hüsrana uğradı. Yıldızının yavaş yavaş parladığı dönemlerde dünyaca ünlü star Boy George’a olan benzerliğiyle manşetleri süsleyen Tarkan, yapımcı firmaların da dikkatini çekti. Ardı ardına sinema filmi teklifleri alan Megastar, kabul ettiği proje sonrasında, ‘Aktör olmak istiyorum. Bu konuda gerçekten çok ciddiyim. Kendimi çok yetenekli buluyorum ama yeterli miyim değil miyim bilemiyorum. Yeterli değilsem vazgeçmek zorunda kalacağım’ şeklinde bir açıklama yapmıştı. Yetenekli olduğuna inandığını söylese de Tarkan, çekimler başlayıp ‘motor’ denildiğinde beklenilen performansı gösteremeyince proje askıya alındı. Megastar, böylece bu hayalinden de vazgeçmek zorunda kaldı. Tarkan, iki büyük hayalini de gerçekleştirememenin üzüntüsünü yaşasa da müzik dünyasında önlenemez yükselişini sürdürdü.

http://www.magazincity.com/tarkan-zamaninda-aktor-olmak-istemis/#comment-9443

twilight
28-01-13, 02:10
Valla ne yalan söyleyim,iyi ki de aktör olmamış... Ben genelde Türk filmi seyretmem... Zaten sinema sanatçıları açız diye ağlanıyorlar...
İyi ki müzikle ilgilenmiş... Belki aktör olsaydı bu kadar başarılı olamayabilirdi.

ozkan49
29-01-13, 03:24
Bence oyunculuğu şimdilerde, kendi sinema filmini çekerek değerlendirse harika olur :):)
Tarkan'ın başaramayacağı bir iş yok bence..

rosemary
30-01-13, 00:27
bence de oyunculuğu tekrar denemeli...kimler oyuncu oluyor tarkan mı başarılı olamayacak?...

MertErtuğrul
31-01-13, 01:47
TARKAN adına güzel bir belgesel çekilse mesela güzel olur