PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan istemedi işi Murat kaptı

secil.06
23-12-12, 15:29
Bir banka reklamında oynayarak 1 milyon lira alan Murat Boz'un yerine önce Tarkan'a teklif götürüldüğü öğenildi.

Megastar "Ben banka reklamında oynamam" deyince işi Boz kaptı.

Albümü ve televizyon programıyla büyük çıkış yakalayan şarkıcı Murat Boz, son günlerde bir banka firmasının reklamıyla adından sıkça bahsettiriyor.

Önce şarkıcının 1milyon lira alarak oynadığı reklam filminin İngiliz TMobile'a ait reklamın benzeri olması konuşuldu.

MEGASTAR TAKLİDİ

Hatta sosyal medyada reklama ‘çakma’ benzetmesi bile yapıldı. Ardından Boz'un reklamda kendisini Tarkan'a benzettiği, kostümlerinin ve danslarının bile Megastar’la çok benzeştiği iddia edildi.

Bu benzerliğin nedeni ise oldukça şaşırtıcı. Meğer banka, reklam filminde önce Tarkan'ı istemiş. Tarkan "Ben banka reklamında oynamam" deyince teklif Boz'a götürülmüş.Murat Boz da teklifi rekor ücret isteyerek kabul etti.

Rol arkadaşı da üzüldü

Çakma reklam Murat Boz'un rol arkadaşı Aslı Tandoğan'ı da zor durumda bıraktı. Tandoğan’ın sahnelerinin Kanadalı model Carly Foulkes'in reklam filmine tıpatıp benzemesi oyuncuyu üzdü. Banka bir daha reklamı çeken yönetmen ve yapımcıyla çalışmayacağını bildirdi.

OKAN IŞIK - BUGÜN GAZETESİ
http://magazin.bugun.com.tr/tarkan-istemedi-isi-murat-kapti-haberi/216420/

twilight
23-12-12, 16:23
Ben böyle bir sey olduguna inanmiyorum...Tarkan'a teklif edilmis olsa idi,bir yerlerden bi sekilde ögrenir,en azindan ne kadar fiyat oldugunu falan bilirdik.
Daha öncelerde ki bir haber de bu teklifin altını çiziyorum; Tarkan'a götürülmüş olabileceğinin,ancak son raddesinde teklifin Murat Boz'a cevrildigini öne sürmüstü bir bayan gazeteci....
Böyle bir sey olamaz ya,hadi olabilecegini varsayalim:
1 - Murat Boz'un tamamen Tarkan gibi giyinip,onun gibi koşup,sahnede onun gibi dans etmesini;istenmis...Belki;Murat Boz'u gelecegin Tarkan'i olarak görmüsler,belki de hazir ''Tarkan bizim reklamda oynamadi.Al iste Tarkan imajli Murat''diyerekten,primal reklam yapmislardir...

Bu mantikli ama,iyi de,Tarkan eger teklifi red etmisse;ben neden onun adini kullanayim ki demezler mi adama?Düsünsenize ben bir markanin,Yönetim kurulundan biriyim.Diyelim Pepsi olsun(ki zaten Pepsi 3 yil önce uyusturucu zamaninda Tarkan'i yalniz birakmis,sirt cevirmisti)Tarkan'la anlasmadim,iste ya parasal prüzler cikti,ya son anda Tarkan veya benim markam vazgecti.Ben o kisi Tarkanla hepten alakasiz bir kisi bile olsa(atiyorum Serdar Ortac,yada Mustafa Sandal diyelim)da,Tarkan'in eski vokalisti bile olsa(Murat Boz,
Cenk Yuksel vb.farketmez)Tarkan'in adını alarak prim yaptirmam.Bana ne abi?Teklifimi
geri cekmisim...İsterse Tarkan'ın oğlu olsun,farkeder mi?Zaten 1.ve 2. kusak akrabasi/arkadasi,vokalistini bile secmem yani,eger Tarkanla yollar ayrildiysa... :28:
Yanlis miyim?

Ya da söyle oldu:

II - Zaten Murat,Tarkan hayrani deyil,daha önce de bir cok kez Tarkan'i elestirdi(Pigme olayi vb.),hadi Tarkana zit olan bir kisiyi secelim de,Tarkan'in adini batiralim.Diye düsündüler...Bu daha mantikli geliyo bana acikcasi...Zaten Tarkani 21 yildir batirmaya calisan,en hafiften ''Cisim geldi''olayini 1 yil,uyusturucu haberlerini 3 yildir,ecsinsellik olayini 11 yildir yazan cizen ancak,diger sanatcilar atiyorum Demet Akalin yolda asiri dozda alkollü kameramanlara ''Ayi,salak''gibisinden küfürler yagdirsa,kralice olur...Yada Teoman bardan cikarken ickili sekilde,kameramanlara tokat atsa,Rock'ın krali olur...Sezen Aksu,kendisinden 19 yas kücük Uzay Hepariyla dudak dudaga bulunur,kralice olur...Tek Türkiyede degil,dünyada da 5000 adet örnegi var ki bunun...Eh iste Tarkani karalama kapmanyalari madde 1957 diye devam eder...

Zaten bu güne kadar ne yaptığını bilmez,bir medyamiz var...Ne idügü belirsiz Okan Bayülgenleri,Hülya Avsarlari,Seda Sayanlari hatta Banu Alkanlari(sahi o kadin ne yapiyor ? Neremi neremiii gözleirmiii yada,kaldiramazsan kaldirirlar gülüüüm,hadi beni dansa kaldir,gibisinden seksi pardon yaaaa... seksten sogutan :28: sarkilar yapiyor de miii)gündeme getirdiler...Ehhh tabii Tarkanin da sanat camiyasindan böyle kral - kralice ilan edilen 100 isimden,gercekten basarili olan 50 isimden daha basirili cikip DÜNYA STARİ olmasini hem kiskaniyorlar bitirmeye calisiyorlar,hem de yavrum;alttan alttan ''gay'',''kokainman''diye yaftaliyorlar...

Iyi de zaten biz bu adami böyle sevmedik mi?Yani Tarkan'i tezat duruslariyla,masum ama seksi bakislariyla sevmedik mi?Bu gün Tarkan cinayet isleyip,16 kameramani taramali tüfekle tarayip 95 yerinden bicaklasa (Ahh keske yapsada :28: ) 500.000 satan tiraji 100de 99 azalsa ve albüm 1.000 adet tirajini gecemese bile ben o albümü alirim arkadas...!

Pardon da murat kim?hülya kim?seda kim?banu kim... :)

soheyla320
23-12-12, 18:02
Okan isik haberleri genelde doru olur yani biri reklam yapmak isterse her turlu yapar hele bu isim tarkansa ki galibada oyle oldu