PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan 500 bin doları reddetti

secil.06
22-12-12, 12:20
Birçok sanatçı yılbaşı ekstrası için kıvranırken Tarkan 2013'e annesiyle girmek için 500 bin doları reddetti

Megastar, büyüklüğünü yine gösterdi. Annesine olan düşkünlüğüyle bilinen Tarkan, yeni yılı ailesiyle geçirmek için herkesin peşinde koştuğu yılbaşı ekstralarına 'hayır' dedi. Megastar, servet değerindeki teklifleri ise elinin tersiyle itti.

2012'ye girerken Bakü'de sahne alan ve bir gecede 500 bin lirayı cebine koyan Tarkan, bu yılki teklifleri ise annesi uğruna kabul etmedi. İstanbul'daki 5 yıldızlı bir otelden aldığı 500 bin TL'lik programı geri çeviren Tarkan'a Dubai ve Azerbaycan'dan da 2 ayrı yerden yılbaşı sahnesi için 500 bin dolar önerildi. Megastar, bunlara da olumsuz yanıt verdi.

ALMANYA'YA GİDİYOR
Annesi Neşe Tevetoğlu'nu da alarak Almanya'daki akrabalarının yanına gitmeyi planlayan Tarkan, yeni yıla kalabalık bir aile ortamında girecek. Her fırsatta ailenin önemine dikkat çeken sanatçı, ayrıcalığını ortaya koyuyor
http://www.ankarahaber.com/haber/Tarkan-500-bin-dolari-reddetti/125522

soheyla320
22-12-12, 12:46
Ama bir taraftanda yine goremicez diye uzuluyorum(haber icin cok tesekurler)

twilight
22-12-12, 13:03
Ben diyorum ya hani bazen,dünyanin en absürt medya organlari bizdedir diye,evet,burada da tekrarliyorum...Bizim medya ve basin organlarimiz kadar gereksiz,yalan - dolan,onur kirici yada,iceriksiz haberler yapan baska ülke de yok böyle bir sey...

Koskoca mansete bak:''Tarkan 500 bin dolari red etti'',iyi de Tarkan ne zaman paraya tapti ki?Yani anlamiyorum...Tarkan,2000 yilinda askerligi icin geldigi Türkiyede aldigi onlarca parayi bir kurusunu kendine ayirmadan,Depremzedeler yararina bagislamadi mi?Askerden döndükten sonra,Peta,Unicef,Unesco gibi onlarca hayir kurumunun reklamlarinda yer almadi mi?Kanser hastasi bir hayranini ziyaret edip ona yardim etmedi mi?Doga Dernegi ile 5 yili askindir süredir destekleri yok mu?Tarkan ne zaman o kadar parayi alip,kendisi icin harcamis ki!

Evet,Tarkan'in 2 tane Istanbulda evi var,1 tane Amerikada evi var,2 arabasi var,özel sirketleri var...Tamam,bunlar zaten gayrimenkul...Insanlar evsiz,arabasiz yasayabilir mi?
Hayir...Bence en kücük sanatci bile müzik sirketi kurmalidir...Niye bunlari yaziyor medyamiz da,onlarca yardim kurulusa verdigi paralari yazmiyor?Hayir anlamıyorum niye!!!
Sonra kalkıp diyorlar adama,''Neden okul yaptirtmadin?''...Iyı pardon da,Tarkan onlarca destek kurulusuna kampanyalarina destek cikarken,oradan oraya kosturup yardim konserleri verirken,sen sahneye kilot ve südyenle cikiyordun Tugba!!!

Zaten bu medya neden 500.000 TL aldigini niye soyler ki?Neden hep Tarkan'in maddi tutarlari sayiliyor bu ülkede?Mehmet Ali Erbil günde 3 milyar para kazaniyor,yaptigi sapikca haraketler,basta Alevi ve Sünni insanlara söyledigi hakaretler ve yaptigi sacma sacma haraketler ile...Onlarca milletvekili,hic kimse kusura bakmasin ama hic bir sey yapmadan,paralarini(ucus biletlerini,yemelerini,icmelerini,hatta oteldeki kalislarini bilene)biz karsilarken,hic bir sey yapmadiklari gibi,en düsük seviyedeki bakan veya baskan 12 milyar para aliyor...Iyi de bu nasil adalet?

Bi de diger sarkicilara bakalim...Demet Akalin 3 ay bile calismadigi albümünü 1 günde basip cikariyor ve satisa sunuyor...Albümü aliyoruz...Hep ayni tas,hem ayni hamam.
Ayni sarkilar,ayni sound...Aldigi para konser basina 100 milyari geckin!Ortacin da öyle...

Tarkan'a bakalim bi:En vasat buldugumuz ''Metamorfoz''albümünün üzerinde en az 1,5 yıllık emek vardır...Gel gör ki,yilbasinda aldigi(hatta bence aldigi bile belli degil yani,belki de yarisini aldi),700 bin TL,o kadar cok konusuldu ki...

Zaten bu adam,parayi alsa bir kabahat,almasa bir kabahat...Parayi alsa,''TARKAN 700 BİN LİRA ALDI...HEMDE DEVLET KANALINDAN!!!''diye üç ünlemli haber yaparlar,almasa,böyle absürt bi haber yaparlar...Bu ne mantık?

Aldı yada almadı parayı sana ne?Yani pardon da size ne!!!Bu adamın ne zararı var o parayla?Kadın tüccarlığı mı yapıyor?Hırsızlık mı yapıyor?Kan mı döküyor?Kumar mı oynuyor?Sabaha kadar içki mi içiyor?Tarkanın ben şu ana kadar 10 ml'in üstünde alkollü sekilde dagitarak,Teoman'lar gibi Halil Sezai'ler gibi yolda yürümeye beceremedigini,Hande Ataizi'ler gibi yolda alkolün etkisiyle şak diye düsüp free-kick verdigini yada,Serdar ortaclar gibi ickiliyken küfür edip,yarin tövbe ettigini hatirlamiyorum...Adam ickiliyse bile,evine gidiyor iki kelime söylemeden,ama asla kameralara saygisizlik yapip,tokat atmiyor,küfür etmiyor!El salliyor üstüne üstlük,resim felan cekiniyor kameramanlarla...

Yani magazinleri anlamak zor,onlar yazar,Tarkan susar,biz konusuruz,Birileri mahkemeye verir,Tarkan üzülür...hani teoman'in sarkisini bilirsiniz...'Kadın sorar,erkek susar,kadın gider erkek içer..'ayni hesap!

Yani medyamizin her zamanki haltligi...!

Kusura bakmayin...Biraz sert oldu...Adminlerimiz;Istediginiz gibi Edit'leyebilirsiniz...

soheyla320
22-12-12, 18:20
Istese dahada fazla olur ama gercekten kim olsa kabul ederdi