PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 sayfaya programi neden tarkan haberleri sunmuyor

soheyla320
21-12-12, 19:12
Cocuklar farkindamisiniz 2sayfa ne zaman tarkanin uyusturucu haberleri ciksa yayinliyor ama diger haberlerinden bahsetmiyorlar ozelikle gulsen hanim sevdigi sanatcilar (a) dese hemen bir yerden konuyu oraya getiriyor ama muge dagistanli ne zama tarkani ovse hemen konuyu baska yere cekiyor

twilight
21-12-12, 20:26
Merhaba canim...Konu actigin ve mesajlarinla Tarkan'a ve TarkanColl fan sitesine destek oldugun icin coook tesekkür ederim Soheyla'cim... :29:

Sorunun cevabini gelecek olursak:

Daha öncelerdeki mesajlarimda dedigim gibi,tamamen Türkiyenin en büyük starlarini asagi cekme kampayasidir.Aynisi,daha bir cok Türk star'a yapilmistir...Sesini yada kisiligini seversin/sevmezsin,ama Türkiyenin en büyük starlari(tabii ki Tarkandan sonra gelen),Sezen Aksu,Ajda Pekkan,Mustafa Sandal,Kenan Dogulu ve Nilüferdir.Onlara da hala satasiliyor,Kenan'in asker kacagi oldugunu söylüyorlar,Nilüfer ile Kayahan'in arasini bozdu bu medyamiz,Ajda Pekkan'in belki 45 yil önce cevirdigi seks ve erotizm icerikli filmleri simdilerde internet sitelerinde yayinliyorlar,Mustinin söylemedigi yada asla söylemeyecegi kelimeleri agzindan cikmiscasina yaziyorlar,Sezen'inse yüzlerce bestesi olduguna bakmiyorlar,daha önceki asklarini ve yattigi insanlari arastiriyorlar,Uzay Hepari'yle sevismismis falanmis,filenmis....Ancak tabii ki Tarkan'a daha cok yapiyorlar.Cünki onlardan daha üstün Tarkan,cünki tüm dünyaca taniniyor ve seviliyor,Tamam Mustafa Sandal da yillar önce sanirim 1998 ila 2003 arasinda bir avrupaya acilmaya kalkti ancak devamini getiremedi,Musti halen iyi bir sanatci,güzel söz yaziyor,besteleri iyi,efendi adam;ancak Tarkanin ilk albümü ''Yine Sensiz''disinda avrupada satilmamis albümü yok!O bile bazi Türk firmalarinca,avrupaya pazarlanip,az da olsa tiraj yapti sonradan...Tabii o albümü görünce kimse taniyamiyor Tarkan'i sakalsiz hali,bir de ses tonu oturmamis...Sarkilarin müzikleri,Tarkan'in sesi o zamanda iyi olsa bile,sözlerde jargon icerikler de var,Örn:''Kıl Oldum Abi'',''Oldu canım,ara beni'' gibi...Yani öyle...Tarkan'i ne kadar asagi cekelim?Nasil karalayalim hakkinda neler uyduralim kampanyasidir bu...
Daha öncelerde örnegi verdim ama,Madonna,evet dünyaca ünlü bir star...Sahnede Ödül töreninde öpüstü,hem de bir kadinla...Yani hem lezbiyence,hem de sapikca haraket!
Ricky Martin,bundan cok degil 3 yil önce Gay oldugunu aciklamadi mi;hala sevgilisiyle beach'lerde club'larda öpüserek seviserek magazinlere bomba etkisi yaratmiyor mu?
Hadi gecelim cinselligi...Sarkici Amy Winehouse yillarca,kokainden yakalanmadi mi?Kadin ölürken bile ailesinden kokain istemedi mi?Bunu medyalar yazmadi mi?Angelina Jolie,onca güzel filminin yaninda,bir kac tane de olsa,acik sacik film cevirmedi mi?Antonio Banderas'la yatakta sevisme sahnesi ceviren,baska bir filminde ciplak sahneleri olan,seks kölesini canlandiran kimdi?Angelina idi...Peki neden onlara ''Aaa,baksana x kişi şunu yapmış,biz artık onun sanatını öne sürmez,yaptigi y sucundan dolayi bol bol karalariz...''demiyorlar?
Diyemezler...Cünki basta Amerika kitasi ve ülkeleri tarafindan hepsi poh - pohlanmis,kimse kusura bakmasin k..ları kalkmis insanlardir...burada o sanatcilara degil,onlari pohpohlayip,bizim sanatcilarimiza ''Sanatci degil mi hepsi ayni halt,kimi tinerci,kimi gay,kimi lezbiyen,kimisi bilmem ne''diyenlere laf söylüyorum.
Bilmem hatirlar misiniz,2010 dan önceydi sanirim,Paris Hilton Türkiye'ye gelmisti ve bütün gelirlerini devletimiz karsilamisti...Tamam karsilasinlar,o da eglensin iyi hosta...Aldigi para 2milyon TL'den fazlaydi...Tamam hadi ona da eyvallah diyelim,Tarkan 2007 yilinin sonunda,katildigi ve sarkilarini söyledigi TRT programinda yilbasi icin aldigi 700 bin TL cok görüldü...Yahu bir kere sen kendi sanatcini karaliyorsun o parayi aldi diye peki elin kadinina niye veriyorsun?Yani niye anlamiyorum ki niye...Tarkan,sarki söylüyor,dans ediyor,sesi güzel,beste yapiyor,söz yaziyor,dublaj yapabiliyor,filmlerde dizilerde de oynayabiliyor,Türkiye ve dünyada ki bütün - hadi bütün demeyelim - 100 de 99 kadar müzik tarzinin hepsini söyleyebiliyor,10 elinde 10 marifeti var,ama sesi olmayan,oyunculugu yok diyebilecegimiz kadar kötü olan,olan filmlerinin de yarisini donla sütdyenle,hatta ciplak gezerek,yarisini da öpüserek,seviserek geciren birisi de var o da Paris,zaten hic anlamam ki,o kadinin nesini seviyorlar...Yemin ediyorum size,on bes tane estetigi olan Ajda Pekkan o kadindan daha güzel valla bak ciddiyim.
Yani neyse nerede kaldik,elin yabanci sanatcisi,evinde torbalarca kokainle bulunsun,basilsi,hatta hapise atilsin,medya en fazla der ki(hem bizim medya hemde yabanci medya),söyle bir baslik atilir:
Dünyaca Ünlü Star Lady Gaga Kokainden Yargılanacak!
Baslik böyle olur...hani en fazla hali,''Dünya stari''derler...Ama gel gelelim türkiyede,Tarkan bardan 100 mililitrede 10 mg.kadar alkol alip,bardan ciksa ve ''biraz alkol aldim,evime gitmek istiyorum''dese(ki artik sanatcilar bunu diyemiyor bile,soruldugu taktirde baslarina gelecek isi biliyorlar.cünki akabinde(sonrasinda),''niye icki ictiniz,sevgilinizden mi ayrildiniz? sizin basinizi agritan nedir''gibisinden gereksiz ötesi sorular sorulur),hemen maset düserler,
SON DAKİKA!(olaya bak,son dakika,dünyada bir sürü olay var,sondakika diye gösteriliyor neyse...)ŞARKICI TARKAN'IN ŞOK GÖRÜNTÜLERİ!diye manşet düşerler...Ki yaptilarda bunu.
Tarkan daha kokainden yargilanmaya baslamadan kolundan tutulup,gerekli yere götürülürken kameralar cekerek''SON DAKİKA!ŞARKICI TARKAN KOKAİNDEN HAPİSE GİRDİ''diye baslik attilar...İyi de daha fol yok yumurta yok,kokain nereden cikti bilmiyorsun bunu yazmissin,ha bir de yetmez gibi,dünyaca ünlü sanatçıyı,bar şarkıcısından da beter tanıtmışın...İyi o zaman sana da medya maymunu diyelim sevgili magazin muhabiri...Olur mu?Bunu sana yakistirir misin?Hayir...O zaman sen ve senin gibi insanlarda Tarkan'a,geçin Tarkan'ı ya hiç bir sanatçıya laf atmayacak...Yurtdisi medyasi gibi kollayacak,gerekirse pohpohlayacak ki sanatcilarimiz kiymete binsin ve zararli aliskanliklari varsa,onlardan kurtulabilsinler...

Oh...Cok uzun yazdim!Ama okumanizi tavsiye ederim...
Sevgiler.... :29:

soheyla320
21-12-12, 22:21
Bu tur insanla tarkanin dusmesini bekliyorlar hani goruyorlar ya tarkan hem ayakta hem konserleri ful hem albumu en cok satan album oluyor cekemiyorlar (kendi sorumu kendim cevaplamis oldum ama cok doluyum ozelikle gulsen yuksel hamfendiden seninde fikrini cok merak ediyordum o yuzden yazdim)

twilight
21-12-12, 22:27
Bu tur insanla tarkanin dusmesini bekliyorlar hani goruyorlar ya tarkan hem ayakta hem konserleri ful hem albumu en cok satan album oluyor cekemiyorlar (kendi sorumu kendim cevaplamis oldum ama cok doluyum ozelikle gulsen yuksel hamfendiden seninde fikrini cok merak ediyordum o yuzden yazdim)

:5: Hayır yaa,bende cevapladım yaaa...yoksa sen beni biyinmiyor musun? :6:
Şaka şaka... :D Aynen dediğim gibi hepsi karalama kampanyaları... :)

soheyla320
21-12-12, 22:51
Sen benim canimsin canim onceki mesajimda sana tesekur etmeyi unutum lutfe kusura bakma

twilight
21-12-12, 23:07
Sen benim canimsin canim onceki mesajimda sana tesekur etmeyi unutum lutfe kusura bakma

Aaa olur mu öyle sey beee ne kusuru canim yaaa ask olsun...Biz fan'ler bir birimize köstek icin degil destek icin variz...Aradabir tartisiriz,kavga ederiz ancak 3 gün sürmez küslügümüz valla diger sanatcilarin fan'lerini bilemem,ama biz Tarkan fanleri böyleyiz...
Tarkan'a benzemisiz...Dünyada ornek alinacak olan tek sanatciyi ornek aliyoruz...
Ve hepimiz,Tarkan icin,Tarkanda bizim icin var... :22:

soheyla320
21-12-12, 23:25
Dogru cok dogru ne demis mega starimiz savasmayalim seviselim