PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İki tane haber...

twilight
16-12-12, 12:13
Arkadaslar,Show Tvyi acalim az sonra Cemin röportajini verecek,bakalim tarkan filmde oynayacak mi?Oynamayacak mi belli olacak...

Ayrica,az önce Bengü roportaj yapti...''Bazi sanatcilar zorla kendine kral,kralice falan dedirtiyor,bunu erkek sanatcilar,da kadin sanatcilar da yapiyor...O krallar ve kraliceler toplansalar savas acsalar,yine Tarkan,Sezen,Ajda ve Orhan Gencebay kazanir...''dedi...
Ben ikinci haberi kaydedemedim!
İlkini bari kaydedelim...
Haber vermesi benden,katdetmesi sizden...
Usta siz olun bu sefer çırağım ben... :28: :18:

twilight
16-12-12, 12:44
Şimdi bitti... :/ Ama maalesef; son zamanlarda aktif olmayan Tarkan Forumumuzda,hiç kimse sanıyorum ki kaydetsin... !
Ben izledim ama elimde bir kamera - foto kamera olmadığı için;çekim yapamadım.Açıkçası,faal TarkanColl forumunu çooook özlüyorum...
2006 ila 2010 en aktif haliydi..

Neyse,Cem şöyle dedi : Tarkanı çok seviyorum,ancak filmlerde oynayacağını sanmıyorum;
Biz onunla bir çok proje için konuştuk ancak öyle kağıt üstünde...Projeye geçmedi...
Tarkan'ın ilk filmini çekmek hoşuma gider...Ancak şu an için anlaşılmış,ok denmiş bir şey yok.

soheyla320
16-12-12, 14:43
Malesef abimin cep telefonu oldugu icin surekli yazamiyorum ben o haberi vermistim sen eski haber demistin ya onun tekrari

twilight
16-12-12, 15:02
Malesef abimin cep telefonu oldugu icin surekli yazamiyorum ben o haberi vermistim sen eski haber demistin ya onun tekrari

Yokk,tekrar deyil..Pazar sürpirizi sadece pazarlari yayinlanan show proğrami..
Ayrica senin actigin konuda ''Tarkan oynayacak''diyordu benim actigim konuda ''Oynamamasinin sebepleri''belli...
Peki bengünün dediklerini kaydeden var mi?Yok...
Tabi,maalesef TarkanColl.com olarak son 1yılda _ tarkanın dediği gibi _ Ah yanar döner aacayip bir düşüşteyiz!

soheyla320
16-12-12, 15:19
Hayir show kulup ben onu yanlis yazdim ama ben oynamicak yazmistim bir daha bak bir de iyiki bengununu haberini verdin bugun gormedim yarin tekrari olur heralde

twilight
16-12-12, 15:22
Maalesef Tekrari olmuyor...
Pazartesi günü öylesine kesit gösterirse gösterir...
Ama aynisini göstercegini sanmiyorum.

okantuzun
17-12-12, 02:47
http://tvarsivi.com/player.php?y=15&z=2012-12-12%2011:14:00 videoyu buradan seyredebilirsiniz ;)