PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eric Abidal vefat etti...Eric abidal dead...

twilight
15-12-12, 20:52
Dünyaca ünlü Barcalona'lı futbolcu,Eric Abidal hayata gözlerini yumdu...
Bir süredir karaciger kanseri yüzünden tedavi gören,Abidal(33)'e Türkiye hakkinda yöneltilen röportaj sorusunda:
- Türkiye'de bir cok hayranim var.Ve onlari cok seviyorum...Türk sanatçı Tarkan,onu tanıyorum...Ve şarkıları her gittiğim ülkede çalıyor...demişti...
Kendisine Allah'tan rahmet diliyorum.

World famous footballer Eric abidal is dead to day.
He was dead at 33 y.o...He was cancer since a few years...
He was saying on a ropartage with the magazine(about turkey);
- I love ya,my Turkey fans too!And I know Turkish singer tarkan...
I heard his songs from I visited all countries...
R.I.P Abidal..

Zaza
16-12-12, 14:47
Arkadasim bu haberi nerden aldin bilmiyorum ama Eric Abidal ölmedi. Sadece futbol hayatina dönmesi zor, o kadar

twilight
16-12-12, 14:58
Arkadasim bu haberi nerden aldin bilmiyorum ama Eric Abidal ölmedi. Sadece futbol hayatina dönmesi zor, o kadar

''Bu haberi nereden aldın''ne demek,sen benim yalancı oldugumu mu düsünüyorsun?
Bir kac sosyal platformda Abidal diye araştırırsan görürsün...
Bir Tarkan fanının,diğer bir Tarkan fanınını yalancılıkla suçlamasını hiç tasvip etmiyorum maalesef...
Zaten kullandigin cümleye bakarsak,''Ama'' kullanan kelimeler hep bir olumsuzluk icerir!
Ayrıca diyelim ki ölmedi,diyelim ki haber speküle, bu haberi ben mi uydurdum?
Haa demek artık medyaciliga soyundum,ve kafamdan yalan haber atabiliyorum...
Güzel yaa...Cok güzel...!
Hey Allah'ım yaradıyosun,takip et bari...

twilight
16-12-12, 14:59
https://twitter.com/search?q=eric%20abidal&src=tyah

Yorumlari okursan,twitter üzerinden ölüp ölmedigini anlarsin...
Bir daha da bana yalanci muamelesi yapma!!!

Zaza
17-12-12, 00:13
Ahahaha twilight kardesim manyak misin sen aceba ? Ciddi diyorum anormal tepkiler veriyosun....

Bu haberi nerden aldin dedim ? Kaynak nedir yani ? çunki internette arastirdim ve böyle bir durum yok.

twitter link gönderiyosun ama fransizca okuyabiliyomusun ki.. ? Ben okuyorum ve sadece futbol hayatina son verebilecegi konusuluyor...

Bu kadar sert tepki vermene gerek yok, sadece yanlis bilgiyi duzeltmek istedim

Bu arada çok kirici cumleler kullandin ama ben bunlara hiç cevap vermiyorum. Gençligine veriyorum

twilight
17-12-12, 00:38
Ahahaha twilight kardesim manyak misin sen aceba ? Ciddi diyorum anormal tepkiler veriyosun....

Bu haberi nerden aldin dedim ? Kaynak nedir yani ? çunki internette arastirdim ve böyle bir durum yok.

twitter link gönderiyosun ama fransizca okuyabiliyomusun ki.. ? Ben okuyorum ve sadece futbol hayatina son verebilecegi konusuluyor...

Bu kadar sert tepki vermene gerek yok, sadece yanlis bilgiyi duzeltmek istedim

Bu arada çok kirici cumleler kullandin ama ben bunlara hiç cevap vermiyorum. Gençligine veriyorum

Kaynak : Twitter,Facebook gibi sosyal web siteler ve ortamlar...
Ben anormal degilim!Lütfen saygini bil......
Ben sana hakaret etmedim...Sen de edemezsin...
Önce yalanci,sonra anormal...Bir de yetmiyor gibi ''twiligght manyak misin''ne demek?
Edebini bil!Ben sana seviyesizce davraniyor muyum?Ben sana manyak dedim mi?
demedim...o zaman,bu senin bana diyebilecegin anlamina gelmez...
Eger haber sana mantiksiz geliyorsa,''Hayir ölmedi''yazarsin,kaynagini belirtirsin...
Ama beni yalancilikla,manyaklikla,anormalikle suclayamazsin....

Zaza
17-12-12, 00:45
"Hey Allah'ım yaradıyosun,takip et bari..." diyen ben degildim ;) ayrica bol bol " !! " kullanarak tepkili konusan da sensin.

Ben bunlarin uzerine hala "twilight kardesim" diyorum ;)

Ama daha öncede dedigim gibi, gençsin, olabilir..

Ve son kez söylüyorum, Eric Abidal yasiyor :))

twilight
17-12-12, 00:50
Ha,yaşıyorsa yaşıyor de o zaman......Yalancılıkla ima etmen,mantik disi!
Özür bekliyorum...Yalancilikla suclandigim icin degil,''Manyak''ve ''anormal''likle suclandigimdan......
Hasta oldugumu bilmiyorsun sanirim ancak;ögenmis ol....
Ayrica,ölüp ölmedigii de kesin deyil,''menajer''tarafindan gerekli aciklama
yapilacakmis......

ercn
04-02-13, 01:57
twilight belki duymussundur twitterda birçok ünlüyü öldürüyorlar yalandan eric abidalada aynısını yaptılar olay bundan ibaret allah uzun ömürler versin diyip geçelim eric abidalı :)