PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ünlüler zımba modasını çok sevdi!

secil.06
09-12-12, 16:17
Çağla Şikel, "Yastıklarımı bile zımbaladım" derken Özge Ulusoy "kıyafetlerimi çiviledim" diye konuştu

NEFES KESEN ÖZGE FOTOLARI-TIKLA

Madonna, Rihanna gibi ünlülerin sahne kostümleri için kullandıkları çivi ve zımbaları bizim ünlülerimiz de çok sevdi. Tarkan'ın başlattığı zımba modasını bakın şimdi kimler devam ettiriyor.

Çağla Şıkel: Manken ve sunucu Çağla Şıkel adeta zımba ve çivi modasının bir tutkunu. Şıkel, "

"Son iki yıldır çivi, zımbasız bir şeyim yok diyebilirim. Evimdeki her şeyi zımbalar oldum. Moda uğruna yastığımı bile zımbaladım. ayakkabılarım ve tişörtlerimde de çivi var" dedi.

Tarkan: Bu akımın öncüsü

Her yaptığı olay olan Megastar Tarkan, ülkemizde punk modasının öncülerinden. Üç yıl önce müzik çalışmaları için Amerika'dan dönen Tarkan, punk tarzi kestirdiği saçlarıyla oldukça konuşulmuştu. Tarkan, styling'ini yapan Ceyda Balaban'ın kostümlerinde Ceketten gömleğe, pantolondan yeleğe zımbalı ve çivili modeller giyerek modayı ülkemize taşıdı.

Demet Akalın: Tercihi çivili ayakkabı

Demet Akalın'da bu modaya kapılan ünlüler arasında yer alıyor. Akalın, büyük bir titizlikle hazırladığı son albümü 'Giderli 16'nın kapak çekimlerinde objektiflerin karşısına çivili ayakkabılarıyla çıkmıştı.

Hande Yener: 10 bin dolar harcadı

Her albümde ciddi rakamlar ödeyerek imajını değiştiren Hande Yener'de punk akımının etkisinde .Son Amerika seyahatinde 10 bin dolar harcayarak Madonna'nın tasarımlarını alan Hande Yener'in kreasyonunda zımbalı ayakkabılar ön plana çıkıyor.

http://www.superpoligon.com/haber/41264

rosemary
10-12-12, 02:49
tarkan modada da ilklere imzasını atıyor.millette 2-3 sene sonra uyanıyor.heheheee.