PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Boz'u Tarkan Sandılar

secil.06
04-12-12, 14:08
Popun ünlü ismi Murat Boz, geçtiğimiz günlerde bir bankayla yeni reklam kampanyası için anlaşma imzaladı

Popun ünlü ismi Murat Boz, geçtiğimiz günlerde bir bankayla yeni reklam kampanyası için anlaşma imzaladı. Günlerdir ekranda tanıtımları dönen ve dün akşam yayınlanan reklam karışıklığa neden oldu. Reklamın tanıtımlarında yüzü görülmeyen bir pop star, kapüşonuyla konser alanına giriyor ve ardından sahneye çıkıyor. Bu tanıtımları izleyenler, gizemli popçunun; Murat Boz'un da bir dönem vokalistliğini yaptığı Tarkan olduğunu sandı. Tarkan'ın fan clup sayfasını düzenleyenler ise gelen yorumlar üzerine, Boz'un reklam çekimlerindeki bir fotoğrafını yayınlayarak yanlış
http://www.haberler.com/murat-boz-u-tarkan-sandilar-4141710-haberi/

twilight
04-12-12, 14:19
Tarkan'ın ünlü web fan sitesi derken TARKANCOLL yani bu adresten bahsediyor sanırım...Ve ''Murat''ı ''TARKAN'' sanan derken de beni kastediyor...Ben bi açıklama yapayım:

Ben muratı tarkan zannetmedim,zaten bakarsanız o reklamı görmeden ben o haberi yapmıştım...bu bir...
reklamı gördükten sonra ''Aaa tarkan değil,ama Tarkana benzetmeye çalışmışlar,kopya Tarkan.'' dedim.Yine isim vermedim.
Ancak murat boz olduğunu öğrenince, ki zaten murat bozun bende ahım şahım bi yeri yoktu adamdan iyice soğudum.

Yahu taklit yaparsın ama önce bi izin al bir haber ver,de mi?
Bir de taklit herşeyiyle olmaz ki...Bu iyice klonlaşmaya gitmiş!

rosemary
04-12-12, 21:36
reklamı ilk görünce doğrusu bende tarkan sandım ama birkaç kere izleyince anlaşılıyordu...bu kesinlikle kasıtlı yapılmış birşey benceee....