PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur - Sevdanın Son Vuruşu Acapella & Orijinal

onickan
04-12-12, 07:48
Umarım beğenirsiniz.

http://soundcloud.com/onickan/onur-sevdan-n-son-vuru-u-1

Acapella Versiyonu: http://soundcloud.com/onickan/onur-sevdan-n-son-vuru-u

Back vokaller: Onur

twilight
04-12-12, 13:47
Onur...Süper olmuş ağzına sağlık...Vokaller sağlam,sesin iyi...
Ama bir şey söylemek istiyorum eğer kızmazsan :) Bazı yerlerde sesin,müzikten alçak geliyor...
Mesela:''Mevsimlerine göre...'' diye devam eden bölüm...Ama ben şayet çok beğendim...
Arkadaşların yorumunu bilemem.. ;)

onickan
04-12-12, 14:22
Haklısın. Biraz maruz görmek lazım sonuçta amatör bi insanım ve bi stüdyo da değil odamda küçük bi hoperlör ile çalışıyorum :)

futureboy
04-12-12, 14:27
Eline sağlık ben de beğendim. Birkaç öneri: Geri vokallere daha derin bir reverb ver. İstemezdim ve süslemezdim'lerin dublesini daha kısık ve chorus efekti vererek yap. Hatta 1-2- ton tize doğru transpoze de edebilirsin.

onickan
04-12-12, 14:59
dayanamadım düzelttim :) bakabilirsiniz. teşekkürler.

twilight
04-12-12, 15:47
:) Böylesi daha güzel olmuş 'bence'... ;)

futureboy
04-12-12, 17:58
bravo:20::20:bravo

devilscream
07-12-12, 01:28
"Seni karanlıklara.." diye başlayan kısımda ki ana sesi daha fazla ön plana atarsan kusursuz bir çalışma olur.
Onun dışında her şey çok güzel olmuş.
Detone yok,efektler ve back vokaller de iyi.
Çok başarılı bir çalışma olmuş emeğine,sesine sağlık.

onickan
07-12-12, 02:33
Vokali daha fazla acamiyorum. S harflerinde cok patlamalar oluyor bu sefer. Buda dinleyicileri rahatsiz eden bi durum. Herzaman her konudaki ana fikrim: egitim egitim egitim. Bana egitim lazim abi. :) egitim alirsam daha iyisini yapmaya calisirim. Alicam da. Yorumlariniz icin cok tesekkurler.

onickan
07-12-12, 02:36
Ayrica alt yapi icin de tesekkurler :)

devilscream
07-12-12, 03:39
Vokali daha fazla acamiyorum. S harflerinde cok patlamalar oluyor bu sefer.Sanırım çok ısrarcı oldum bu konuda,ama anladım neden daha fazla açamadığını:)

Ayrica alt yapi icin de tesekkurler :)Rica ederim işini gördüyse ne mutlu.