PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Benden dişi Tarkan olmaz'

secil.06
26-11-12, 13:50
“Benden dişi Tarkan olmaz” diyen Demet Akalın, nedenini açıkladı. Çünkü ben sosyalim, çok göz önünde yaşıyorum. Tarkan’ın kendi kariyerini yönlendirme biçimi o, ama ben kendimi o kadar yalnız bırakıp, kenara köşeye çekmem. Tarkan, özel hayatından çok ödün veriyor. Hiçbir şeyini bilmiyoruz; bense her şeyimi anlatıyorum. Bir ara benden Tarkan yaratmaya çalıştılar. “Aman oraya gitme, bunu yapma” dediler. Twitter’ımı elimdem aldılar ama “geldiler bana, yapamadım...”

http://www.bursahakimiyet.com.tr/haber/magazin/benden-disi-tarkan-olmaz-14765.html

twilight
26-11-12, 14:36
Evet,o yüzden Tarkan mega star,hatta geniş haliyle orta doğunun avrasyanın(avrupa ve asyanın)hatta güney amerikanınn tek Dünya Starı...
Demet ise twitstar...Demet akalın zırvalamış yine,gece gece,ne içmişse,bana da söylesin! :)

rosemary
26-11-12, 19:19
Evet,o yüzden Tarkan mega star,hatta geniş haliyle orta doğunun avrasyanın(avrupa ve asyanın)hatta güney amerikanınn tek Dünya Starı...
Demet ise twitstar...Demet akalın zırvalamış yine,gece gece,ne içmişse,bana da söylesin! :)
:18: hahahaaaaa... çok doğru söylemişsin..tarkan ve demet akalın kıyaslanacak kişiler mi ne kadar saçma bir kere tsm eğitimi almış,sesi mümkemmel.üstelik şarkılarının çoğunu kendi yazıyor...bunlar ilk anda aklıma gelenler..