PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Best Of Tarkan

secil.06
23-11-12, 11:38
http://blog.milliyet.com.tr/Best_Of_Tarkan/Blog/?BlogNo=388992&ref=milliyet_anasayfa

twilight
23-11-12, 15:46
Doğru söylemiş,Tarkan 6 albüm boyunca iyi işler yaptı,ama bayağı düşüş var maalesef... !

devilscream
23-11-12, 22:01
Adımı Kalbine Yaz albümüne haksızlık ettiğini düşünüyorum.

devilscream
24-11-12, 03:43
Ben sadece Adımı Kalbine Yaz albümüne değil, Come Closer ve Metamorfoz'a da ayıp ettiğini düşünüyorum.Come Closer'a hiç girmeyelim işin içinden çıkamayız,o albümün kalitesini hala kimse anlayamadı,değerini bilemedi.
Metamorfoz albümü de farklıydı,altyapı kalitesi iyiydi,ama Tarkan'a yakışır bir albüm değildi maalesef.
Aradan birkaç şarkıyı seçer dinlersin o kadar.Benim görüşüm böyle en azından.

okantuzun
24-11-12, 04:43
devilscream'a katılıyorum fakat bu best of muhabbeti ne linke tıklıyorum Tarkan'la ilgili bişey çıkmıyor?

twilight
24-11-12, 09:30
Ben 6 albüm derken Come Closer'ı da iyi oldugunu vurguladım iyi bakarsanız...Sadece,promosyon hatasından ve tabii ki fazlaca klip çekmemesinden dolayı albüm boşa gitti...2007de Metamorfoz değil de Adımı Kalbine Yaz çıksaydı emin olun ilk 7 albümün güzel olduğunu söyleyecektim...Metamorfoz albümünde hep cıstak cıstak müzik...Evet Serdar Ortaç gibi değii,fakat artık elektoya geçtiğinin ve öyle kalacağının sinyali,daha öncede bir konuda da belirtmiştim.Tirajın düşmesinin nedeni Tarkan'ın 2007de tarz değiştirmesi...2010a gelince,''Adımı Kalbine Yaz'',''Kayıp'',''Sevdanın Son Vuruşu'' ve tabii ki ''İşim Olmaz'' albümün en iyileri...Onun dışında Sen Çoktan gitmişsin zaten hit olamadı...
Acımayacak,Usta çırak,öp zaten cinsel içerik içerdiği için fazla el üstünde tutulmadı,YouTube'da yorumlara bakabilirsiniz...Şarkılar da fazla dönmedi...

Yani benim istediğim Tarkan'dan 12 parçalık bir albüm ama,Tam pop yada oryantal pop... :)