PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ''Oriental - POP'' tarzına geri dönsün!

twilight
17-11-12, 16:43
Tarkan'ın 2,3,4,5, ve 6. albümlerindeki tarzına dönmesini istiyorum ben.
Evet, adımı kalbine yaz ona yaklaşık bir albümdü ama yine de,''Elektro - pop''...
''elektrodan kurtulsun bi an önce... :/ Yoksa albüm tirajı git gide düşecek. :11:

devilscream
17-11-12, 21:14
En kötü albümü dediğimiz Metamorfoz albümü bile o senenin en iyi tirajını elde etti.
Albüm satışlarının inanılmaz düşük olduğu ülkemizde Tarkan'ın son 2 albümde elde ettiği
satış miktarı oldukça tatmin ediciydi bence.
Adımı Kalbine Yaz albümü de sound açısından dinleyicileri her anlamda doyuran bir albümdü diye düşünüyorum.

twilight
17-11-12, 21:47
Yok,tabii ki katılmayabilirsiniz...benim görüşüm tabii ki :) katılanda olacaktır... ;)
Albümlerin satmadığı dönemdeyiz doğru,ancak Orhan beyin albümü şu an 700 bin sattı...Ona ne diyeceğiz?
Orhan Gencebayın evet,Tarkandan daha çok bestesi var doğrudur...ama daha çok ünlü mü avrupada falan..sanmıyorum!

devilscream
17-11-12, 22:23
Yok,tabii ki katılmayabilirsiniz...benim görüşüm tabii ki :) katılanda olacaktır... ;)
Albümlerin satmadığı dönemdeyiz doğru,ancak Orhan beyin albümü şu an 700 bin sattı...Ona ne diyeceğiz?
Orhan Gencebayın evet,Tarkandan daha çok bestesi var doğrudur...ama daha çok ünlü mü avrupada falan..sanmıyorum!Orhan Gencebay'ın 700 bin satması için Avrupa'da tanınması gerekiyor 700 bin sattığı ülke Türkiye çünkü.
Yıllar sonra gelen Tribute albüm,Türkiye'nin en iyi sesleri ve Orhan Gencebay'ın karakteri ve sanatçı kimliği işin içerisine girmesi 700 bin için
fazlasıyla yeterli bence.