PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan;artık dünyaca ünlü bir yıldızla düet yapmalı!

twilight
14-11-12, 19:18
Merhaba arkadaşlar....
Bu gün facebookta bir kaç yazı paylaştım neden Tarkan illa ki türk sanatçılarla düet yapıyor diye...Yani tabiiki bu sanatçılar iyi işte Ajdadır,Bülent Ersoydur,zaten kendini kanıtlamış sanatçılar...
ancak Tarkan tüm dünyada tanınmasını istiyorsa,RICKY MARTIN yada ne bileyim J.Lopez ile düet yapmalı...bu benim görüşüm...tabiki katılırsınız/katılmazsınız bilemicem...
ama lütfen Ricky martini cinsiyeti için olmaz demeyelim...ki şahsen yine benim yorumum,dünyanın en iyi amerikan starı /MJ'dan sonra... ;)

alafrancia
09-12-12, 19:47
evet cok haklisin ben de acikcasi biktim artik. Tamam iyi hos , turk sanatcilarla duet yapmak iyi dir , tamam hepsi saygili , onemli sanatcilar, ama Tarkan in artik dunya ya yeniden acilmasi lazim . Aslinda kendisinin bir duet e de ihtiyaci da olmayabilir.
Bence sadece Sezen Aksu ile calismasi lazim, yazsin minik serce Simarik gibi sarkilar, bir de iyi promosyon, profesyonel menejerler bence yeter.

rosemary
10-12-12, 02:56
dünya starlarıyla iyi olur ama biraz zor gibi. (sorun tabii ki tarkan da değil)

levent_taka61
12-12-12, 19:09
daha çok tanınmak için tarkan rickyle değil ricky in tarkanla düet yapması lazım ricky demode şarkıcı...

IceTimePartisan
17-03-13, 10:44
Abartma istersen.

levent_taka61
14-07-16, 20:09
Hayrola ne abartmasi pardon ricky dedigin adami word music avards 98-99 da simarikla yerin dibine gomen tarkan degilmi ?? Sizin yasiniz daha kucuk o gunleri bilmezsiniz ricky tarkanla yarisacak siklette biri eskidende degildi simdide olamaz..