PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan için kritik üç ay

asltrkn
21-09-12, 09:20
http://b1209.hizliresim.com/11/p/d7q8u.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Uyuşturucu kullandığı iddiasıyla yargılanan popstar Tarkan için karar anı yaklaşıyor. Hayranlarının sonucunu merakla beklediği davanın sekizinci duruşması, İstanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde dün görüldü. Tarkan'ın katılmadığı son duruşmada, dava için karar aşamasına gelindi. Mahkeme esas hakkında görüşünü hazırlaması için dosyanın savcıya gönderilmesine karar verdi. Ocak ayında görülecek karar duruşmasında, Tarkan son savunmasını verecek. Ardından da mahkeme heyeti kararını açıklayacak. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede, Tarkan hakkında "kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak" suçundan 1 yıldan 2 yıla kadar hapis cezası isteniyor. Tarkan için bu suçtan dolayı açılan davada mahkeme hüküm vermeden önce; "Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanan kişi hakkında, tedaviye ve denetimli serbestlik tedbirine, kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın alan, kabul eden veya bulunduran kişi hakkında denetimli serbestlik tedbirine karar verilebilir" hükmünün uygulanması talep ediliyor.

SEFERİHİSAR'DA ÇEVRE TURU

Mahkemeden bu haber geldiği sırada doğayı ve kültürü yaşatma projelerine gösterdiği ilgiyle tanınan ünlü sanatçı Seferihisar'daydı. Doğa Derneği Başkanı Güven Eken ile birlikte Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer'i ziyaret eden Tarkan, Seferihisar Belediyesi ve Doğa Derneği'nin ortaklaşa yürüttüğü projeleri dikkatle dinledi. Tarkan, "Burada sanki geleceğin Türkiye'sini gördüm. Keşke dünyada her yer Seferihisar kadar doğasına ve kültürüne bu kadar sahip çıksa, keşke her yerde yaşam kalitesi yüksek olsa. Beni en çok etkileyen Seferihisar'ın 'Geleceğin Türkiye'si' hedefi oldu. Bu sakin yaşam, bence tüm dünya için çok değerli ve bu yaşam kültürünün devam etmesi bana umut veriyor" dedi.

http://www.sabah.com.tr/kultur_sanat/muzik/2012/09/21/tarkan-icin-kritik-uc-ay

futureboy
21-09-12, 10:56
Tarkan gerçekten de uyuşturucu kullandı mı acaba?...:(...Yani inanmıyorum da...Düşündüyüm gibidir inşallah...

Yok kullanmadı. O aslında evde çay içiyordu, polis amcalar çayı uyuşturucu sanmışlar. Sonra zaten Tarkan da açıkladı. Ben uyuşturucu değil Lipton Yellow Label Tea içiyordum aslında dedi.

Hey Allah'ım ya..!

twilight
21-09-12, 12:01
Siyaset yapmak istemem forumda ancak,Tarkan'ın ve Deniz Seki hanimin,uyusturucu olayi,AKP'yle karsi karsiya olmasiyla alakali benim kanimca.
Deniz hanim,vakti zamaninda akparti hakkinda bir seyler söylemisti ve iceri girmisti...Tarkan'da,HOP HOP adli sarkiyi yapmis,ve iceri alinmistir kanimca,Tarkan uyusturucu kullanmadi ve asla da kullanmaz...Cünki allah düsürmesin,uyusturcu batagi kurtarilamaz zorlukta bir batak.
Diger bir konu,Tarkan'in eger uyusturucu kullanmis olsaydi,4 gün degil en az Deniz Seki gibi 2 yil hapiste kalirdi...simdi Deniz hanimi neden örnek
gösterdin?Diye soracaklar...cünki deniz hanim,daha fazla yüklendi Akpartiye...ee dogal olarak iceri alindi...
Amacim siyaset yapmak degil fakat,akparti cok fazla ileriye gidiyor bence... Evet,calisan bir hükümetimiz var fakat,her Atatürkcü olani da hapise
attirmak sacma bir davranis.

futureboy
21-09-12, 12:10
Siyaset yapmak istemem forumda ancak,Tarkan'ın ve Deniz Seki hanimin,uyusturucu olayi,AKP'yle karsi karsiya olmasiyla alakali benim kanimca.
Deniz hanim,vakti zamaninda akparti hakkinda bir seyler söylemisti ve iceri girmisti...Tarkan'da,HOP HOP adli sarkiyi yapmis,ve iceri alinmistir kanimca,Tarkan uyusturucu kullanmadi ve asla da kullanmaz...Cünki allah düsürmesin,uyusturcu batagi kurtarilamaz zorlukta bir batak.
Diger bir konu,Tarkan'in eger uyusturucu kullanmis olsaydi,4 gün degil en az Deniz Seki gibi 2 yil hapiste kalirdi...simdi Deniz hanimi neden örnek
gösterdin?Diye soracaklar...cünki deniz hanim,daha fazla yüklendi Akpartiye...ee dogal olarak iceri alindi...
Amacim siyaset yapmak degil fakat,akparti cok fazla ileriye gidiyor bence... Evet,calisan bir hükümetimiz var fakat,her Atatürkcü olani da hapise
attirmak sacma bir davranis.

Bilip bilmeden yorum yapmayın. Deniz Seki sadece içicilikten değil başkalarına tedarik etmekten de yargılandı. Tarkan'la o bir değil. Tarkan sadece içiciydi ve bunu da kendisi itiraf etti zaten balık hafızalı mısınız siz?

Al bu da itirafı:

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&CategoryID=77&ArticleID=1063505

rosemary
21-09-12, 19:24
evet deniz seki temin ettiği için o kadar uzun kaldı.zaten birçok ünlü uyuşturucu kullanıyor acı da olsa bu bir gerçek.

twilight
21-09-12, 20:03
evet deniz seki temin ettiği için o kadar uzun kaldı.zaten birçok ünlü uyuşturucu kullanıyor acı da olsa bu bir gerçek.

Evet,deniz seki hanim temin etmis olabilir...uyusturucu almistir...fakat kullanmamis olabilir...
belki,arkadasi ne bileyim bir tanidigi o adini anmak istemedigim maddeyi ona zorla kullandirmistir.
Belki tarkanin da basina bu gelmistir...olamaz mi?
Hem,Tarkanin uyusturucu kullandigina inaniyorsaniz,sizi bu fan oldugunuzu degil köstekci oldugunuzu gösterir bu lafim futureboya,
kendisi bana balik hafizali demis ama...tarkanin 5 gün nezarette kaldigi günlerde ben hastanede tedavi oluyordum...panik atak rahatsizligim yüzümden...o yüzden tarkana o günlerden pek destek cikamadim..ama bu benim gercek bir fan olmadigimi göstermez.
ki,öyle olsa,bu forumda kalmazdim.Demi?Balik hafizali olabilirim belki,ama bunlari hatirlamayacak kadar da kusura bakmayin sözüm meclisten disari,
asalak degilim yani.
4-5 gün nezarette kalmak,uyusturucunun degil,parti oyunlarinin isidir...tarkani 17-18 yildir takip ediyorum.sigara icer,alkol kullanir...ancak kumar,uyusturucu kadar kötü illete bulasacak bir adam degildir... ;)

twilight
21-09-12, 20:07
Arti,su ana kadar uyusturucu sucunu aciklayan 2 yada 3 sanatci vardir...bunlarin basinda yildiz tilbe gelir...
bir kac isim daha var,onlarda gizli iciciler... onlari da bilen biliyor,yaptigi haraketlerden,yolda yürümeyi bile bilmeyen sanatcilar onlar...demet akalin,ebru polat ve türevlerinden bahsediyorum :) o yüzden bütün sanat camiasi hakkinda ''COĞU ZATEN KOKAİNCİ''demek ne kadar dogrudur onu da bilemicem.iclerinden Tarkan,sertab,sıla,şebnem ferah,yalın vb.bir çok adam akıllı insanlar var ki.. ;)
Arti bir sey daha var,e,müslüm gürses bile kullaniyorsa,belkide siz haklisiniz demektir..o zaman da yine de çoğu ünlü kokainci demek yanlis bi tabir olur.

rosemary
21-09-12, 22:09
herkes hata yapabilir sonuçta tarkan da insan. onun kullanmış olabileceğini kabul ederek ona ihanet etmiyoruz yani.ben onun ne yaparsa yapsın her zaman arkasındayım ve seviyoruuuum.

devilscream
21-09-12, 23:44
Evet,deniz seki hanim temin etmis olabilir...uyusturucu almistir...fakat kullanmamis olabilir...
belki,arkadasi ne bileyim bir tanidigi o adini anmak istemedigim maddeyi ona zorla kullandirmistir.
Belki tarkanin da basina bu gelmistir...olamaz mi?
Hem,Tarkanin uyusturucu kullandigina inaniyorsaniz,sizi bu fan oldugunuzu degil köstekci oldugunuzu gösterir bu lafim futureboya,
kendisi bana balik hafizali demis ama...tarkanin 5 gün nezarette kaldigi günlerde ben hastanede tedavi oluyordum...panik atak rahatsizligim yüzümden...o yüzden tarkana o günlerden pek destek cikamadim..ama bu benim gercek bir fan olmadigimi göstermez.
ki,öyle olsa,bu forumda kalmazdim.Demi?Balik hafizali olabilirim belki,ama bunlari hatirlamayacak kadar da kusura bakmayin sözüm meclisten disari,
asalak degilim yani.
4-5 gün nezarette kalmak,uyusturucunun degil,parti oyunlarinin isidir...tarkani 17-18 yildir takip ediyorum.sigara icer,alkol kullanir...ancak kumar,uyusturucu kadar kötü illete bulasacak bir adam degildir... ;)Hiçbir üyenin ne derecede Tarkan sever olduğunu sorgulamak sana düşmez, ki sen bunu çok sık yapıyorsun bence biraz dikkat et sözlerine.Üzerindeki aşağılık kompleksinden vazgeç artık.
Tarkan'ın uyuşturucu kullanmış olabileceğini düşünüyorum,kullanmışsa da kullanmıştır napalım yani dünyanın sonumu.Ancak O'nu seven bir insan olarak eğer böyle bir davranışı olmuşsa bunun sonuna kadar da karşısındayım.O dönemde bu haberler çıktığında inanılmaz derecede kızmıştım Tarkan'a olayın gerçek olma ihtimalini düşündüğümde.
Benim görüşüm bu şekilde,ama o gün Adliye çıkışında sadece 10-15 Tarkan fanı vardı ve ben de onlardan biriydim.
Yani böyle düşünüyor olmam,Tarkan'a kızabiliyor olmam,O'nun her yaptığını desteklemiyor ve arkasında durmuyor olmam O'nu sevmediğim anlamına gelmez.Bu durum herkes için geçerlidir.İnsan en çok sevdiğine kızar.
Tarkan alkolü ne sıklıkta kullanır bilmiyorum ancak aşağı yukarı 15 senedir sigara kullanmamaktadır.
Siyasi sözlerinde yersiz ve saçma,ki forum kurallarına aykırı bir davranış.
Habere dönersek,gereksiz bi haber yapmışlar aslında ancak tahminimce yargı süreci devam edecekse de tutuksuz yargılanır diye düşünüyorum.
Cezaevine gireceğini sanmıyorum.

futureboy
22-09-12, 10:40

Oğlum bak gittt!!!

futureboy
22-09-12, 10:41
herkes hata yapabilir sonuçta tarkan da insan. onun kullanmış olabileceğini kabul ederek ona ihanet etmiyoruz yani.ben onun ne yaparsa yapsın her zaman arkasındayım ve seviyoruuuum.

Bu cümlelerin altına imzamı atmak istiyorum müsaade var mı?
:)

futureboy
22-09-12, 10:43
Hiçbir üyenin ne derecede Tarkan sever olduğunu sorgulamak sana düşmez, ki sen bunu çok sık yapıyorsun

Twilight adlı arkadaşta Tarkan ölçer var sanırım hepimizin içinde ne kadar Tarkan sevgisi var biliyor.

twilight
22-09-12, 11:51
Haydiii,Tarkan uyusturucu kullanmaz dedim,kullanmiyor dedim,yine benim üzerime patladi...Uyusturucu kullanir,kokainci Tarkan o zaman;
hatta torbaci tamam mi?Bir daha da benim üzerime gelmeyin...Torbacı Tarkan fanları... ;)

twilight
22-09-12, 11:55
Ayrıca siz ''devilscream'' tarkani her konuda savunabiliyorsunuz fakat bir türlü Tarkanin,torbaci oldugunu söylüyorsunuz,uyusuturucu kullanmis
olabilecegini degil,direk oldugunu söylemissiniz neredeyse! Ayrıca oglum bak git tarzi davranislari cok bebekce buluyorum 32 yasina göre futureboy... ;) cok cocukca davranislar bunlar....ayrica ben tarkanin sevip sevmediginizi degil,benim sevip sevmedigimi söyledim.
Bİ KONUYU ANLAMADAN YORUM YAPMAK,cok ahmakca degil mi?

futureboy
22-09-12, 12:17
ayrica ben tarkanin sevip sevmediginizi degil,benim sevip sevmedigimi söyledim

Balık hafızalı olduğunu söylemiştim ama hafif moronluk da var sende.

Bu ne:

Kimin fan olup olmadığını sorgulamak sana mı kaldı a-akıllı?

Bak şimdi yine kutsal ittifak diyeceksin,zırlayıp zırlayıp forumu terkedeceksin,sonra süt dökmüş kedi gibi geri geleceksin.

Üfffff çok sıkıyorsun sen beni yaa!

futureboy
22-09-12, 12:26
Ulan adam kendi itiraf etmiş zaten ünlü olmayı,star olmayı kaldıramadığım zamanlar içtim diyor sen hala kalkmış köstek oluyorsunuz yok bilmem ne. Adamın itiraf ettiğini ben neden inkar edeyim? Bu ona olan sevgimi azaltmadı ki...O da insan bizim gibi ve zaafları var.Bak sen de çenesiz ve omurgasız doğmuşsun biz sana birşey diyor muyuz? Seni böyle kabulleniyoruz ve seni kucaklıyoruz kardeşim...

Ben Tarkan'ı kokain de çekse,damardan da verse,tecavüz de etse,adam da öldürse seveceğim var mı buna itirazın? Sen bu kadar iğrençleşse bile hala sevecek misin onu?

twilight
22-09-12, 12:53
Sen kime omurgasız ve çenesiz diyorsun ? Hem belki ben omurgasız olabilirim,ama senin gibi beyinsiz değilim bu bir... ;)
Ikincisi,Tarkanın kabul ettiğini gazeteler yazdı sadece,tarkan bir basın açıklaması flaan yapmadı,Tarkanın ağzından çıkmış bir kelime yok.
Üçüncüsü ise,bana hakaret etmeye devam edersen,mahkemeye de taşınır bu iş ;)

twilight
22-09-12, 12:55
Ayrıca,ısrarla bu lafım futureboya derken,diğer fanların araya girip bir şeyler yazması,ne kadar doğrudur bilemem!
Bu lafımda devilscream ve diğer rosemary arkadaşa ;)

futureboy
22-09-12, 13:20
Sen kime omurgasız ve çenesiz diyorsun ? Hem belki ben omurgasız olabilirim,ama senin gibi beyinsiz değilim bu bir... ;)
Ikincisi,Tarkanın kabul ettiğini gazeteler yazdı sadece,tarkan bir basın açıklaması flaan yapmadı,Tarkanın ağzından çıkmış bir kelime yok.
Üçüncüsü ise,bana hakaret etmeye devam edersen,mahkemeye de taşınır bu iş ;)

Senin beyinsiz lafını da taşıyacak mısın mahkemeye? Kimin beyinsiz olduğunu anket yapıp forum ahalisine soralım istersen.Şıkların birine kendini koy,diğerine de beni. Ne de olsa anket yapmaya alışıksın :))

twilight
22-09-12, 14:12
Senin beyinsiz lafını da taşıyacak mısın mahkemeye? Kimin beyinsiz olduğunu anket yapıp forum ahalisine soralım istersen.Şıkların birine kendini koy,diğerine de beni. Ne de olsa anket yapmaya alışıksın :))

Ok zaten ben beyinsiz lafımı üstüme almıyorum..ki şayet,iyi bir liseden,iyi bir puanla mezunum..arti okudugum lisede ingilizceyi cok iyi,ispanyolcayi da iyi bir sekilde okudum ve ögrendim...beyinsiz olsam sanirim bunlari yapamam,arti satranci cok cok iyi oynayabiliyorum.
Anket yapmaya aliskin degilim,3-4 tane anketim var forumda hepsi de o sanırım. Ancak kim ubrada beyinsiz dersen,benim arkadaslarim da düsmanlarim da dahil olmak üzere sorunun cevabını ''future boy'' olarak vereceklerdir...twilight olarak degil... ;)

Arti,bunlar sana umarim kapak oluyordur...10 kapak biriktir,tarkan konseri bedava...hahaha :14:

futureboy
22-09-12, 14:49
Ok zaten ben beyinsiz lafımı üstüme almıyorum..ki şayet,iyi bir liseden,iyi bir puanla mezunum..arti okudugum lisede ingilizceyi cok iyi,ispanyolcayi da iyi bir sekilde okudum ve ögrendim...beyinsiz olsam sanirim bunlari yapamam,arti satranci cok cok iyi oynayabiliyorum.
Anket yapmaya aliskin degilim,3-4 tane anketim var forumda hepsi de o sanırım. Ancak kim ubrada beyinsiz dersen,benim arkadaslarim da düsmanlarim da dahil olmak üzere sorunun cevabını ''future boy'' olarak vereceklerdir...twilight olarak degil... ;)

Arti,bunlar sana umarim kapak oluyordur...10 kapak biriktir,tarkan konseri bedava...hahaha :14:

Aferin sana twitterlight :) İyi okullarda okuduğun belli oluyor. Ama bir söz var. Tahsil cehaleti götürür,eşeklik baki kalır. Anlayacağın üzere burdaki konu mankeni sensin. Sen zaten beyinsiz falan değilsin. Aksine beynin çok büyük ama kafan küçük. Sığmıyor kafaya o beyin. Taşınca da işte böyle çeneye vuruyor allah muhafaza.

Forum yönetiminden 524125584 kez azar işiten,bir o kadar uyarılan bendim zaten. Sonra elinden oyuncağı alınmış sümüklü çocuklar gibi ağlaya ağlaya forum terkeden, milyon kere tükürdüğünü yalayarak tekrar geri gelen de bendim zaten. Sen de biraz gurur olsa gidiyorum dediğinde giderdin ve gelmezdin. İşte o zaman benim için çenesiz,omurgasız;ama mert biri olurdun.

Kapak konusuna gelince; üzgünüm maalesef kapak olduğu yok bunların. Ben zaten bizzat kapağın kendisiyle konuşuyorum. Seninle yani. Ne kapağı mı? Tabii ki logar kapağı. Logarın ne olduğunu bilmiyorsan lütfedip araştır koçum, dahi olan sensin :))

futureboy
22-09-12, 14:51
Üstelik 10 adet twilight marka logar kapağı biriktirene seyyar klozet veriyoruz.

twilight
22-09-12, 15:41
sen önce twilight yazmayı ögren de,sonra benle cene yetistir,futureboy.
allah bilir sen twilighti,tıvılayt diye okuyanlardansin... ;) Yada tuvalet diye.
Ama bu ingilizce bilmemenle degil,KIT olmanla ilgili... :)
Forumdakilere sorarsan,zekamın ne kadar kuvvetli ve parlak oldugunu ögrenirsin. bu bir,
ikincisi de,5000 kere uyarilmis,forumdan sutlanmis olabilirim,arti,gitcem gitcem deyip,
gitmemis de olabilrim.bu benim yüzsüzlügüm..peki ama senin gibi 2 yüzlü degilim en azindan ;)
BU da iki.
Bu sarkiyi da sana armagan ediyorum ; ''Emir - Makina''
Al birini yanina,
Yürü kendi yoluna.
Herkeste akil var ama,
Senin kisi sadece teneke haha :)))
Gideceksen cabuk git(Aslinda orasi öyle degil ama terbiyem uymuyo) ;)

futureboy
22-09-12, 15:54
allah bilir sen twilighti,tıvılayt diye okuyanlardansin... ;) Yada tuvalet diye.

Tuvalet ismini sevdim. Seni yansıtıyor. İnsan bu kadar ismiyle müsemma olur yahu tuwalet efendi :18:

Twitterlight'ın sonuna koyduğum gülücükten ne demek istediğimi anlamayacak kadar da back zekalısın. (hani ingilizcen süper ya o yüzden anladığın dilde yazıyorum). Kuşlar gibi cik cik ötmek manasında twitterlight yazdım ama senin kafadaki tahtalar ıslanmış o yüzden o koca beynin kısa devre yapıyor :))))

İki yüzlü olduğumu bir örnekle açıklar mısın? Açıklayamayan bu forumdan defolup gidecek mi?

futureboy
22-09-12, 16:00
Bu sarkiyi da sana armagan ediyorum ; ''Emir - Makina''

Teşekkür ederim. Ben de güzel bir eserle bu jestine karşılık vermek istiyorum:

http://www.youtube.com/watch?v=vb3J_nlA96U

twilight
22-09-12, 16:01
Evet,iki yüzlüsün...Foruma ilk geldigim günlerde bana dostca davranmissin,hatta konularda beni taktir ettigin bile olmus...
Fakat sonra sonra - tarih olarak hatirlamam mümkün degil - bana kötü bir sey yapmisim da o yüzden düsman olmusuz gibi davraniyorsun
o tarihten ihitabern...artik o tarihte ne oldu?Ne yaptım acaba bilemem...ben kimseye argo,hakaret veya küfürlü sözcük yazmadım!
Fakat,sen ısrarla hakaret üstüne hakaret edersen,cevabını hakaret olarak karşılığını bulursun... ;) belki forumu terketçem diyip de gitmediğim için
böyle yaptın...ayrıca gerizekalı back zeka yada back brain demek degildir stupid demektir...anladın mı stupidcim ? :)

twilight
22-09-12, 16:02
Teşekkür ederim. Ben de güzel bir eserle bu jestine karşılık vermek istiyorum:

http://www.youtube.com/watch?v=vb3J_nlA96U

Bak yine hakaret..acayip hayvanlara benzemek nedir?Önce onu arastir yada aynaya bak da ondan sonra bana hayvan de!
Tamam mi allahin 'Piggy'si ;)

futureboy
23-09-12, 17:46
...Foruma ilk geldigim günlerde bana dostca davranmissin,hatta konularda beni taktir ettigin bile olmus...

Forumda daha eski olan sensin ben değil. Sen hakkaten beni kimle karıştırıyorsun?

İnan bana forumda sana ters gidecek kadar önemli değilsin benim için.Sen stupid dedin,piggy dedin bak sana karşılık veriyor muyum? Sen kaale alınacak biri değilsin; hatta benim için evrende hacmi ve kütlesi olan bir madde de değilsin anlıyor musun beni? Bu gereksiz tartışmayı da burda kapatıyorum. Bunun üzerine cevap yazarsan da cevabını özelden alırsın tamam mı?