PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'la aramda bir küslük durumu yok!

twilight
11-09-12, 12:47
Ünlü popçu Serdar Ortaç gece klubu çıkışı paparazzilerin sorularını cevapladı.
İçki ve kumarın hayatını mahvettiğini söyleyen ünlü popçu;''yeni bir kız arkadaşım var,ancak evlenmeyi düşünmüyorum''dedi.

TARKAN'la aramda bir küslük durumu yok!

Serdar Ortaç,''Tarkanla küs müsünüz?''sorusuna;''Hayır,çok şey yazıp çiziliyor...Aramızda küslük durumu olmadı,olamazda...Tarkan çok çok yakın arkadaşım olmasada iyi anlaştığım müzik camiasından birisi...Tarkan iyi bir şarkıcı''dedi.

Show Klup

TARQANIM
12-09-12, 01:22
tarkan iyi bir sarkici.. sadece bukadarmi, ne denmeli simdi konusmasina? hala cekemedigni belli ediyor adam ya cakma japon :D

futureboy
12-09-12, 11:27
Sallamaya değmez. Dilli Düdük şarkısını zaten bu ve bunun gibilere yapmadı mı?

devilscream
12-09-12, 14:53
O ki kaldı Tarkan'a, tabiikide Onun bambaşka bi ayrıcalığının olduğu da bi gerçek...Türkiye'de beste ve söz yazarlığıyla konuşulacak insanlar varsa eğer onlar Orhan Gencebay,Sezen Aksu gibi kişilerdir,Serdar Ortaç değil.
Adamın şarkılarının %70'i aynı müzik,aynı beste,aynı altyapı.Beste dediğimiz şey öyle aynı altyapılara,ezgilere dayandırılacak kadar baside indirgenecek bir şey değildir.Beste yapmak yaratıcılık ister,duygusal yoğunluk ister.

twilight
12-09-12, 15:23
Türkiye'de beste ve söz yazarlığıyla konuşulacak insanlar varsa eğer onlar Orhan Gencebay,Sezen Aksu gibi kişilerdir,Serdar Ortaç değil.
Adamın şarkılarının %70'i aynı müzik,aynı beste,aynı altyapı.Beste dediğimiz şey öyle aynı altyapılara,ezgilere dayandırılacak kadar baside indirgenecek bir şey değildir.Beste yapmak yaratıcılık ister,duygusal yoğunluk ister.

Helal olsun valla!Aynı şeyleri düşünüyoruz... ;)

Bu arada her ne kadar s.ortaç'ın şarkılarının aynı olduğunun ve kişiliğini beğenmesem de,insanları ''japon gözlü''diye özürleriyle,kabahatlariyle alay etmek kötü gibi gözüküyor.

twilight
12-09-12, 16:35
Evet ya ben de senin dediyinin aynısını diyorum işte...Serdar Ortac kıskansa kıskansa Sezen Aksuyu kıskanır okadar...Nediye Tarkanı kıskansın ki?...Manyak mı adam?...

Nasıl yani!!!
TARKAN kıskanılmayacak bir adam mı???
Anlamadım valla bu sefer seni..Tarkan evet,binlerce bestesi olan bir sanatçı değil,fakat,her bestesi olay yaratan birisi.
O yüzden böyle konusman yanlis olur,diye düsünüyorum!

rojbin
19-10-12, 16:04
ayyyy tevecühünüz serdar bey bu ne yaaa iyi bir şarkıcıymış gülerim buna:28: bu kadar da çekememezlik olmazzzzzzz....