PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MEGASATAR Tarkan

asltrkn
03-09-12, 04:26
http://a1209.hizliresim.com/11/3/cldfx.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Tarkan, 5'te 5 yaptı... Megastar, salıdan pazara 35 bin kişinin karşısına çıktı. 'Protokol' 425 lirayı bastırdı, 'Beyaz Türk' 100-150 lira verdi... Merdiven boşluklarında oturmak için 67.5 lira ödeyenlerin sayısı 10 bin kişiyi buldu.

1992'de 'Kıl Oldum Abi'den, 2012'de 'Aşk Gitti Bizden'e... 'Türkiye'nin Megastar'ı Tarkan, müzik hayatının 20. yılını geride bıraktı. Kariyerine 9 albüm ve 16 single sığdıran popçunun, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda beş günlük konser serisi sona erdi.

- 5 bin kişilik mekana 'merdiven'lerle birlikte 7 bin kişiyi dolduran Tarkan, her gece ful çekti; 35 bine yakın bilet satıldı, bir o kadar kişi ise bilet bulamadı...
- Popçunun ortalama 24 şarkı söylediği konserin biletleri 50, 60, 80, 100, 150, 190 liradan satıldı; en önden seyretmek için 'protokol' bileti alanlar ise 425 TL ödedi.
- Her gece 2.5 saati aşan bir performans sergileyen popçuyu sahneye inen merdivenlerde kimi zaman ayakta kimi zaman oturarak izlemek isteyenler ise 67.5 lira verdi.
- Modacı Ceyda Balaban 20 farklı sahne kıyafeti hazırladı. Tarkan her konserde 4 kez kostüm değiştirdi.
- Arabeskin 'baba'sı Orhan Gencebay'ın 'damar' klasiklerinden biri olan 'Hatasız Kul Olmaz' adlı şarkıyı, sürpriz yaparak, ilk kez, kendine has tarzıyla seslendirdi.
- Popçunun fanatikleri, 'Türk pop müziği'nde devrim yapıp çığır açan Megastarımız Tarkan, 20'nci sanat yılını kutlarız candan' yazılı 30 metre uzunluğunda bir pankart açtı.

'Hadi Arzu oturmak yok'

TARKAN'IN beş günlük konser serisine ünlü-ünsüz, işadamı-emekli, genç-yaşlı, kız-erkek her çevreden her meslekten insan akın etti... İşte ünlü isimlerden bazıları: Sibel Can, Cem Yılmaz-Ahu Yağtu, Arzu-Hakan-Kerim Sabancı, Mehmet Ali Erbil, Ceylan Çapa-Burak Özçivit, Emre Belezoğlu, Özge Ulusoy, Buse-Fulya Terim, Nilgün Belgün-Bekir Ünlüataer, Wilma Elles-Kerem Göğüş, Burcu Güneş, Gül Gölge, Gamze Özçelik, Eliz Sakuçoğlu, Kendi...

En 'baba' izleyici

BİR süre önce baba olan Cem Yılmaz, cumartesi günü gerçekleşen üçüncü Tarkan konserine lohusa eşi Ahu Yağtu'yla geldi. Tarkan, konseri ön sıradan izleyen 'Kemal'in babası Cem Yılmaz'a 'My Man' diye seslenmişti. Samet ADAY \ Akşam MAGAZİN

twilight
03-09-12, 10:06
Para önemli değil bence,önemli olan Tarkana olan sevgi ve saygı..
Tarkan o parayı hiç konser vermeden her yıl birer saçma sapan single yaparakda kazanır,
ama öyle yapmak istemiyor her 3-4 yılda bir muhteşem albüm yapıyor.
Ve konserleri de full çekiyor haliyle...özlüyorlar adami,he haliyle de parayi hakkiyla,alin teriyle,
kazaniyor. :)

twilight
03-09-12, 15:11
Orası öyle ama, Takan bunu kabul etmemeli bence.Tarkana yakın olmak isteyenler Onun albümünün imza günlerinde istedikleri kadar yakın olabilirler Ona. Ama böyle saçma sapan bişeyi Tarkan gibi bi sanatçıya yakıştıramadım doğrusu.Bilmiyorum belki ben mi yalnış düşünmüşüm.Olabilir yani.

Sen yanlış düşünüyorsun bence..
Tarkan zaten 3-4 yılda bir albüm yapıyor,arti imza günleri de 3 yılda bir oluyor o da sadece Istanbul'da.
Bense Bursa'da yasiyorum...nasil görebilrim O'nu?
Hadi benim yolum yakın 1 saat yada 2 saatte istanbula varirim...ya ne bileyim vanda,malatyada,kayseride oturanlar napsin?

gizem-akkaş
03-09-12, 17:11
helal olsun tarkanımaaa o enerji kimsede yook izlerken ben yoruldum ya hiçmi nefes nefese kalmaz 5 gün üstüste konser bundan önce bütün türkiye fanta festivalinde bu yıl çok çalştı enerjisi hiç bitmedi allah bozmasın nazar değmesin harikaydı yne konserler bize bunları yaşattığı içinde kocamaaaaan öpüyorum onu:)))))

secil.06
04-09-12, 23:32
acayip mi enerjiye sahip kıpır kıpır