PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan: Cem, my man!

TarkanColl
02-09-12, 17:07
Sanatçı Tarkan, konserini izlemeye gelen komedyen Cem Yılmaz’a “Cem, my man!” diye seslendi. Tarkan, “Kemal’i uyutup konsere gelmişler” dedi.

Cumhuriyet Haber portalı

http://www.cumhuriyet.com.tr/medya.php?mn=109836

İstanbul - Tarkan’ın Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konserini izlemeye gelenler arasında ünlü komedyen Cem Yılmaz ve eşi Ahu Yağtu’da yer aldı.
Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre; Tarkan, konser sırasında Cem Yılmaz’ı işarete ederek İngilizce “Cem, my man” (Cem, adamım) dedi.
Tarkan, şöyle konuştu:
“Türkiye’nin en karizmatik ve en yakışıklı babası, Kemal’in babası Cem Yılmaz da aramızda. Kemal’i evde uyutup konsere gelmişler. Cem Yılmaz bana oğlunun fotoğrafını gösterdi; maşallah çok tatlı ve sevimli.”
Tarkan, fotoğrafı barkovizyonda göstermesini söyleyen Cem Yılmaz’a “Tamam, gösteririz” dedi.
Gülüşmelerin ardından konserine devam eden Tarkan, bir ara yeniden Cem Yılmaz’a dönerek “Hadi Cem, oturmaya mı geldin, kalkıp dans etmeyecek misin?” diye sordu.
Ünlü komedyen “Kuzu Kuzu’yu söylediğinde kalkarım” diye yanıt verdi.
Ancak Cem Yılmaz “Kuzu Kuzu” çalarken sadece elleriyle şarkıya eşlik etti. Onun dans figürleri, Tarkan’ı güldürdü.

2 Eylül 2012

twilight
02-09-12, 17:28
Cem Yılmaz en sevdigim komedyenlerden birisi...Kişilik olarak her ne kadar zayif olsada,yaptigi her şaka hep tutuyor.Gerçekten işini keyifle yapan insanlardan nadir bulunan komedyenlerden biri bence,arti hayirli olsun bebegi de :))

efsane_01
02-09-12, 17:43
Sanatçı Tarkan, konserini izlemeye gelen komedyen Cem Yılmaz’a “Cem, my man!” diye seslendi. Tarkan, “Kemal’i uyutup konsere gelmişler” dedi.

Cumhuriyet Haber portalı

http://www.cumhuriyet.com.tr/medya.php?mn=109836

İstanbul - Tarkan’ın Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konserini izlemeye gelenler arasında ünlü komedyen Cem Yılmaz ve eşi Ahu Yağtu’da yer aldı.
Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre; Tarkan, konser sırasında Cem Yılmaz’ı işarete ederek İngilizce “Cem, my man” (Cem, adamım) dedi.
Tarkan, şöyle konuştu:
“Türkiye’nin en karizmatik ve en yakışıklı babası, Kemal’in babası Cem Yılmaz da aramızda. Kemal’i evde uyutup konsere gelmişler. Cem Yılmaz bana oğlunun fotoğrafını gösterdi; maşallah çok tatlı ve sevimli.”
Tarkan, fotoğrafı barkovizyonda göstermesini söyleyen Cem Yılmaz’a “Tamam, gösteririz” dedi.
Gülüşmelerin ardından konserine devam eden Tarkan, bir ara yeniden Cem Yılmaz’a dönerek “Hadi Cem, oturmaya mı geldin, kalkıp dans etmeyecek misin?” diye sordu.
Ünlü komedyen “Kuzu Kuzu’yu söylediğinde kalkarım” diye yanıt verdi.
Ancak Cem Yılmaz “Kuzu Kuzu” çalarken sadece elleriyle şarkıya eşlik etti. Onun dans figürleri, Tarkan’ı güldürdü.

2 Eylül 2012

İkisinide seviyorum.Çünkü, her ikiside işini çok iyi bilen sanatçılardır.Taktir ediyorum onları.

rosemary
03-09-12, 02:42
araları çok iyi.Tarkan da Cem Yılmaz'ın düğününe gitmişti.

MeMyselfAudrey
11-09-12, 19:11
Harbiye konseri yazılarım (anılarım) için http://audreylovestarkan.blogspot.com