PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın yaptığı / yapabileceği en çılgın şey/ler?

twilight
22-08-12, 16:42
Arkadaslar,forumda arastirdim böyle bir konu yok...ben de acayim dedim...
Tarkan 21 yildir sanat hayati icerisinde,peki sizce Tarkan'in yapmis oldugu,yada her an yapabilecegi en cilginca sey nedir?

Benim hatirladigim,1999 yilinda WMA'da o ceketi birden yere firlatmasi :))
Ve saclarini 2000 de dondurma reklami icin rengarenk(2000 olmayabilir tarih öyle aklimda kalmis),2003tede kirmizaya boyatmasi :D :D

Sizce?

fincan
22-08-12, 17:24
Bir tv Kanalı'nın kutlamasi vardı naklen yayınlanıyordu don bebeğimi söylerken havuzun merdivenlerine indi suyun icinde söylemişti etkileyiciydi ve kral tv ödül törenine salına salına sinsice deki imajla gelmişti oda canlı yayındi baya olaydı ilk aklıma gelenler bunlar

fincan
22-08-12, 17:27
Birde konserde ki görüntü var tabi bizler klipte gördük ama sahnede çıplak kalıyordu :) oda epey cesaret isiydi şeytan azapta remix

twilight
22-08-12, 19:08
Benim de aklima şey geldi... 2001 de bir röportajda kameramanin sorusunu begenmegince ''Dil cikarmisti... :)))
Hehe...

efsane_01
22-08-12, 19:08
Ya Adam tepeden tırnağa çılgın zaten...
Ama banagöre en büyük çılgınlığını yapmadı henüz...Ve Onun yapabileceyi en büyük çılgınlığı Allah korusunda sahneyi terketmesi olurdu...Tekrar tekrar söylüyorum, Allah korusun yani...Amin!!!...Aşığım ben ONA ya...:29:

twilight
22-08-12, 19:10
Ya Adam tepeden tırnağa çılgın zaten...
Ama banagöre en büyük çılgınlığını yapmadı henüz...Ve Onun yapabileceyi en büyük çılgınlığı Allah korusunda sahneyi terketmesi olurdu...Tekrar tekrar söylüyorum, Allah korusun yani...Amin!!!...Aşığım ben ONA ya...:29:

Sahneyi terketmez ki Tarkan durduk yere....arti,hic bir sanatci terketmez ki.........cok cocukca bir davranis olurdu bu!!

efsane_01
22-08-12, 19:17
Sahneyi terketmez ki Tarkan durduk yere....arti,hic bir sanatci terketmez ki.........cok cocukca bir davranis olurdu bu!!

Tabii ki...Durduk yere hiçkimse hiçbirşey yapmaz yani...Herşeyin bi sebepi olmalı mutlaka...Ama Bizimki en çılgın deli, ondan herşey beklenilir...