PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yaz'ın albümleri...

twilight
20-08-12, 20:35
Yaz sezonu hemen hemen bitti,beachler,club'lar ve dijital platformda ki albüm satışları tez alınarak yapılan bir anket var...Artık albüm satmıyor diye ağlanan sanatçılar var,örneğin Yılmaz morgül,oysaki onun albümünün satmaması başka sanatçıların satamayacağı anlamına gelmez. Bakın Tarkan'ın 2010 yılında çıkardığı Adımı Kalbine Yaz albümüne,2 yılda 300 bini,400 bini hatta o da yetmedi 500 bini aştı.
Ben şimdi bu güne yani 2012 yılı albümlerine bakalım diyorum.Tarkan'dan,Ajda'ya,Sezen'den,Sertab'a bir çok sanatçının bulunduğu 'Ozan Çolakoğlu - 01' albümü bence yazın - ne yazı - bu yılın en iyi albümü.
Tarkan'ın aşk gitti bizden'ine ve alt yapılarına soundlarına bir kulak verdinizmi?Peki ya hadi bakalım'ı?Tarkanın müzik kulağı var.Artı sesi,yakışıklılığı,kendine ait duruşu da var.
Eee?Ne eksik bu adamda da;zırt-pırt onu eleştiriyoruz?Hiç birşey.Ben kendi şahsiyetimle söylüyorum,''TARKAN,bir dünya starı.Ve Michael Jackson'dan sonra gelen en büyük erkek sanatçı.''
E geçelim diğer şarkılara,Ajda Pekkanın ben yanmışım'ı,sertab'ın dımdım'ı,ve sezenin balat şarkısı...bu yılın ödüllerini siler süpürür.
Ha unutmadan söyleyim dedim Ajda Pekkan ben yanmışım söz müzik Tarkan imzalı.

Bir de rakiplerine bakalım Tarkan'ın,3 rakibi de bu yıl albüm çıkardı.Serdar,Kenan ve Musti.
Musti iyi fakat nedense son albümleri satmadı.Belki evliliğinden sonra kadın hayranları azaldı?
Belki de egosuna ters düştü.Kendi şarkısında da söylediği gibi.
Serdar Ortaça gelelim....Müzik kabiliyeti yok zaten yaptığı şarkılardan 7 nota da kaç şarkı yapılır ki?diyebilen bir isim.Kenan,hem vasat,hem sıradan şarkılar yapmış.Bir şarkı dışında 'Bal Gibi'...Zaten internette en çok tık alan K.Doğulu şarkısı da o.

İşin özünü söyleyim mi size?Tarkan bu yıl en az 3 ödül daha alır.Hem Altın Kelebekten,hem Müyaptan hem de Kral Tv'den...

GÜNCE

secil.06
21-08-12, 14:37
kesinlikle 3 ödülü alacatır diğer adayları bilmem ama başarı takdir edilmelidir

nani
21-08-12, 16:16
cok guzel bir yorum.kesinlikle katiliyorum.