PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezen aksudan ''Söz - Müzik:Sezen aksu''albümü!belki icinde TARKAN da bulunabilir.

twilight
20-08-12, 20:11
Arkadaslar,power turkte altyazilari izlerken az önce gördüm.
Sezen aksu;Söz - Müzik : sezen aksu,albümü cikarmayi düsünüyormus.
İcinde TARKAN,Sertab erener,ışın karaca,levent yüksel gibi 17 adet sanatçının seslendirdigi sezen aksu şarkıları Sezen aksu yorumuyla çıkacakmış.

Sizce Tarkan şarkısı bulunursa eğer,
''Öp'' mü,''Sen Çoktan Gitmişsin''mi,''Şımarık''mı,''Şeytan Azapta''mı;''İkimizin yerine''mi yoksa ''Kız;Hepsi Senin mi''mi yer alır?

bounce
21-08-12, 05:45
sadece şımarık ve Şıkıdım bütünüyle kendisine ait... bence okumaz... çünkü büyüsünü kaybedeceğini düşünür. Tarkan bile yanaşmaz bugün şıkıdım ve şımarık'a.. 99' da kaydedildi sonrasında 2006' da da ingilizce albümde.. 99'daki tadı vermedi.

Zaza
21-08-12, 16:03
Zaten "Yürüyorum Düs Bahçelerinde" albumunde bu konsept yapildiydi (2 CD lik). Bir daha mi yapacaklarmis ?

twilight
21-08-12, 16:25
Zaten "Yürüyorum Düs Bahçelerinde" albumunde bu konsept yapildiydi (2 CD lik). Bir daha mi yapacaklarmis ?

Evet.Fakat bu sefer,icine almadigi sarkilarla.
Örnegin bounce'un dedigi gibi ''Şımarık''olabilir.ancak Tarkan'a bir çok dalda - World music award - dahil ödül kazandiran bu şarkının,
Sezen Aksuya ödül kazandiracagina pek inancim yok.

dilaraer
21-08-12, 21:32
belkide sadece Orhan Gencebay'in Tribute albümü tarzinda bisey düsünülüyordur...e o zaman Tarkan'siz olmaz bence...
böyle bir proje varsa - ki cok güzel olur - "Hadi Bakalim" dan sonra böyle güzel, klasiklesmis, Sezen tadinda bir slow söyler umarim,
örnegin: seni kimler aldi? yada gidiyorum gibi :)