PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşk gitti bizden/eleştirileriniz/fikirleriniz/klip hakkinda yorumlariniz?

twilight
09-08-12, 19:45
Arkadaslar,TARKANin 'Ask Gitti Bizden' sarkisi ve klibi hakkinda yorumlarinizi bekliyorum.Öncelikle benim naçizane fikirlerim sunlar:
-Tarkanin yine bu seneye bomba etkisi yaratacak bir sarkisi.
-Arti,söz müzik Tarkan olunca insan cok heyecan yapiyor.Yeni Salina Salinalar,Kuzu Kuzular,Aylar cikacak mi diye...Evet bence bu da gayet hit.belki sasiracaksiniz ama,Salina Salina sinsice den daha güzel bir sarki. :)
-Baska bir konu klip,klip avrupa standartlarinin bayagi bir üstünde.3D cekimi olsun,elbiseler,bayanlar ve ozan colakoglu :) ve tabii ki tarkanin danslari...
ancak klibin bir kötü yani,internetten cok absürt yorumlar almasi...
mesela 1,000,000 kere izlenen TARKAN kliplerinde 30 küsür beğenmeme oluyordu.
Ancak bu klib 5,000,000 kez izlenmis olmasina ragmen,300 begenmemeye yaklasti.
bu sayinin en fazla 95-150 arasi olmasi lazim-di.
Siz ne düsünüyorsunuz?

rosemary
09-08-12, 20:09
bence şarkıda klipte gayet güzel.

selin_trkn
09-08-12, 20:42
Şarkıyı gerçekten çok beğendim.Beklediğimize değen bi şarkı oldu.
Tarkan'ın danslarını çok beğendim.
Klipte beğenmedim yerler ; dansçılar ve uçan bi manken olması. O kısımlarını hiç sevmedim. Tarkan'ın olduğu yerler mükemmel.

pare pare
09-08-12, 22:49
Bence Şarkı Harika Klipde Öyle... Amma Tarkan Son kliplerinin hepsini kapalı alanlarda çekiyor biraz deniz kıyısı yada doğada çekse harika olur...

trkntrkn89
11-08-12, 01:15
Ben klibi de şarkıyı da çok beğendim ama sanki zirve yapamadı eski tarkan şarkıları gibi,kral tv de 1 numara bile olamadı düşüşe geçti şimdi anlamadım gitti....

twilight
11-08-12, 04:37
Ben klibi de şarkıyı da çok beğendim ama sanki zirve yapamadı eski tarkan şarkıları gibi,kral tv de 1 numara bile olamadı düşüşe geçti şimdi anlamadım gitti....

O'nun nedeni,TARKAN'in kral tvye para yedirmemesidir.Cünki Kral Tv,Demet,hande,serdar ortaç vs.bilmem kim gibi gereksiz insanlari 1 numara yapan bir kanal haline geldi artik....eee,tabi paraya veren de düdügü caliyor abi...her yerde böyledir.

secil.06
11-08-12, 17:07
sözler süper klip harika zaten baştan sonra tekrar tekrar izlenecek kliplerinden biri cok başarılı

trkn_sry
11-08-12, 23:46
Tarkan her şeyi güzel yapar klipte şarkıda süper .

HakanÇelik
13-08-12, 23:17

Nielsen verilerine göre ve ttnet müzik'te bir numara, bunlar daha doğru listeler.

bounce
16-08-12, 15:53
ekşi sözlükte yazmıştım burda yazayım.. keşke klipte ozan çolakoğlu da oynasaymış.. adamın albümü ama galiba 2 kare görüntüsü var.. tarkan çoğalttıkları görüntüler olmamış hiç beğenmedim ben. şarkı için ise keşke akustiğini yapsalar.. ya da biz yapalım.. ozan çolakoğlu acepellaları sitesinde yayınlayacağını söyledi.

efsane_01
16-08-12, 21:18
ekşi sözlükte yazmıştım burda yazayım.. keşke klipte ozan çolakoğlu da oynasaymış.. adamın albümü ama galiba 2 kare görüntüsü var.. tarkan çoğalttıkları görüntüler olmamış hiç beğenmedim ben. şarkı için ise keşke akustiğini yapsalar.. ya da biz yapalım.. ozan çolakoğlu acepellaları sitesinde yayınlayacağını söyledi.

Valla neyalan söyleyim, klib benim çok hoşuma gitti...Hatta BİZİMKİNİN dansı el haraketleri falan mükemmelin ötesinde bişeydi yani :) ...Çok begendim yani...
Ve Ozan Çolakoğlunun klipteki rolü az olsa da, şarkının üzerindeki rolü çok büyük olmuştur.Farkına varmısınızdır belki, Ozanın eski halinden neredeyse eser bile kalmamış sanki.Adam bayağı bi kendisine çeki düzen vermiş abi. :). ...Forma falan girmiş, zayıflamış sankı...Bravo valla...:)

leyla
16-08-12, 21:52
şarkiya diyecek soz yok çok guzel.klipte oyle.