PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan, hangi ünlü şarkıcıyla düet yapacak?

selin_trkn
25-07-12, 02:07
Gülşen, yeni albümü için Tarkan’la düet yapacak.

Yeni albümü üzerinde çalışan Gülşen, Tarkan’la düet yapmaya hazırlanıyor. Yakın çevresinden edinilen bilgiye göre, albüm için bestelediği bir şarkıyı Tarkan’la birlikte seslendirmek isteyen Gülşen, Megastar’ın kapısını çaldı. Daha önce birçok ünlü isimle düet yapan Tarkan da bu teklifi geri çevirmedi. İkili yakında stüdyo çalışmalarına başlayacak, şarkının aranjörlüğünü ise Gülşen’le aşk yaşadığı konuşulan Ozan Çolakoğlu yapacak.

Kaynak : gecce.com Doğruluğu var mı bilmiyorum.Ama doğruysa güzel olur.

devilscream
25-07-12, 06:13
Doğru haber midir bilinmez.
Gülşen'i severim ama ne yalan söyliyim Tarkan'la düet işine soğuk baktım biraz.

trknmania
25-07-12, 13:35
arkadaşlar bu haberi gülşen kesin bir dille yalanladıı...yokmuş böyle bir düet..bilginizee ....

TarkanColl
25-07-12, 22:15
Sanat camiasının yalanlamalarına fazla güvenmemek lazım. Gülşen haberi yalanladı ama gelişmeleri daha sonra açıklayacağım dedi. Patrondan korkmuştur belki :)

bounce
26-07-12, 00:53
Tarkan'da Ferhat Göçer gibi herkesle düet yapmaya başladı... hem Gülşen'e gerek yok... şarkıları iyi ama çok itici..

nani
26-07-12, 16:02
ama bence yaparsa cok guzel olur

trknmania
26-07-12, 21:30
Sanat camiasının yalanlamalarına fazla güvenmemek lazım. Gülşen haberi yalanladı ama gelişmeleri daha sonra açıklayacağım dedi. Patrondan korkmuştur belki :)

hahahaha o daa bir ihtimal tabiki ebru ablacımm :)) ama düet olması için önce gülşenin bi şarkı alması lazım tarkandann :)))

trkn_sry
28-07-12, 17:21
haber ylan diye duydum, keşke gerçek olsaydı çok güzel bir proje çıkardı ortaya

trk.gül
04-08-12, 00:03
haber ylan diye duydum, keşke gerçek olsaydı çok güzel bir proje çıkardı ortaya
haberin yalan olduğunu senden öğrenmiştim canım , keşke dopu olsaydı çok güzel olurdu. iki büyük ses

tarkaseksüel
04-08-12, 19:38
Bu zamana kadar olmaması şaşırtıcı... :)
Gülşen Tarkan'ı sever ve ortak noktaları da varken :)