PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sanal Alemde de Sınırları Aştı

..BTT..
05-09-11, 12:36
Megastar Tarkan'ın şöhreti sınır tanımıyor! Türkiye'de www. tarkan. com. tr adlı resmi internet sitesini kullanan Tarkan'ın, yurt dışındaki hayranları onun adına birçok internet sitesi kurdu. Megastar için Hollanda, Romanya, Brezilya, Rusya ve İspanya'dan fanları, ülkelerinde kurdukları internet siteleri ile onun konserlerinden, haberlerine kadar pek çok bilgiyi günü gününe takip ediyor.

http://www.haberler.com/sanal-alemde-de-sinirlari-asti-2-2948169-haberi/

trkn_sry
05-09-11, 14:48
bu çok güzel ve gurur verici bir haber teşekkürler paylaşım için =)))

twilight
05-09-11, 15:08
Haber,forumda mevcut.

..BTT..
05-09-11, 15:56
bu çok güzel ve gurur verici bir haber teşekkürler paylaşım için =)))

Kesinlikle öylee :)) Katılıyorumm

..BTT..
05-09-11, 15:58
Haber,forumda mevcut.

Ben görmedim. Görmediğim için de paylaştım..

seyma_tt
05-09-11, 17:01
Paylaşılmıştı galiba ama Teşekkürler Buse'cim :) Bu habere bak bak doyamıyoruz. Tarkan ın başarıları hepimizi sevindiriyor ne de olsa :)))))))

..BTT..
05-09-11, 17:05
Paylaşılmıştı galiba ama Teşekkürler Buse'cim :) Bu habere bak bak doyamıyoruz. Tarkan ın başarıları hepimizi sevindiriyor ne de olsa :)))))))

Ben görmemiştim canım. Görseydim paylaşmazdım da zaten.. Haklısın valla canım benimm :)) Ben havalara uçuyorumm :)) :21: :5:

twilight
05-09-11, 17:06
Haberler konusunu iyi taratırsanız mevcut,ayrıca şeyma hanım bana alttan alttan mesaj göndermeyi bıraksanız süper olacak ;)

trkn_sry
05-09-11, 17:17
Zaten forumdaki çoğu üyeler aynı haberi paylaşıyor buse paylaşıncamı dert oldu anlamıyorum ağzı olan laf konuşuyooor =D=D=D

..BTT..
05-09-11, 17:18
Zaten forumdaki çoğu üyeler aynı haberi paylaşıyor buse paylaşıncamı dert oldu anlamıyorum ağzı olan laf konuşuyooor =D=D=D

Haklısın canım benimm.. Ama ben o haberi görsem zaten paylaşmam..

trkn_sry
05-09-11, 17:23
Haklısın canım benimm.. Ama ben o haberi görsem zaten paylaşmam..

biliyorum tatlım zaten dertleri aynı haber paylaşmak değil huzursuz etmek neyse salla =D

twilight
05-09-11, 17:24
Buse'cim benim sinirim sana değildi... Senden özür diliyorum tatlım.
Aslında kimseye sinirlenme gibi bir şeyim de olamaz,çünki Seray'cım sende haklısın...Gerçi hala neden beni sildiğini anlamadım facebooktan?

..BTT..
05-09-11, 17:26
biliyorum tatlım zaten dertleri aynı haber paylaşmak değil huzursuz etmek neyse salla =D

Haklısın valla bebeğim yaa :D :41: Sallıyoruuummmmm :28:

trkn_sry
05-09-11, 17:27
Aslında kimseye sinirlenme gibi bir şeyim de olamaz,çünki Seray'cım sende haklısın...Gerçi hala neden beni sildiğini anlamadım facebooktan?

sen bence çok konuşmaya başladın birde utanmadan soruyosun neden sildin diye neyse bunlar burda konuşulcak şeyler değil konuşupta sayfayı kirletmeyelim.

twilight
05-09-11, 17:30
Haklısın valla bebeğim yaa :D :41: Sallıyoruuummmmm :28:

Öyle mi?Pekala...O zaman senden son bir şey isticem Buscecim...Benim Facebook'u delete yapar mısın canım kendininkinden?Buradan da delete yap...Tam olsun dostluk da burada bitmiştir...Hadi eyvallah ikinize de..

trkn_sry
05-09-11, 17:33
Öyle mi?Pekala...O zaman senden son bir şey isticem Buscecim...Benim Facebook'u delete yapar mısın canım kendininkinden?Buradan da delete yap...Tam olsun dostluk da burada bitmiştir...Hadi eyvallah ikinize de..

ya sus biraz artık ya saçma sapan konuşuyosun burdaki herkes senin tavrını çekmek zorunda değil sen hep o sivri dilin yüzünden kaybediyosun gelipte burda demagoji yapma.

..BTT..
05-09-11, 17:34

Özür dilenecek bişey yok canım.. Ama biraz canımı sıktı söylediklerin sadece bu.. Paylaşılmıştır ama ben görmedim.. Görsem zaten paylaşmam.. Kafama tokadan başka bişey takmak istemiyorum.. ;D Onun için sallıyoooooooooooorruuummm ;D

..BTT..
05-09-11, 17:38

Evrim ben senin benim kalbimi kırdığın lafların için söyledim! O laflarını sallıyoruum.. Çünkü kafama tokadan başka bişey takmak istemiyorum! Bunu bi daha demiştim.. Ama sen bilirsinn ..