PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Rusyada Kuzu KUZu !!

denizarya
03-09-11, 19:36
http://www.youtube.com/watch?v=H9n0ekG9TAY&feature=related

twilight
03-09-11, 19:40
Kuzukuzu'daki danslar bir farklı yahu... :) Özellikle o zil takıp oynadığı yer filan...Acayip iyi...
Benim en sevdiğim sahne şovlarından birisi Tarkanın...galiba böyle bir şarkı 100 yılda bir geliyor... :)
Videoya geçecek olursam,Tarkan'ın böyle rahat(rahattan kastim - göbek resmen acik yani :D ) Kiyafetler giymesini daha iyi buluyorum daha rahat oluyor takili kiyafetlere göre bence. Video gayet iyi,tesekkürler...

denizarya
03-09-11, 20:01
bendee suan giydigi seyleri hic begenmiyorum...tarkanii fazlaa olgun gösterioo....tarkan yine kendi kafasina göre sexyy giyinsinn yaa...ayricaaa artik küpe takmiyor muu?? o büyük küpelerini özledikkk

trkn_sry
03-09-11, 20:16
bendee suan giydigi seyleri hic begenmiyorum...tarkanii fazlaa olgun gösterioo....tarkan yine kendi kafasina göre sexyy giyinsinn yaa...ayricaaa artik küpe takmiyor muu?? o büyük küpelerini özledikkk

ne giyse yakışıyor ama karma albümü döneminde giydikleri dahada güzeldi çekici ve seksi duruyordu ama olsun çuval giyse yakışır ona .

..BTT..
04-09-11, 13:22
ne giyse yakışıyor ama karma albümü döneminde giydikleri dahada güzeldi çekici ve seksi duruyordu ama olsun çuval giyse yakışır ona .

Kesinlikleee :))

seyma_tt
04-09-11, 13:51

Bende küpeleri cok ozledim ya :) Cok tatlı duruyodu:) Ama nadir olarak görüyorum yine kulagında

secil.06
04-09-11, 22:34
Bende küpeleri cok ozledim ya :) Cok tatlı duruyodu:) Ama nadir olarak görüyorum yine kulagında

küpesinin biri bende
Rusya Tarkan ve Kuzu,kuzu

..BTT..
04-09-11, 22:37
küpesinin biri bende
Rusya Tarkan ve Kuzu,kuzu

Süperrr :)) Seçil ablacım küpeyi benim yerime bin kere öper misin? :)) :10: :8:

denizarya
04-09-11, 22:58
tarkanin küperlerinden iki tane olan varmiii :)))))) bende cok isteridim tarkanin küpesini yaaa :(