PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Bakıya gəlir

asltrkn
01-09-11, 16:50
http://www.hizliupload.com/di-D6G1.jpg
Belə ki, hər zaman ən yüksək qonorar və tələbləri ilə ilk sıraları tutan pop-ulduz pulsuz konsert verməyə hazırlaşır. Oktyabrın 18-i Azərbaycanın Dövlət Müstəqilliyi Günü Tarkan Dənizkənarı Bulvarda paytaxt əhlinə xalq konserti verəcək.

Gün.Az-ın aldığı məlumata görə Türkiyənin meqa-starı Tarkan Bakı əhlini şoka salmağa hazırlaşır.

Belə ki, hər zaman ən yüksək qonorar və tələbləri ilə ilk sıraları tutan pop-ulduz pulsuz konsert verməyə hazırlaşır. Oktyabrın 18-i Azərbaycanın Dövlət Müstəqilliyi Günü Tarkan Dənizkənarı Bulvarda paytaxt əhlinə xalq konserti verəcək.

Lakin Dənizkənarı Bulvar İdarəsindən Gün.Az-a bildirdilər ki, hələlik bu münasibətlə heç kim onlardan icazə istəməyib.

http://www.timeturk.com/az/2011/09/01/tarkan-bakiya-gelir.html

TEVETOGLU
01-09-11, 17:03
18 Ekim'de Azerbaycan'da konser varmış galiba.Ancak bunu anlayabildim.

asltrkn
01-09-11, 17:08
18 Ekim'de Azerbaycan'da konser varmış galiba.Ancak bunu anlayabildim.
18 Ekim Azerbaycan Devlet Bağımsızlığı Günü'nde,ücret almadan,halk konseri verecekmiş,ama konser alanı için,gerekli yerden şimdilik izin isteme durumu olmamış :))

twilight
01-09-11, 17:18
İngilizce ve İspanyolcayı ana dili gibi konuşan birisinin(Yani benim),Azerbaycanca'dan tek bir kelime bile anlayamam ne kadar kötü... :/

trkn_sry
01-09-11, 18:03
azeri arkadaşlarımız için çok sevindim =)

pare pare
01-09-11, 18:58
Super gozduyuruk...!

pare pare
01-09-11, 19:00
Evet aynen oyle

secil.06
01-09-11, 19:21
azerbeycan Tarkan geliyo eriye sayıma başlayın sizlerin adına cok sevindim : )

fincan
01-09-11, 23:45
Dogumgununden 1 gün sonra:)

seyma_tt
02-09-11, 01:18
Dogumgununden 1 gün sonra:)

Tam sıyırtmıs :) Sen de dogum gununden 1 gün sonra almıs olursun hediyeni:)

rosemary
02-09-11, 02:03
ahhh benimde doğum gunum ama azerbaycan biraz uzak :6:

fincan
02-09-11, 11:19
Tam sıyırtmıs :) Sen de dogum gununden 1 gün sonra almıs olursun hediyeni:)

yok canım benim değil Tarkan'ın doğum gününden birgün sonra ayrıca bende Türkiye'deyim ama Azerbaycan'daki herkese şimdiden iyi eğlenceler

flores
02-09-11, 13:38
Tarkan Azərbaycanın müstəqilliyinin 20 illiyi münasibətilə Bakıda konsert verə bilər.

Bakı. Ülkər Qasımova – APA. Türkiyənin meqa-starı Tarkanın oktyabrın 18-də Bakıda - dənizkənarı Milli Parkda açıq hava altında konsert verəcəyi gözlənilir. APA-nın məlumatına görə, konsertlə bağlı yayılan xəbərlərdə bildirilir ki, Tarkan bu çıxışı üçün qonorar tələb etməyib. Konserti arzu edən hər kəs izləyə biləcək, yəni konsert biletsiz baş tuta bilər.
Bulvar İdarəsinin rəis müavini Nazim Məcidov yayılan məlumatı tam təkzib etməyib: “Hələ ki konsertlə bağlı danışıqlar aparılmayıb. Adətən bu cür konsertlərdə bizə 10 gün əvvəldən müraciət edilir. O səbəbdən də konsertin olub-olmayacağını dəqiq deyə bilmərəm”.

..BTT..
02-09-11, 13:39
Azerbaycan adına çook sevindimm :)

twilight
02-09-11, 13:41
Tarkan Azərbaycanın müstəqilliyinin 20 illiyi münasibətilə Bakıda konsert verə bilər.

Bakı. Ülkər Qasımova – APA. Türkiyənin meqa-starı Tarkanın oktyabrın 18-də Bakıda - dənizkənarı Milli Parkda açıq hava altında konsert verəcəyi gözlənilir. APA-nın məlumatına görə, konsertlə bağlı yayılan xəbərlərdə bildirilir ki, Tarkan bu çıxışı üçün qonorar tələb etməyib. Konserti arzu edən hər kəs izləyə biləcək, yəni konsert biletsiz baş tuta bilər.
Bulvar İdarəsinin rəis müavini Nazim Məcidov yayılan məlumatı tam təkzib etməyib: “Hələ ki konsertlə bağlı danışıqlar aparılmayıb. Adətən bu cür konsertlərdə bizə 10 gün əvvəldən müraciət edilir. O səbəbdən də konsertin olub-olmayacağını dəqiq deyə bilmərəm”.

Bir de bunları bize tercüme etsen nasıl olur flores? :))

flores
02-09-11, 13:54
Bir de bunları bize tercüme etsen nasıl olur flores? :))

Seve-seve.:))) zaten ayni.Tarkan 18 ekim Bakude ucretsiz konser vere bilirmis.Azerbaycanin bagimsizliginin 20. yil donumu munasibetiyle.ama kesin haber diyilmis.yani konusmalar suruyor.:)))

ama cok zor deyil anlamak.biraz dikkatli okursan anlarsin.sadece bazi harfler deyisik.mesela "X" sizde "H", "Ə"sizde "E" gibi okunuyor.cok fark yok yani:))

trkn_sry
03-09-11, 13:11
Seve-seve.:))) zaten ayni.Tarkan 18 ekim Bakude ucretsiz konser vere bilirmis.Azerbaycanin bagimsizliginin 20. yil donumu munasibetiyle.ama kesin haber diyilmis.yani konusmalar suruyor.

ben sizin adınıza çok sevindim inş kesin bilgidir

secil.06
03-09-11, 14:07
giden arkadaşlara iyi eğlenceler bol,bol,resim bekleriz şimdiden söyleyim =)

aydan1
03-09-11, 15:09
harika haber mutlaka gidicem

flores
04-09-11, 09:19
ben sizin adınıza çok sevindim inş kesin bilgidir

cok tesekkur ederiz.:))