PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ünlü Modacı Çok Kızdıracak

secil.06
26-08-11, 12:27
Ünlü Modacı Muammer Ketenci, Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programında bazı sanatçıları çok kızdıracak açıklamalarda bulundu. Ketenci, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki kıyafetleri de eleştirdi.

Ünlülerin giyimini yorumlayan Ketenci, Tarkan için, "Tarkan'ın 1,55-1-60'lık boylarıyla, 39 numara ayağına 44 numara botlarının giyilişi gibi özentilerine çok takmış durumdayım. Niye bilmiyoruma ma Tarkan'da yakıştıramadığım tek şey bu. Bu kadar kaliteli bu kadar güçlü bir sanatçıyı eleştirmek banada yakışmaz. İyi giydiremiyorlar. Biliyorsunuz bir çok kız arkadaşı oldu, imaj meykırlarını onlar ellerine aldılar, çocuğu değişik şeylere soktular. Bir gün bana uğrasın" diye konuştu.

http://www.beyazgazete.com/video/2011/08/26/unlu-modaci-cok-kizdiracak.html

YusuF.KRK
26-08-11, 12:43
vidyo değil seçil video :)..

twilight
26-08-11, 14:59
Muammer ketenci mi?O kim ki? Aaa hani şu ''Nonoş'' olan mı? :D :)) :D

seyma_tt
26-08-11, 18:15
Tarkan'ın ayak numarası 42 bikere. Elimlen konuşsun.

MlkeTarkn
26-08-11, 19:33
Muammer Ketenci? Her zaman herkese yaptığı saçma eleştirileri Tarkan'a da yapmış.Şaşırmamak lazım

secil.06
26-08-11, 20:15
herkez bir sacmalıkdır gidiyo yapmış oldukları gereksiz yorumlara Tarkanın adını kullanmasalar olmaz sanki

trkn_sry
26-08-11, 20:51
Muammer ketenci mi?O kim ki? Aaa hani şu ''Nonoş'' olan mı? :D :)) :D

Ta kendisi

..BTT..
27-08-11, 02:13
herkez bir sacmalıkdır gidiyo yapmış oldukları gereksiz yorumlara Tarkanın adını kullanmasalar olmaz sanki

Aaa olur mu hiç? İlla Tarkan'ın adını ağızlarına alacaklar!

orhan89
27-08-11, 03:30
Muammer Ketenci kim yaa? Bu ulkede Seda Sayan i giydirip Nisantasinda magaza acan her insana modaci deniliyor (Muammer Ketenci, Nur Yerlitas, Cengiz Abazoglu, Cemil Ipekci,...). Bunlarin hicbiri bes para etmez. Benim turk modaci olarak tanidigim iki isim var: Hakan Yildirim ve Huseyin Caglayan.
Yani Tarkan icin bu adamin soyledikleri umrumda bile degil ;)

devilscream
27-08-11, 08:09
Kimdir nedir bilmem ama hem iyi hem kötü konuşmuş
Birazda boy ve ayakkabı olayında abartmış yani 1.55 ne ya:)

TarkanColl
27-08-11, 22:00
Muammer Ketenci Tarkan'ı kendisine benzetirse işte o zaman yandık. :)

Birgün karşı karşıya gelme şansları olursa Tarkan ona boyunun kaç metre olduğunu gösterir.

İnsanları küçük görebilmek için büyük olmak gerekir. Büyük olamayanlar ise anca konuşur... Vız gelir tırıs gider demişti Tarkan bir zamanlar. Aynen öyle... :)

TARQANIM
27-08-11, 22:19
kötü bisey dememis aslinda kibarca fikrini söylemis, tarkanin ayaklari 39 degil dogru ama ayakkabi secimini bende begenmiyorum cok büyük duruyo ama o tip ayakkabilari seviyo galiba

..BTT..
27-08-11, 22:21
Muammer Ketenci Tarkan'ı kendisine benzetirse işte o zaman yandık. :)

Birgün karşı karşıya gelme şansları olursa Tarkan ona boyunun kaç metre olduğunu gösterir.

İnsanları küçük görebilmek için büyük olmak gerekir. Büyük olamayanlar ise anca konuşur... Vız gelir tırıs gider demişti Tarkan bir zamanlar. Aynen öyle... :)

Aman Allah korusun Ebru ablacım :) Baya bi abartmış. 1.55-1.60 boylarındaymışmış. Filanda filan yanii.. Çoook doğru söylemiş Tarkan'ımızz :) O söyleyen ağıza kurban.. :))

twilight
28-08-11, 00:13
Tarkan gerçekten kısa ancak 1.55-1.60 nedir abi?Sezen aksunun boyu bile 1.60 yani... :)
1.70-1.73 arası var Tarkan... :)

MlkeTarkn
28-08-11, 00:23
Tarkan'nın boyu muhabbetinden hiç hoşlanmıyorumm :))

ozkan49
28-08-11, 01:16
Tarkan 1.72 boyunda ve aynen bende sevmiyorum onun boyu konu haline gelince.. Millet bir şekilde onu taşlamak istiyor.. Bu her yönden belli.. Sinir oldum şu adamın yorumuna yaa?..

hilfa
28-08-11, 01:30
Modacıları anlamıyorum o kadar milleti eleştirirler ama bi aynada kendilerini görmezler :5:klonlanmış gibiler giyimleri helede konuşmaları hepsi aynı artık midem kaldırmıyor :7:her ekrana çıkan illaki Tarkana laf edicek yoksa nasıl gündeme gelebilirki :14:Tarkanın boyuna laf etmiş Tarkan kadar taş düşsün başınıza belki düzelirsiniz:5::21:

..BTT..
28-08-11, 17:14
Modacıları anlamıyorum o kadar milleti eleştirirler ama bi aynada kendilerini görmezler :5:klonlanmış gibiler giyimleri helede konuşmaları hepsi aynı artık midem kaldırmıyor :7:her ekrana çıkan illaki Tarkana laf edicek yoksa nasıl gündeme gelebilirki :14:Tarkanın boyuna laf etmiş Tarkan kadar taş düşsün başınıza belki düzelirsiniz:5::21:

Noktasından virgülüne kadar katılıyorum... Düşşe keşkee :))

MlkeTarkn
28-08-11, 18:47
Modacıların klasiği haline geldi artık bu her röportajlarında araya Tarkan'ı da sıkıştırıyorlar.Katılıyorumm Tarkan kadar az olur onlara

secil.06
29-08-11, 22:04
Hilfaya noktasından,virgülüne kadar kesinlikle katılıyorum

trkn_sry
30-08-11, 13:20

haha sana katılıyorum serpil ablacım anca eleşitiyorlar ama kendilerine bakmıyorlar özelikle erkek modacılar bayanlardan daha çok makyaj yapıyorlar süsleniyorlar bu nasıl modacı bu nasıl erkek bu modacılarda : var bi kırıklık :21::21:

DaLy
30-08-11, 14:34
Kısaca;Tarkan şanına yakışan şekilde yani çok daha iyi giyinmeli diye düşünüyorum.

İffeT.T.
30-08-11, 17:30
Eveeet.. Tarkan'a laf atıp gündeme gelmek isteyen bi vatandaş daha.. Bi çok kişi kimdir nedir tanımazken polemik yaratıp bişeyler yapmaya çalışıyor :) Amaaa artık yemezleeerrr!

aysunnn
04-09-11, 23:57
tarkanın boyuda millete dert oldu

trkn_sry
05-09-11, 14:53
tarkanın boyuda millete dert oldu

önemli olan boy değil sevilebilmek tarkan boyundan çok seviliyor ondan kıskanıyorlar adam olmak boy ile olsaydı ohooo =D

..BTT..
05-09-11, 16:01
önemli olan boy değil sevilebilmek tarkan boyundan çok seviliyor ondan kıskanıyorlar adam olmak boy ile olsaydı ohooo =D

Aynen öyle canım benimm :)) Haklısınn

secil.06
05-09-11, 20:51
ne giyse ayrı bir hava veriyo Tarkanında dediği gibi cekemeyen anten taksın : )

..BTT..
05-09-11, 21:33
ne giyse ayrı bir hava veriyo Tarkanında dediği gibi cekemeyen anten taksın : )

Haha :D Her giydiği bambaşka yapıyor Tarkan'ıı :))