PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Narenciyesine, Dünya Starıyla Tanıtım

secil.06
24-08-11, 22:08
Akdeniz Yaş Meyve ve Sebze İhracatçıları Birliği (AKİB) Başkanı Ali Kavak, Türk narenciyecisinin dünya pazarındaki payının artırılmasına yönelik geçen yıl şarkıcı Tarkan'ın rol aldığı tanıtım filmi ve afişlerinin etkili olduğunu, bu sezon da dünyaca ünlü bir starla reklam filmi çekmek için çalışma yürüttüklerini söyledi. '2011- 2012 Narenciye Sezonu Değerlendirme ve Ortak Akıl Toplantısı', Adana Hilton Otel'de yapıldı.Akdeniz Yaş Meyve ve Sebze İhracatçıları Birliği (AKİB) Başkanı Ali Kavak , Türk narenciyecisinin dünya pazarındaki payının artırılmasına yönelik geçen yıl şarkıcı Tarkan 'ın rol aldığı tanıtım filmi ve afişlerinin etkili olduğunu, bu sezon da dünyaca ünlü bir starla reklam filmi çekmek için çalışma yürüttüklerini söyledi. '2011- 2012 Narenciye Sezonu Değerlendirme ve Ortak Akıl Toplantısı', Adana Hilton Otel'de yapıldı. Toplantıda ürün çeşitliliği ve yıl boyu taze meyve üretimi ile ilgili projeler anlatıldı. Narenciye sektörünün üretim ve ihracatının değerlendirildiği toplantıda konuşan AKİB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavak , 5 yıldır yinelenen toplantılarda sunulan önerilerin sektörde önemli açılımlar sağladığını söyledi.

Narenciye sektörünün Türkiye ve dünya ticaretindeki payını yükseltmek için fikir birliklerine ihtiyaç olduğunu belirten Kavak, pazardaki paylarını artırmanın yolunun bundan geçtiğini kaydetti.

Pazar payını arttırmak için geçen yıl megastar Tarkan 'ın da yer aldığı tanıtım filmi ve afişlerinin Rusya , Romanya , Ukrayna , Polonya , Macaristan ve Ortadoğu ülkelerinde yayınlandığını belirten Ali Kavak , "Bu sezon Ukrayna , Avusturya , Romanya , Polonya ile Arap MBC 1, MBC 2 ve MBC 4 televizyon kanallarının yayın yaptığı ülkelerde yayınlanmak üzere, dünyaca ünlü bir sanatçı ile reklam filmi çekmek için çalışmalarımız sürüyor" dedi

http://www.pirsushaber.com/turk-narenciyesine-dunya-stariyla-tanitim-83874n.html

seyma_tt
25-08-11, 03:06
Hehe Narenciye reklamı cok güzeldi :) Tarkan ve doğa :)

twilight
25-08-11, 04:25
Niye dünyaca ünlü bir isime gerek duyuyorlar ki?Tarkan'la tekrar çalışsınlar...

secil.06
25-08-11, 11:54
tekrar Tarkanla anlaşsalarda reklamlar de yeniden Tarkanı görsek süper olur

TEVETOGLU
25-08-11, 12:06
Bakalım Tarkan'dan daha ünlü dünyaca tanınmış bir sanatçı bulabilecekler mi? ;)

twilight
25-08-11, 12:36
Şu an aklıma 2 dünyaca ünlü isim geliyor erkek olarak çalışabilecekleri...Ricky Martin(Ki her zaman Türkiyeye geliyor)Ve Robbie Willams(Onun da türk eşi var) Bakalım hangisi olacak... ?

YusuF.KRK
25-08-11, 14:33
Tekekkürlerr paylaşımın içinn..

MlkeTarkn
26-08-11, 00:17
Niye dünyaca ünlü bir isime gerek duyuyorlar ki?Tarkan'la tekrar çalışsınlar...

Bence de ama bakalım ne olucak :)

xurush'nine
26-08-11, 12:22
Kimi bulurlarsa bulsunlar, Tarkan reklamindan cok tutacagini dusunmuyorum..

secil.06
26-08-11, 12:48
Tarkanla anlaşmazlarsa eğer cok pişman olacaklar

MlkeTarkn
26-08-11, 19:45

Pepsi gibi olup sonra ah vah etmesinler :)

..BTT..
27-08-11, 02:08

Bencedee.. Anlaşsınlar yaa :)

İffeT.T.
29-08-11, 00:44
Tarkan olmazda başka biri olursa pepsi gibi gümlerler bence :)

secil.06
29-08-11, 22:03
Tarkan dışında biriytle anlaşırlarsa eğer cok büyük hata olur bu onlar için tekrar reklamlarda Tarkanı görmek isteriz bu projde

trkn_sry
30-08-11, 13:18
Bence tarkan 2. kez oynamamalı insanlar biraz uzak kalıp özlemeli .
Sürekli ekranda haberlerde tarkan var artık her gün tarkan ismini duymaktan sıkılırlar diye düşünüyorum .

İffeT.T.
30-08-11, 17:40
Bence tarkan 2. kez oynamamalı insanlar biraz uzak kalıp özlemeli .
Sürekli ekranda haberlerde tarkan var artık her gün tarkan ismini duymaktan sıkılırlar diye düşünüyorum .

Tabi bi bakıma o da doğru. Ama zaten Tarkan çok magazinlere, oralara buralara çıkan biri değil. Sadece işini yaparken görebiliyoruz onu. (En güzelide bu :) ) Reklamda da görsek fena olmaz hani :)