PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzzet Çapa'nın Mustafa Karataş ile Röportajı

asltrkn
09-08-11, 03:41
Gazeteciliğe soyunan İzzet Çapa bu kez Mustafa Karataş’la bir araya geldi, Bülent Ersoy’dan Gülben Ergen’e pek çok ünlü ismin kapısını çaldığı estetik uzmanıyla keyifli bir sohbete imza attı.

Tarkan için ne söyleyebilirsiniz? Yüz estetiğini beğeniyor musunuz?

- Çok soft geçişleri var ama botoks uygulaması sadece göz kenarında. Alnında kesinlikle yok botoks. Ama yüzünde muhakkak dolgular var, yoksa o yaşta bu kadar çizgisiz bir yüz imkansız.

Demin Tarkan dedik de... Tarkan’ın six-pack (karın kası) yaptırdığı konuşuluyor.

- Evet, bu da aslında çok konuşulan konulardan biri. Ultrasonik dalgalarla cilt altına girip, oradaki dokuyu yakıp karın kası yapılabiliyor. Brezilya’da çok yaygın. Biliyorsunuz, estetiğin en çılgını orada zaten...

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18441423.asp?gid=383

bounce
09-08-11, 04:03
cidden TARKAN'LA SOHBET EDERKEN(burayı vurguluyorum) yüzünde hiç kırışıklık olmadığını farkettim..adam kendine iyi bakıyor diye düşünmüştüm.. gercekten iyi bakıyormuş.. Tarkan'la sohbet ettiğimi söylemişmiydim:)

asd1234
09-08-11, 04:12
tarkan'la SOHBET EDERKEN diyemeyeceğim zira kendisini o kadar yakından görme tanıma fırsatım henüz olamadı ama ben de onun yakından çekilmiş resimlerinde yüzünün çok güzel olduğunu düşünmüştüm. :)

hilfa
09-08-11, 09:50
Bakımlı olmak herzaman güzeldir kendini anormalleştirmediği sürece :) Tarkan ne zaman nerede ne yaptırıcağını bilir :)
benim anlamadığım ilk kez bir işe soyunupda dikkat çekmek isteyen nedense konuyu bi şekilde Tarkan' a getiriyor bence Tarkan pirim almalı :)
estetikde üzerine kimseyi tanımadığım Ajda varken Tarkan ne alaka :D

ece**
09-08-11, 11:46
cihana katılaraktan bende yakından yüzünü gördüğümde resmen pürüzsüzdü yahu.bebek gibi narin bi cildi var :) Kendine önem veriyosa,bakıyosa onun suçumu canım :))

twilight
09-08-11, 11:51
Tarkan'ın esteteği olduğunu düşünmüyorum ben,sadece dişlerini yaptırdı ve küçük bir diz operasyonu var...Onlarda estetik sayılmaz.

secil.06
09-08-11, 14:17
yalan haber yapmaya balıyolar

arau
09-08-11, 14:41
estetik olduğunu bende düşünmüyorum hele dolgu maddesi kesinlikle yok.. çünkü dolgu maddesi olanları görüyoruz mimik yapamıyorlar(özellikle botoxlu olanlar).. tarkan'ın mimiklerinde bir sorun yok... ayrıca yakından yüzü çok güzel bir o kadarda doğal gözüküyor..genetik mirastan başka bir şey değil. eğer bu bir doktor eseri ise o doktorun adresini istiyorummm.....

seyma_tt
09-08-11, 16:32
Ne estetiği ya. Adam yaşlandıkça gençleşiyo :)

rojbin
09-08-11, 17:55
Ne estetiği ya. Adam yaşlandıkça gençleşiyo :) aynen öyle

orhan89
09-08-11, 18:58
Profil resmine bakilirsa sen baya bi yakindan gormussun Tarkan in yuzunu :D Ben o kadar yakindan gormedigim icin senin sözune guveniyorum :D

MlkeTarkn
09-08-11, 19:02
Tarkan'la ilgili bi konuyu onun ağzından duymadıkça inanmak çok saçma

sena T@RKAN
09-08-11, 19:21
Tarkan'la ilgili bi konuyu onun ağzından duymadıkça inanmak çok saçma

bncede hiç böle bişeyden bahsetmedi tarkan

eskalen
09-08-11, 21:50
1- Tarkan kendi agzindan yuzune boyle bir islem gerceklestirmisse niye soylesin? Ben de olsam ben de soylemem :) Niye boyle bir seyi malzeme verim hem..Tarkan gibi birisi icin boyle tur seylerle kendini haber yapmak cok sacma zaten..Ki oyle bir sey de yapmayacak biri de..

2- Tarkan boyle bir sey yaptirmis oldugunu dusunmuyor degilim, doktor dogru soyluyor olabilir..Ama olmayabilir de :) Valla cok uzerinde konusulacak bir konu degil gibi bence ama bu Izzet Capa her yerden bir findik kirip, ikidir Tarkan'a lafi getiriyor, her roportajinda :)) Adam yakinda Tarkan'la da roportaj yaparsa sasmicam.. Sanki bu yollar o yollara gider gibi :) Ama yok olmasin ve ki olmaz da bole bi sey tabii..

trkn_sry
22-08-11, 17:09
Estetik mi? :18:
Bu insanlar iyice şaşırmış

bounce
22-08-11, 18:29
Bu aralar forumda da bu moda olmaya başladı.. Yalan haber Basın uydurması yok bu yok şu... Her şeye ön yargılı yaklaşıyosunuz.
Adam doktor başka gözle bakıyor. ayrıca kötü bişey de söylememiş..
Estetik yakışacaksa yapılmalı.