PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 konser 4 izlenim

secil.06
08-08-11, 10:51
MANGA&TARKAN İZDİHAMI
Manga ile Tarkan’ın Fanta turnesi kapsamında verdikleri santralİstanbul konserinde müthiş bir kalabalık vardı. Ben böyle izdiham ama aynı zamanda da böyle pislik görmedim. Yediği içtiği her şeyin çöpünü yere atan dinleyiciler, ne konsere ne de Tarkan’ın şarkılarına konsantre olmama izin vermedi. Bir iki kişiyi elindeki pet şişeyi yere atmaması konusunda uyarmak istedim ancak pet şişeyi kafama atma tehdidi karşısında hemen vazgeçtim... İki şarkı bile dinlemeden, mekanı tüm sinirlerimi orada bırakarak terk ettim...

İpek DURKAL
http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=18417296

twilight
08-08-11, 12:29
Evet,yazar hakli...
Yerde binlerce çöp vardı...Herkes elindeki şişeleri,poşetleri yere atiyordu.
Bende zaten sadece Tarkan var diye gittim...O kadar pis bir yer olduğunu bilseydim gitmezdim bile yani.
İstanbul için değil,Tüm Türkiye için böyle bu.

secil.06
08-08-11, 13:29
bizim halkımı eğlenmeyi bilmiyor malesef eğlenene de sayğı duymuyor cok cirkin davranışlar hiç yakışıyomu

seyma_tt
08-08-11, 16:25
Evet konser alanı gayet pisti. Yapıcak bişey yok insanlar bunu alışkanlık haline getirmiş..:15:

asltrkn
08-08-11, 21:58
Sadece konser alanı için geçerli değil ki bu,günlük hayatlarında da hala,çöplerin nereye atılması gerektiğini bilmeyen insanlar var :S

bounce
08-08-11, 22:08
bakıyorum da herkes idealist ama ne yazık ki pratikte hiç kimse uygulamıyor...Konser alanı elbette pis olacak 50 bin kişiden fazla insan geliyor insanın olduğu yer elbette kirlenecektir..
yazacak bişey bulamamış burdan gireyim demiş..

orhan89
09-08-11, 02:59
Bu tur buyuk organizasyonlarda hep boyle olur, kalabalik dagildiktan sonra bi bakarsin heryer pislik icinde... Sadece Turkiye de bi Tarkan konseri icin degil, Paris de bi Madonna konseri icinde gecerli bu (ben sahidim) ;) Bi siseyi cikisa kadar elinde tutmak insanlara zor geliyo malesef.

MlkeTarkn
09-08-11, 19:09
Zaten bu tek konserler için geçerli değil her zman böyle.Konsere gidince mi fark etmiş?

eskalen
09-08-11, 21:55
Bu kadar insanin bulundugu yer tabii boyle olur.. Bu tahmin edilemeyecek bir sey degil ki..Sanki millet ilk defa halk konserlerine geliyor da amann ne pismis cekilmezmis gibi izlenimlerini belirtiyorlar.. Tamam kabul ediyorum bana gore de bu tur konserler eziyet ama bu mudur budur yani..Yapacak bir sey olsa keske ama nafile..

..BTT..
09-08-11, 22:14
Sadece konser alanı için geçerli değil ki bu,günlük hayatlarında da hala,çöplerin nereye atılması gerektiğini bilmeyen insanlar var :S

Kesinlikle katılıyorum ablacım.. Bu arada Ankara konseride öyleydii.. Yerler çöplerden gözükmüyordu!

trkn_sry
22-08-11, 17:13
bizim halkımı eğlenmeyi bilmiyor malesef eğlenene de sayğı duymuyor cok cirkin davranışlar hiç yakışıyomu

Biraz ileri gideceğim belki ama kusura bakmayın bizim halkımızda medeniyet denilen kelime yok ki kalkıp onlardan saygı istiyelim.