PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar Tarkan'ın 'kola' misillemesi!

asltrkn
07-08-11, 04:31
http://www.hizliupload.com/di-XXWS.jpg

Megastar Tarkan, gözaltına alındığı dönemde reklam anlaşmasını feshettiği iddia edilen Pepsi'ye, rakibi Coca Cola'nın markası olan Fanta ile Türkiye turnesine çıkarak karşılık mı verdi?

Geçtiğimiz yılın ilk aylarında uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınan Megastar Tarkan'ın o dönemde Pepsi ile yaptığı reklam anlaşmasının iptal edildiği öne sürülmüştü. Son dönemde Hülya Avşar'ın rol aldığı reklam filmleriyle dikkat çeken Pepsi'nin, yüksek bütçeli anlaşma yaptığı Tarkan'la, uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınmasının ardından çalışmaktan vazgeçtiği konuşulmuştu. Megastar'ın sözleşmesini feshettiği iddia edilen firma, reklamlarında Seda Sayan, Kenan İmirzalıoğlu ve Hülya Avşar gibi ünlü yıldızları oynattı.

TARKAN-HÜLYA KAVGASI DA KARIŞTI
Daha sonra serbest kalan ve kötü günleri geride bırakan Megastar'ın, Pepsi'nin anlaşmayı iptal etmesine, rakibi Coca Cola'nın markası olan Fanta'yla anlaşarak karşılık verdiği belirtildi. Fanta'nın yaptığı teklifi kabul eden ve Gençlik Festivali kapsamında turneye çıkan ünlü yıldız, Türkiye'nin dört bir yanında yüzbinlerce kişiye konser verdi. Pepsi'nin ise, Tarkan'la '1 metre boyu var' polemiği yaşayan ve Megastar'la arası açık olan Hülya Avşar'ı reklam yüzü olarak kullanması dikkat çekti. Bu durum, 'Pepsi, Megastar'ın Fanta hamlesine Avşar'la mı yanıt verdi?' sorusunu akıllara getirdi.

Ömer KARAHAN

http://www.aksam.com.tr/megastar-tarkanin-kola-misillemesi--59494h.html

twilight
07-08-11, 13:15
Eski haberleri yineleyip(Bakın yenileyip demiyorum),tekrar basına sunan bir medyamız var ve ben bundan şiddetli bir şekilde rahatsız oluyorum.
Yine olay dönmüş dolaştırılmış 16 ay öncesine getirilmiş...
Bu eski haberleri yapacaklarına 10 tane yeni haber yapılabilir...
Absürt...

seyma_tt
07-08-11, 16:51
Hülya Avşar 'ı Takmıyoruuuuuuuuz :1:

..BTT..
07-08-11, 17:03
:7:
Hülya Avşar 'ı Takmıyoruuuuuuuuz :1:

O kim ki takalım şekerim.. O kadına sinir oluyorum! Televizyonda,gazetede.. filan gördüğümde direk o kanalı veya o sayfayı değiştiriyorum! :13:

sena T@RKAN
07-08-11, 19:54
artık pepsi içmiyorum sırf o gıcık kadın var die

..BTT..
07-08-11, 20:49
artık pepsi içmiyorum sırf o gıcık kadın var die

Bende kola içen biri olsam pepsi içmezdim! ;D Kararını destekliyorum ;D :D

İffeT.T.
07-08-11, 21:55
Tarkan böyle hesaplar içine girmez ki girdiysede iyi yapmış valla :D Pepsiye iyi bi kapak oldu, o uğraşsın Hülya Avşarla antipati toplasın anca :D

..BTT..
07-08-11, 23:12
Tarkan böyle hesaplar içine girmez ki girdiysede iyi yapmış valla :D Pepsiye iyi bi kapak oldu, o uğraşsın Hülya Avşarla antipati toplasın anca :D

Ahahah :D Toplasın toplasın.. :D İyi gelir onaa :D :D :D ;D

nova03
08-08-11, 00:10
Tarkan işine bakıyor..her fırsatta sevenleri ile beraber olmak ona mutluluk veriyor...pis hesaplar içine girmez....işte bu yüzden bizler onu seviyor ve takdir ediyoruz.....helal olsun sevgimiz ona......

..BTT..
08-08-11, 00:42
Tarkan işine bakıyor..her fırsatta sevenleri ile beraber olmak ona mutluluk veriyor...pis hesaplar içine girmez....işte bu yüzden bizler onu seviyor ve takdir ediyoruz.....helal olsun sevgimiz ona......

Valla ne güzel söyledin! :) Ağzına yüreğine sağlıkkk.. :))

MlkeTarkn
08-08-11, 01:00
:7:

O kim ki takalım şekerim.. O kadına sinir oluyorum! Televizyonda,gazetede.. filan gördüğümde direk o kanalı veya o sayfayı değiştiriyorum! :13:

Aynen onun ne yüzünü görmek ne de sesini duymak istemiyorum.Onun çalıştığı bi markanında içeceğini içmiyorum

ece**
08-08-11, 12:23
her zaman diyorum tarkan hesapsız kitapsız bi adam..o konserimi veriyim,sevenlerimle buluşıyım derdinde.ne misilleme yapması..misilleme yapmayı bilmiyodur bile canım benim :))

hilfa
08-08-11, 12:33
Medya haber çıksın diye iç savaş bile çıkarır:5:kimin ne kadar başarılı olduğu ortada herkes kendi derdine yansın:5: Tarkan'ın da umurundaydıı:18:

savas kutlu
08-08-11, 13:18
Neden hala kıyas peşindeyiz!!!

..BTT..
09-08-11, 22:23
Medya haber çıksın diye iç savaş bile çıkarır:5:kimin ne kadar başarılı olduğu ortada herkes kendi derdine yansın:5: Tarkan'ın da umurundaydıı:18:

Haklısın ablacım.. Kimin ne kadar sevildiğide ortadaaa.. Kimin ne kadar çook hayran ve fan'ının olduğuda ortadaa.. Tarkan'da zaten dediğin gibi umrunda olmazz! En iyisi yapıyo Megastarımızz :)

MlkeTarkn
10-08-11, 02:32
Haklısın ablacım.. Kimin ne kadar sevildiğide ortadaaa.. Kimin ne kadar çook hayran ve fan'ının olduğuda ortadaa.. Tarkan'da zaten dediğin gibi umrunda olmazz! En iyisi yapıyo Megastarımızz :)

Kafaya takmamak en iyisi.Bugüne kadar bir sürü haber çıktı.Her birini kafaya takacak olsa ohooo :)

YusuF.KRK
10-08-11, 15:18
Tarkan'ın şuanda kola umrunda mı ki sanmıyorum ama hayranları kafayı herşeye takıyor ?