PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hırsızlık Zanlısı Yakalanınca Tarkan Bileti Sattığını Söyledi

secil.06
05-08-11, 13:50
Adana'da, çok sayıda evde hırsızlık yaptıktan sonra Samsun'a kaçan ancak burada polis tarafından yakalanan hırsız, polise "Polis ağabey ben hırsız değilim Tarkan konseri için bilet satıyorum" dedi.

Harekete geçen Samsun Emniyeti yaptığı bir aramada Murat P'ye rastladı. Yapılan GBT sorgusunda zanlının arandığı belirlendi. Ancak Murat P., ünlü sanatçı Tarkan'ın konserinin biletini sattığını belirtip polisten kurtulmak istedi. Zanlı polislere "Polis ağabey ben hırsız değilim Tarkan konseri için bilet satıyorum" dedi, ancak gözaltına alınmaktan kurtulamadı. Zanlı, Samsun'a gelen Adana polisine teslim edildi. Samsun'dan Adana'ya getirilen zanlının evinde yapılan aramada ise çok sayıda bayan çantası, 10

kol saati, para, ziynet eşyası, kredi kartı, askeri kimlik çıktı. Zanlı bu eşyaları bir pazarda bulduğunu ileri sürdü.

http://www.nevsehirmedya.com/hirsizlik-zanlisi-yakalaninca-tarkan-bileti-sattigini-soyledi-102450h.htm

..BTT..
05-08-11, 14:01
Yaa bali Tarkan'ın adını ağzına almaa!!!

ece**
05-08-11, 14:31
hırsız bile tarkandan prim yapıyo yahu :P

twilight
05-08-11, 15:58
Son çırpınışlar denir buna batmadan önceki...Prim yapmaya çalışmış zavallım...

seyma_tt
05-08-11, 16:26

hahahah :) millete örnek almıştır.. Baktı herkes tarkan'ın üzerinden prim yapıyo gündeme geliyo.. benim de işime yarar demiştir:D

secil.06
05-08-11, 17:04
herkezin bir pirim yapası tutmuş en sonunda hırsızlarda başladı Tarkanın adını kullanmaya

İffeT.T.
05-08-11, 17:43
Daha neler artık yaaa... Ah Tarkanım vah Tarkanımmm... (:

asd1234
05-08-11, 22:22
sırf tarkan'ın adı geçiyor diye bu tip haberleri paylaşmamız bence gereksiz. ama tarkan'ın adını hırsızın bile prim yapmak için kullanması ilginç tabi :D

..BTT..
05-08-11, 22:57
hahahah :) millete örnek almıştır.. Baktı herkes tarkan'ın üzerinden prim yapıyo gündeme geliyo.. benim de işime yarar demiştir:D

:)) Âlemsin Şeyma yaa :D :D

orhan89
06-08-11, 01:19
Zavalli uydurdugu seyin de suc oldugunun farkinda degil :D Kapak karsiligi verilen biletleri parayla satiyorum demis polise :D

MlkeTarkn
06-08-11, 02:03
O da kendince herkes Tarkan'ın üstüne prim yapıyor ünlü oluyor niye ben olmayayım ki diye düşünmüş herhalde..:D:D

trkn_sry
22-08-11, 18:58

hahaha ne günlere kaldık ya =D