PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zeynep Dizdar Röportajı

asltrkn
04-08-11, 22:22
Erol Köse Production imzalı beşinci albümü “Viraj”ı müzikseverlerle buluşturan Zeynep Dizdar, iddialı açıklamalarıyla Radyo Turkuvaz’da Hop Dedik Ayhan’ın konuğu oldu.

EVET TARKAN ŞU AN KRAL AMA NEDEN İKİNCİ BİR KRAL OLMASIN?

Ayhan Güngör’ün “kraliçe sensen pop müziğin kralı olarak kimi görüyorsun?” sorusuna Zeynep Dizdar, “Tarkan dünyaca tanınan isim haline geldi, ancak ne var ki asla tek başına kral olmak için bu yeterli değil. Yanına biri daha lazım, kim bilir belki yakında o ismi ben çıkarırım, sürprizlere hazır olun” diye konuştu.

http://www.magazincity.com/2011/08/flas-zeynep-dizdar-%E2%80%9Ckendini-tekrar-eden-bestecilerle-isim-olmaz%E2%80%9D/

trkn_sry
04-08-11, 23:34
Ne salak bir kadın bu ya aptal.

..BTT..
04-08-11, 23:37
Ne salak bir kadın bu ya aptal.

Aptal az kalır kuzum.. ;D

seyma_tt
05-08-11, 00:06
Tarkan'dan başka 'Kral' olamayacağı için. Pek dikkate almıyorum böyle şeyleri..

..BTT..
05-08-11, 00:10
Tarkan'dan başka 'Kral' olamayacağı için. Pek dikkate almıyorum böyle şeyleri..

Bendee.. Dikkate alıncak gibi değil zaten!

rosemary
05-08-11, 00:23
ayyy ne demye çalışmış bu kadın ya ?

asltrkn
05-08-11, 00:43
Birincisi Sezen Aksu'dan kraliçeliği hangi ara devralmış acaba ? İkincisi yıllardır bu böyle,Tarkan'a rakip(!) diye birileri çıkıyor,çıkarılıyor falan.Kabul etsinler artık "Tarkan gibisi ne geldi ne de gelecek" !

asd1234
05-08-11, 04:05
tarkan'a yıllardır rakip diye gösterilen insanların onun yanından bile geçemediği gerçeği hepimize aşikar zaten. bana kalırsa çok çok uzun bi süre daha tarkan'ın eşdeğerinde biri gelmez. ama röportajda o kadar dikkate alınıp tepki gösterilmesi gereken bi şey olduğunu düşünmüyorum ben.

ece**
05-08-11, 11:19
Çıkarabiliyosa çıkarsın hadi :)

secil.06
05-08-11, 11:26
dikkat cekmek için Tarkanın ismini kullanıyo ama dibe vuruyo albüm cıkaracakmış,ikinci kıral olacakmış pehh ben buna güüler gecerim Tarkan tek başına kıral koltuğuna oturmuştur ve yerini kimselere vermez kıral varken soytarıyo gerek yok güldürtmesine kendine

arau
05-08-11, 11:54
çıkarda görelim o zaman!!!!!!

rojbin
05-08-11, 14:54
:21:
Çıkarabiliyosa çıkarsın hadi :) hallahalh yaaaa nasıl çıkaracaksa 2.bir kral çok merak ettm doğrusu ha ha haaaaaaaa

MlkeTarkn
06-08-11, 02:13
Bu boş konuşmalar Tarkan üzerinden prim yapmalar var ya beni bitiriyo.Of of of bu ülkede ne kadar da mantıklı konuşan insan varmış ya :5:

orhan89
07-08-11, 22:01
Tarkan bu ulkenin Michael Jackson u ise bende Madonna siyim diyo yani... Sizofren :D

trk.gül
07-08-11, 22:24
Gereksiz bir insan

..BTT..
07-08-11, 22:58
Gereksiz bir insan

Hemde çook gereksiz!

MlkeTarkn
08-08-11, 00:34
Hemde çook gereksiz!

Az mı oldu ne :D

..BTT..
08-08-11, 00:39
Az mı oldu ne :D

Haklısın canım! :D Çoook az oldu hemdee ;D :D

MlkeTarkn
08-08-11, 01:26
Haklısın canım! :D Çoook az oldu hemdee ;D :D

Fazla da söz söylemeye değmez canımm :D

..BTT..
09-08-11, 22:26
Fazla da söz söylemeye değmez canımm :D

Haklısın ;D

twilight
09-08-11, 23:28
Ben bu haberi nasıl görmemişim yahu ? :) Şimdi yine sivri dilimi fazla kaçıracağım ama,bu hanfendi köşe bucak mahallelerde daha fazla tanınmak için olmayan sesiyle şarkı söylemeye çalışırken,Tarkan kendini git gide daha sınır tanımaz hale getirdi. Evet,Tarkandan daha başarılı insanlar var dünya çapında,ancak unutmamak lazım Türkiye'de doğunca maalesef maça 10-0 yenik başlıyorsun.Şu an skorsa 100 e 10 ;) Tarkan açık ara farkla galip. :)
Ha ayrıca Tarkan bu güne kadar kimseye sataşmadı ya ona satışılıyor işte dediğim gibi sesi olanlar asla Tarkana çamur atmaz...Sesi karga gibi olanlar çamur atar...Çünki bi türlü çekemezler Tarkanı... ;) Aptal mı desem vah vah zavalı mı bilemiyorum.

trkn_sry
22-08-11, 17:11
Ben bu haberi nasıl görmemişim yahu ? :) Şimdi yine sivri dilimi fazla kaçıracağım ama,bu hanfendi köşe bucak mahallelerde daha fazla tanınmak için olmayan sesiyle şarkı söylemeye çalışırken,Tarkan kendini git gide daha sınır tanımaz hale getirdi. Evet,Tarkandan daha başarılı insanlar var dünya çapında,ancak unutmamak lazım Türkiye'de doğunca maalesef maça 10-0 yenik başlıyorsun.Şu an skorsa 100 e 10 ;) Tarkan açık ara farkla galip. :)
Ha ayrıca Tarkan bu güne kadar kimseye sataşmadı ya ona satışılıyor işte dediğim gibi sesi olanlar asla Tarkana çamur atmaz...Sesi karga gibi olanlar çamur atar...Çünki bi türlü çekemezler Tarkanı... ;) Aptal mı desem vah vah zavalı mı bilemiyorum.
Noktasından virgülüne kadar katılıyorum.

..BTT..
25-08-11, 21:24

Katılmamak elde değill :) Bende katılıyorum

MlkeTarkn
26-08-11, 00:45

Bende katılabilir miyimm :)

trkn_sry
26-08-11, 20:48
Bende katılabilir miyimm :)

Katıldın artık =D

aysunnn
27-08-11, 16:02
tarkan gibi sanatçı bidaha asla gelmez tarkan teeeekkkk

..BTT..
27-08-11, 19:54
tarkan gibi sanatçı bidaha asla gelmez tarkan teeeekkkk

Evet kesinlikle katılıyorum.. :)

İffeT.T.
29-08-11, 00:47
Hahaha :D Sadece gülüyorum bu habere ya gerçekten KOMİK :))))

..BTT..
29-08-11, 01:17
Hahaha :D Sadece gülüyorum bu habere ya gerçekten KOMİK :))))

Hemde çook :D

trkn_sry
30-08-11, 13:31
Birincisi Sezen Aksu'dan kraliçeliği hangi ara devralmış acaba ? İkincisi yıllardır bu böyle,Tarkan'a rakip(!) diye birileri çıkıyor,çıkarılıyor falan.Kabul etsinler artık "Tarkan gibisi ne geldi ne de gelecek" !

benim bildiğim erkek sanantçıya erkek rakip olur zeynep dizdar ne ara değişme karar vermişte rakip oluyor tarkana :D

..BTT..
30-08-11, 17:04
benim bildiğim erkek sanantçıya erkek rakip olur zeynep dizdar ne ara değişme karar vermişte rakip oluyor tarkana :D

Alemsin valla :))