PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Tarkan'ın sesi yok"

asltrkn
31-07-11, 14:19
Dünyanın en ünlü DJ’i, Buddha Bar’ın kodlarını yazan adam Claude Challe İstanbul’daydı. Challe, bir iflas sonucu başlayan DJ’lik macerasını, âşık olduğu kadını ve Türk müzisyenler hakkında düşündüklerini anlattı.

*** Tarkan’ı tanıyor musunuz?

Evet evet, tabii ki... Tarkan’ın ilk hiti mucuk mucuk (Oynama Şıkıdım Şıkıdım’ı kast ediyor). 1997 yılında bu şarkıyı çalan ilk DJ’lerdenim ben. Onun CD’sini çaldığımda çok heyecanlanmıştım, ama onu sahnede izlediğimde büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Çünkü sesi yok. Sezen Aksu’nun, Mustafa Sandal’ın. Bülent Ersoy’un sesi çok iyi mesela. Türkiye’de birçok şarkıcının muhteşem sesi var, Ajda Pekkan da onlardan biri.

*** Bir tek Tarkan’ı eleştirdiniz.

O gençler için, bebekler için, ama gerçekten çok büyük bir başarıya sahip.

http://magazin.haberturk.com/muzik/haber/653515-tarkanin-sesi-yok

futureboy
31-07-11, 14:40
Mustafa sandal mı puhahahahaa :)

Keşke dj olacağına marangoz olsaymış bu odun.En azından kendini yontabilirdi...

TarkanColl
31-07-11, 14:47
Neden iflas ettiği belli. :)))

seyma_tt
31-07-11, 14:50
Arkadaşlar mustafa sandal demeyin. Gıdıklanmış gibi gülüyorum Mustafa Sandal ismini duyunca direkt gülüyorum refleks oldu galiba :S

MlkeTarkn
31-07-11, 14:51
Eğer bu adam gerçekten Türkiye'nin gururu rekorlar kıran bir MEGASTAR hakkında böyle konuşuyorsa gerçekten bi kulak muayenesine ihtiyacı var.Bu ülkede canlı sahne performansı en iyi olan Tarkan'dır.Sesisyle sahne şovu ile.Bu kadar da olmaz yani.Ne derse desin öenmli değil.Biz biliyoruz neyin ne olduğunu.Kimin sesinin olup olamdığını.Boş konuşmalar yine bunlar.Biz seviyoruz Tarkan'ı onun nasıl biri,sesi olduğunu...Biz bize yeteriz.Başkalarının bunları bilmesine de gerek yok.Seni seviyoruz Tarkan her zaman da yanındayız...

Bamboo
31-07-11, 14:55
tarkana söylenebilcek en büyük hakaret budur herhalde, bu adama tavsiyem gidip bi mustafa konerine bi daha dinlessin, sonra gelsin bi tarkan konseri dinlesin salak herif.. zeka kıtlığı olduğu kesin.. yada derdi tarkana laf atarak popüler olmaya çalışıyo..

MlkeTarkn
31-07-11, 15:00
Hiç takmaya gerek yok.Önemsiz bi dj(?) gelipte Tarkan'a saçma yorumlar yapıyor,Tarkan'ın sesi yok dedi diye Tarkan'ın sesi yok haklısın abicim diyecek değiliz.Biz biliyoruz ne olduğunu.O da gitsin Mustafa konserine dinlesin Tarkab konserine de gelmez,onu dinlemez olay bu kadar.

eLiF
31-07-11, 15:16
Adam baktı ki yurt dışından gelenlerin Tarkan'a hayran olması alışıldı o da değişik bir yol denemiş. M.sandalın türkü söylemeye çalıştığını hatırlıyorum da korkunçtu :)

levent_taka61
31-07-11, 15:59
yorumum bu adam geri zekalı :=)))

Nzl
31-07-11, 16:23
Haberi yapan da habere konu olan da tam bir komedi :)

Mucuk mucukla kastedilen Tarkan şarkısı oynama şıkıdım değil (ki o şarkınında ismi hepsi seninmi), şımarıktır...
Dj arkadaş da Tarkan konserine gidecem diye yanlışlıkla Mustafa Sandal konserine gitmiş olmalı..

trkn_sry
31-07-11, 16:34
Mutafa sandalmı :18::18:
İnanmıyorum bu adam kesin sağır :D

trk.gül
31-07-11, 16:45
ben buna gülerim sadece beyinsiz adam :18::18::18:

asltrkn
31-07-11, 17:09
yada derdi tarkana laf atarak popüler olmaya çalışıyo..
Röportajı yapan malum şahsın kardeşi Helin Avşar,nasıl popüler olunur konusunda tüyo vermiştir kendisine :D

trkn_sry
31-07-11, 17:10
Röportajı yapan malum şahsın kardeşi Helin Avşar,nasıl popüler olunur konusunda tüyo vermiştir kendisine :D

hmm ben de diyorum bu adam neden saçmalıyor bunlar yine gündeme gelmek istiyor =D

denizarya
31-07-11, 17:15
mustafa sandalin sesi var diyorsa zaten anlasiliyor müzikten nekadar anladigi...bir tek bülent ersoy ses kalitesi olarak tarkandan iyi olabilir..ancak ne ajda pekkanda ne mustafa sandalda nede baska bir popcuda tarkanin ses kalitesi yoktur

sena T@RKAN
31-07-11, 17:29
ha ha ha ses yokmuş onun için megastar :))

rojbin
31-07-11, 18:00
çok saçma neden iflas ettiği belli oluyor zaten ben bu adamın dediklerine anca gülerim ha ha haaaaaaaaaaa

devilscream
31-07-11, 20:13
Geçen gün bende görmüştüm bu röportajı
Ağzım açık,şaşkınlık ve hayretler içerisinde izledim o cümleleri
Mustafa Sandal kısmıysa ayrı bir olaydı Türkiye de senelerdir sesi tartışılan biridir kendisi
Tarkan da daima sesiyle,yeteneğiyle kabul görmüş bir star
Bu adam da neyin nesi onuda çözemedim:D

futureboy
31-07-11, 22:06
Aslında komik adammış.Stand-up'çı olsa dj'likten daha çok ekmek yermiş..Zira bizim burdaki kargalar bile yıkılıyooooooo :))))))

İffeT.T.
31-07-11, 22:29
tarkana söylenebilcek en büyük hakaret budur herhalde, bu adama tavsiyem gidip bi mustafa konerine bi daha dinlessin, sonra gelsin bi tarkan konseri dinlesin salak herif.. zeka kıtlığı olduğu kesin.. yada derdi tarkana laf atarak popüler olmaya çalışıyo..

Kesinlikle böyle laf atarak popüler olmaya çalışıyor. Böyle bi saçmalığa yorum yapmaya bile değmez ya...!

ece**
01-08-11, 12:40
Mustafa sandal mı ? ... yorum bile yapmam ben arkadaş bu adama :)) :P

arau
01-08-11, 15:54
üç ihtimal var:
1)ya bu dj'in beyni duyduklarını yanlış yorumluyor
2)ya çeviri hatası
3)ya da böyle bir şey söylenmedi helin avşar uyduruyor.. (aile olarak kuyruk acıları var....)

seyma_tt
01-08-11, 15:58
üç ihtimal var:
1)ya bu dj'in beyni duyduklarını yanlış yorumluyor
2)ya çeviri hatası
3)ya da böyle bir şey söylenmedi helin avşar uyduruyor.. (aile olarak kuyruk acıları var....)

4) Helin avşar , Tarkan'ı kötülemesi için kesin para vermiştir :D:D

fincan
01-08-11, 18:06
hayır benim anlamadığım madem böyle bişey yapacaksınız bu kadar kötü zamanlama olurmu kardeşim adam turnede heryeri dolaşmış canlı performans sergilemiş 1 gün öncede istanbulda yer yerinden oynamış bari ona göre yapsalarmış da birazcık bari inandırıcı olsalarmış :)

trkn_sry
01-08-11, 20:08
hayır benim anlamadığım madem böyle bişey yapacaksınız bu kadar kötü zamanlama olurmu kardeşim adam turnede heryeri dolaşmış canlı performans sergilemiş 1 gün öncede istanbulda yer yerinden oynamış bari ona göre yapsalarmış da birazcık bari inandırıcı olsalarmış :)

Fark ettiysen beyinsiz insanlardan bahsediyoruz nasıl olur da onu düşünürler beyin yok ki =D

Nzl
01-08-11, 20:18
Pakize suda'nın bu günkü yazısının mış/muş bölümünden:
Dünyaca ünlü DJ Challe ''Tarkan'ın sesi yok'' demiş. Belki de Challe'nin kulağı yok!

z@man
02-08-11, 03:18
yorumum bu adam geri zekalı :=)))

bakayım valla geri zekalı:21:

secil.06
02-08-11, 11:22
Tarkanın sesi yok diyen kişinin sanırım kulaklarında bir problem var hemen tedavi olmalı

fantin
02-08-11, 14:47
Bu her kimse o DJ in gerçek fikri olduğunu sanmıyorum.Öncelikle kiminle röpörtaj yaptığına ve bu sözleri kimin söylettiğine bakmak lazım.Popülaritesini yitirmiş ve Tarkana sataşarak gündeme gelmeye çalışan teyzenin kardeşi.Bu ne idiği belirsiz insanların söylediklerini ciddiye alıp buraya taşımak doğru değil.Onların yapmak istediği yapılıyor çünkü.

leyla
02-08-11, 15:49
hehehehehehe cok guldum cok komik bu adam.tarkanin canli performansi ilk kez istanbul konserinde gordum sesi albumdeki sarkilardan da iyidi muhtesemdi.tabi mustafanin sesini begenen tarkanin sesini begenmeye bilir.cok normal.sesden anlamiyor ki zaten.

aysunnn
02-08-11, 15:51
tarkanda da ses yoksa kimsede yoktur

trk.gül
02-08-11, 19:18
Dalga geçmişler bence

asd1234
02-08-11, 22:15
E yok artık daha neler?! tarkanda da ses yoksa kimse çıkıp söylemesin zaten :D ve Tarkan'a sesi yok diyen adamın mustafa sandal'ı beğenmesi ve Tarkan'ın başarılarını küçümsemesi cidden komik olmuş

trkn_sry
03-08-11, 13:49
E yok artık daha neler?! tarkanda da ses yoksa kimse çıkıp söylemesin zaten :D ve Tarkan'a sesi yok diyen adamın mustafa sandal'ı beğenmesi ve Tarkan'ın başarılarını küçümsemesi cidden komik olmuş
:18::18:
çok hakılısın tarkanda ses yoksa kimse şarkı söylemesin kesinlikle

Efsane_1
30-04-14, 21:34
Mustafa sandal mı puhahahahaa :)

Keşke dj olacağına marangoz olsaymış bu odun.En azından kendini yontabilirdi...

Agzina saglik be kuzum...

Curitibalı
30-04-14, 22:56
Tarkan'a çamur atan gündemde kalıyor. İnsanlar sürekli Tarkan'la uğraşıyor.