PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başkentte Tarkan ve Manga Konseri

trkn_sry
23-07-11, 11:14
Ünlü şarkıcı Tarkan ve Manga Grubu, Fanta Gençlik Festivali konserleri kapsamında Ankara'da hayranlarıyla buluştu.

Ünlü şarkıcı Tarkan ve Manga Grubu, Fanta Gençlik Festivali konserleri kapsamında Ankara'da hayranlarıyla buluştu.

Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Alanı'ndaki konserde ilk olarak Manga Grubu sahne aldı. Grup, bugüne kadar çıkardığı albümlerdeki sevilen şarkılarını başkentliler için seslendirdi. Eurovizyon Şarkı Yarışması'nda ikinci olan "We Could Be The Same" ile yeni çıkacak albümden "Rezalet" isimli şarkıyı da söyleyen gruba davetliler de danslarıyla eşlik etti.

Daha sonra sahneye gelen Tarkan da eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuvarıyla Ankaralı hayranlarını coşturdu.

http://www.sondakika.com/haber-baskentte-tarkan-ve-manga-konseri-2886123/

trkn_sry
23-07-11, 11:15
Muhteşemdi konser adım atacak yer yoktu Hatta tarkan konser sonunda bu ne kalablaık anakaaaraa yazdım bunu aklıma altını çizdim dedi =D

trk.gül
23-07-11, 11:42
Muhteşemdi konser adım atacak yer yoktu Hatta tarkan konser sonunda bu ne kalablaık anakaaaraa yazdım bunu aklıma altını çizdim dedi =D

evet o sıra herkes geri döndü bir birini ezdi ekranda hep biz vardık gördün mü? :D

trkn_sry
23-07-11, 11:45
evet o sıra herkes geri döndü bir birini ezdi ekranda hep biz vardık gördün mü? :D

yok görmedim bi an bile ayırmadım gözümü tarkandan ama annem söledi hep siz vardınız ekranda diye.

trk.gül
23-07-11, 13:06
yok görmedim bi an bile ayırmadım gözümü tarkandan ama annem söledi hep siz vardınız ekranda diye.

mangada çok iyidi ondanda çok eğlendim ama tarkan başka be kardeşiim :D

trkn_sry
23-07-11, 13:08
mangada çok iyidi ondanda çok eğlendim ama tarkan başka be kardeşiim :D

Evet mangada çok başarılıydı :)