PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Eskişehirlileri Coşturdu

trkn_sry
21-07-11, 11:54
Tarkan EskişehirLİLERİ COŞTURDU

Tarkan ve Manga Grubu, Fanta Gençlik Festivali kapsamında Eskişehir'de düzenlenen konserde hayranlarıyla buluştu

Eskişehir - 20. 07. 2011 - Büyükdere Mahallesi Osmangazi Spor Kompleksi'ndeki konserde ilk olarak sahneye çıkan Manga Grubu, eski şarkılarının yanı sıra, yeni çıkacak albümünden de parça seslendirdi.

Manga'nın ardından sahneye çıkan Tarkan, söylediği şarkılar ve danslarıyla hayranlarını coşturdu.

Yaklaşık 25 bin kişinin bulunduğu konser alanında yer bulamayan çok sayıda vatandaşın, alan dışından konseri izlemeye çalıştığı görüldü..
http://www.haberler.com/tarkan-eskisehirlileri-costurdu-2881909-haberi/

trk.gül
21-07-11, 11:56
25 bin kişi az galiba konser alanı küçüktü allahtan bizim öyle bir sorunumuz yok hipodrum çook büyük :D

trkn_sry
21-07-11, 12:00
25 bin kişi az galiba konser alanı küçüktü allahtan bizim öyle bir sorunumuz yok hipodrum çook büyük :D

Video izledin mi bilmiyorum ama 25 bin bişiden fazla görünoyr neyse boşver sayıyı felan Bizim alanımız büyüüük =D

trk.gül
21-07-11, 12:01
Yok izlemedim izleyince iyice heyecanlanıyorum valla kalpten gitcem :):)

trkn_sry
21-07-11, 12:03
Hahahaa ruh hastası =D
İzle izle bir şey olmaz Kalbinde bir ağrı hissedersen ara geliyim hemen konseri rehir etme bize :D

trk.gül
21-07-11, 12:04
Hahahaa ruh hastası =D
İzle izle bir şey olmaz Kalbinde bir ağrı hissedersen ara geliyim hemen konseri rehir etme bize :D

Aşk olsun seray çok fenası :( :P

trkn_sry
21-07-11, 12:06
Şaka yapıyorum canım ya allah korusun çok heyecan yapma bir önceki konser gibi geç kalmayalım yine sizin yüzünüzden :D

cansu06
21-07-11, 13:23
Fanta Gençlik Festivali kapsamında Eskişehir'de düzenlenen Tarkan ve Manga konserini binlerce kişi izledi.
Festivalin 10. durağı olan Eskişehir Osmangazi Spor Kompleksi'nde, megastar Tarkan ve Manga hayranlarıyla bir araya geldi. Sıkı güvenlik önlemlerinin alındığı konser girişinde, özel güvenlik görevlilerinin dinleyicilere ait su şişelerinin kapaklarını çıkarması dikkat çekti.
Gecenin başında Manga'nın şarkılarına hep birlikte eşlik eden binlerce kişi, konserin sonuna doğru Eskişehirspor forması giyen grubun solisti Ferman Akgül'ü dakikalarca alkışladı. Manga, hayranlarına bateri şovuyla veda etti.
Sahne altından çıkarak yeni şarkılarıyla konsere başlayan Tarkan'ın ilk albümünden parçalarla devam etmesi alanda alkış topladı. Daha çok hareketli şarkılarını seslendiren Tarkan, konser sonunda Eskişehir'i çok sevdiğini söyledi.

http://www.siirt56.com/Eskisehir/Tarkan-ve-Manga-Eskisehirde---Haber-Detay-32445.html