PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ajda savunma timi

secil.06
18-07-11, 09:21
Diyarbakır'da çatışmanın olduğu gün sahneye çıkarak eleştiri oklarını üzerine toplayan Ajda Pekkan'a fanlarından destek geldi. 'Ajda işini yaptı' diyen hayranları ünlü şarkıcıya sahip çıktı

Erçin DAĞ EYSEN
Süperstar Ajda Pekkan, Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'nde çıkan çatışmada 13 askerin şehit olmasının ardından konserini iptal etmeyip sahneye çıkmıştı. Sahnede haraketli parçalarının yanı sıra hiçbir şey olmamışcasına göbek atması bazı kesimler tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Mavi Marmara'daki trajedinin ertesi gününde sahneye çıkan süperstarın Turkcell Kuruçeşme Arena'daki konserinde de aynı tutumu sergilemesi sosyal paylaşım sitelerinde sert bir dille eleştirilere neden oldu. 'Teröristleri sevindirmemek için sahneye çıkacağım' diyen sanatçının bu sözleri Twitter ve Facebook kullanıcıları tarafından kınandı. Ajda Pekkan'a en büyük destek ise fan kulübünün sitesi üzerinden yazışan üyelerden çıktı. Fanları sanatçının tavrını ve duruşunu savunan yazılarıyla sosyal paylaşım sitelerindeki kullanıcıları karşılarına aldılar.

İşte o mesajlar
- Enis Kutluözen: Şehit haberlerinin yüreğini yakmadığı insan yoktur. Ama herkes gene de işini yapmaya devam etmedi mi? Bu büyük acı hiç kimseyi işine gitmekten alıkoydu mu? Ajda Pekkan'ın da işi bu.
- Cem Acuner: Gazetecinin biri Tarkan'ı örnek göstermiş. Buna gerçekten çok güldüm. Yıllarca askere gitmeyen ve bu yüzden asker kaçağı olarak neredeyse vatandaşlıktan çıkarılacak olan kimdi? Ne çabuk unutuyoruz gerçekleri, tarihimizi....
- Lars Vanstaden: O konseri bugün iptal edip yarın verince değişen ne olacak acaba. Bu iş konser iptal etmeyle çözülecekse bütün konserleri, hayat boyu iptal edelim de bitsin. Acımız büyük, sadece bu sefer değil her seferinde, uzun yıllar boyunca. Ama bu sorunun cözümü sanatçılardan çok politikacıların işidir.
Lütfen saptırmayalım.
- Vedat Alagöz: Ajda'nın ya da Tarkan'ın sahneden inmesi ile bu terör bitmez. Ne alakası var o zaman yas ilan edilsin. Bodrum, Çeşme vur patlasın, çal oynasın ona ne demeli? Ülkede eğlenceğimi durdu da Ajda dursun? Kadın bayılmıyor işini yapıyor.

http://www.aksam.com.tr/ajda-savunma-timi--55346h.html

bounce
18-07-11, 10:19
Seçil sanırım haberi okumadan buraya yüklemişsin.. Adam Tarkan'a giydirmiş sen buraya eklemişsin...
bu haber için bi de yorumda bulunayım: Böyle ileri zekalı insanlarda var ''Ajda'nın işi bu'' lafının arkasına saklanmışlar.. Bal gibi ayıptı.. Teröristleri sevindirmeyeceğim ne ya.. Bence Ajda Pekkan bu hareketiyle çoğu insanı üzdü..

tarkan_mania
18-07-11, 10:31
- Cem Acuner: Gazetecinin biri Tarkan'ı örnek göstermiş. Buna gerçekten çok güldüm. Yıllarca askere gitmeyen ve bu yüzden asker kaçağı olarak neredeyse vatandaşlıktan çıkarılacak olan kimdi? Ne çabuk unutuyoruz gerçekleri, tarihimizi....

bizde sana gülüyoruz. başkada söyleyecek bişey bulamıyoruz sivrizekana..

ece**
18-07-11, 11:40
ben bir tek " O konseri bugün iptal edip yarın verince değişen ne olacak acaba ? " kısmına katılıyorum....Bi iptal söz konusuysa eğer tüm fanta festivaline uygulanmalıydı bence.bugün bursa konseri var kimin aklına orda şehitler ve aileleri gelecek ?? herkes yine kendi keyfine bakacak..Konserin iptal olması mutlu etti beni ama ben yarım işi sevmiyorum hiç bi zaman.ya hep ya hiç olacak.bugün bursada yine vur patlasın çal oynasın olmayacak mı ? olacak..Yazanlar kısmen haklı kısmen haksız..

secil.06
18-07-11, 13:23
Türk Pop Müziği'nin Süperstarı Ajda Pekkan ve Megastarı Tarkan bu yazı "Sevene zulm edeni yakar geçerim..." sözleriyle salladı. Ajda Pekkan, uzun süredir üzerinde çalıştığı ve sürekli çıkış tarihini ertelediği yeni albümü "Farkım Bu" ile müzik marketlerde yerini aldı. Albümün çıkış şarkısı, Tarkan'ın söz ve müziğine imza attığı, hem de albümde vokal yaptığı "Yakar Geçerim"

Albüme ismini veren şarkı, Sinan Akçıl imzalı "Farkım Bu". 9 yeni şarkının olduğu albümde bir tane de YÜKSEK SADAKAT düeti bulunuyor. " Ucuz Roman" adını taşıyan ve geçtiğimiz aylarda kayıtları tamamlanan şarkının söz ve müzikleri Kutlu Özmakinacı'ya düzenlemesi ise gruba ait.

Yakar Geçerim
Heves
Farkın Bu
Yine Tek
Arada Sırada (Nencho Version)
Hadi Gel
Özetle
Asla
Ucuz Roman - Düet. Yüksek Sadakat
Arada Sırada (Sinan Akçıl, Tolga Kılıç Version)
Arada Sırada (Cem İyibardakçi Version)

Güncel Haberler
Ajda Pekkan:"Farkı...
Işın Karaca'dan Ço...
Emre Aydın,"Depres...
Candan Erçetin:"Ar...
Gülşen'den "Sözde ...
Meyra'nın yeni kli...
Kenan Doğulu "Şans...
Soner Sarıkabadayı...
Tuğba Özerk,Yeni Ş...
Yalın ve "Anlat Gü...

http://www.radyotatlises.com.tr/haberler/?id=3804

YusuF.KRK
18-07-11, 21:46
Yahu bazı gerçekleri göz ardı etmeyelım. O gece sayfalarda 'Tarkan konserini yarıda kesti' yazıldı.Çoğu arkadaşımız *Tarkan o megastar o, Tarkanımm o benim, helal sana tarkan gururumuz* gibi yazılar yazıldı. Tarkan hayranlarını bilinçli olmaya cagırıyorum. O saatlerde analar aglarken tarkan askınızı baska yerlerde daha taçlandırabilirdiniz. ;)
Asker kendini zor koruyo, o da haklı. Konser vermesi olumlu. En azından birlik beraberlik mesajı verildi.

orhan89
18-07-11, 23:05
Ben bunu uc gun once de dedim ve yine soyluyorum... Evet hepimiz cok uzulduk bu duruma ama her sehit verdigimizde bu ulkede hayat durmalimi? Tarkan bi karar aldi ve konserini yarida kesti. Ajda Pekkan da kendince hakli olarak baska bi secim yapti. Abartmaya gerek yok.
Bu konser iptal etme olayi neden buyudu? Cunku olayda ismi gecenler Tarkan ve Ajda Pekkan... Soruyorum size: hanginiz sehit haberini aldiktan sonra televizyonunu, bilgisayarlarini, telefonunu kapatip yas tuttu?
Bence bu konu burda kapansin.

seyma_tt
18-07-11, 23:14
Ben bunu uc gun once de dedim ve yine soyluyorum... Evet hepimiz cok uzulduk bu duruma ama her sehit verdigimizde bu ulkede hayat durmalimi? Tarkan bi karar aldi ve konserini yarida kesti. Ajda Pekkan da kendince hakli olarak baska bi secim yapti. Abartmaya gerek yok.
Bu konser iptal etme olayi neden buyudu? Cunku olayda ismi gecenler Tarkan ve Ajda Pekkan... Soruyorum size: hanginiz sehit haberini aldiktan sonra televizyonunu, bilgisayarlarini, telefonunu kapatip yas tuttu?
Bence bu konu burda kapansin.

Kesinlikle katılıyorumm !

secil.06
18-07-11, 23:43
Tarkan yapılması gerekeni yapdı Ajda pekkanın kendi tercihiydi devam etmek