PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe,Tarkan ve Türkiye…

secil.06
13-07-11, 21:31
Fenerbahçe,Tarkan ve Türkiye…

Gönüllerimizi fetheden Rizeli megastar…

Evet yine her zaman olduğu gibi sahnelerin prensi yine sahnede…

Tarkan bu defa 45 bin seveni için Diyarbakır’daydı.Bu konser bir çok kişi için sıradan görünüyor olabilir fakat ülkemizin bu günlerde ne halde,hangi konularla meşgul olduğunu düşünmenizi isterim.
Bu günlerde Türkiye

Ülkemiz bu günlerde seçim sonrası oluşan “yemin krizi” ile uğraşıyor.CHP’nin yemin etmesi boykotunun çerçevesini azalmış olsa da BDP’nin yemin boykotu halen sürüyor.

Seçim boykotlarıyla uğraşan Türkiye’nin bir de “futbolda şike” konusu var.Bildiğiniz gibi Fenerbahçe Kulübü’nün bazı maçlarda şike yaptığı öne sürülerek bir soruşturma başlatılmıştı ve hala sürüyor…

Ülkemizin durumu bu şekilde bir hayli karışıkken Diyarbakır’daki Tarkan konserine 45 bin kişinin gelmiş olması bir dostluk,sevgi ve barış örneği olsa gerek…

Tarkan’ı bu başarısından dolayı kutluyorum
Ülkemizde Tarkan konserindeki gibi bir tablo olmalıdır.
Saygılarımla
Hasan Güçlü
http://blog.hasanguclu.com/2011/07/13/fenerbahcetarkan-ve-turkiye%E2%80%A6/

devilscream
13-07-11, 21:34
Aslında son okuduğum birkaç haberde bence gereksiz kıyaslamalar var Tarkan la ya da
konular içerisine ucundan bucağından Tarkan adınıda eklemek
Tarkan zaten Tarkan yani bunu herkes biliyor..Her konseri daima tıklım tıklımdır
Nerede olduğunun hiçbir zaman önemi olmamistir her yerde herkes konserine gider ve dinler

rojbin
31-07-11, 18:22
seçile aynen katılıyorum herkes bunu beceremez ben bir d.bakırlı olarak söylüyorum onun yerine kim olsaydı gitmezdim ama bu onun farkı zaten olması gerekende bu bence...