PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diyarbakır Tarkan'la gurur duyuyor

trkn_sry
12-07-11, 23:50
Fanta Gençlik Festivali kapsamında Dicle Üniversitesi Stadyumu’nda konser veren Takan ve Manga, Diyarbakırlı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konseri yaklaşık 40 bin kişi izledi. Özellikle Tarkan için çevre il ve ilçelerden gelenler de hayli fazlaydı. Aşırı sıcağa rağmen binlerce kişi konseden saatler önce alanda bekledi.
Sahneye önce Manga çıktı. Ardından Tarkan’ın sırası geldi. Tüm ışıkların kapatıldığı bir anda, Tarkan özel bir asansörle karanlıklar arasında sahneye çıktı ve kızılca kıyamet koptu.
Diyarbakır’a has siyah beyaz puşiyle sahneye çıkan Tarkan, konsere ‘Gel Gel Güzelim’le başladı, ‘Oynama Şıkıdım Şıkıdım’ gibi bütün popüler parçalarını söyledi. Kendisine gösterilen yoğun ilgi nedeniyle sevenlerine teşekkür eden Tarkan, “Diyarbakır’ı çok özlemiştim. Coşkunuz için teşekkür ederim” dedi. Diyarbakır’a üç yıl önce geldiğini belirten Tarkan, “Her zaman barış, sevgi ve dostluk, tüm inancım bu. O yüzden sizi çok seviyorum. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için” diye konuştu.
İzleyiciler de Tarkan’ın bu sözlerine, “Diyarbakır seninle gurur duyuyor” sloganlarıyla karşılık verdi.

Sahne arkasına da gittik
Adnan Yıldız: Tarkan, Diyarbakır’a geldiği için çok mutlu olduk, çok iyi bir sanatçı çünkü. 45.000 kişinin gelmesi bizi şaşırtmadı. Hatta o alan daha fazla kişiyi alırdı. Tozdan kaçanlar oldu. 1 saat sürdü konser. Kısa bir konserdi, daha uzun olmasını isterdik. Ortam çok iyiydi, kalabalıktı. Çok güzeldi ama konser alanından kaynaklanan ufak bir problem vardı. Toz duman içinde kaldık. Toprak sahadaydı konser. Bize sahneden yaklaşımı gayet iyiydi. Ama sonra sahne arkasına gittik, konuştuk. Biraz ünlü kaprisi yaptı (gülüyor)
Yunus Balkaya: Adnan arkadaşıma katılıyorum. Üç seneden sonra Diyarbakır’da ilk kez konser veriyor. Alanın daha geniş olması gerekirdi. Daha önce aynı yerde konser vermişti ve yine toz duman içinde kalmıştık. Konser alanı şehirden uzakta ve o alana gitmek epey sürdü. Dolayısıyla konserin 1 saatten fazla sürmüş olmasını dilerdik.

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalHaberDetayV3&ArticleID=1055907&Date=12.07.2011&CategoryID=138

trk.gül
12-07-11, 23:51
Ne tozu ? Konser neden 1 saat sürmişki ilginç :S

trkn_sry
12-07-11, 23:56
Tozdan kaçanlar oldu. 1 saat sürdü konser. Kısa bir konserdi, daha uzun olmasını isterdik. Ortam çok iyiydi, kalabalıktı. Çok güzeldi ama konser alanından kaynaklanan ufak bir problem vardı. Toz duman içinde kaldık. Toprak sahadaydı konser.
Dikkatli okursan yazıyı bebeğim daha iyi anlarsın.. :7:

secil.06
13-07-11, 20:54
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1446761385200&comments

Levent Ağaoğlu

seyma_tt
13-07-11, 22:26
Yaptıkları mekanda bi sorun var o zaman. Daha farklı biyerde olabilidi. Kısa sürmüş konser , Her konserde 1 saat mi acaba ? Yoksa değişiklik gösteriyor mu ?

trkn_sry
14-07-11, 00:03
Yaptıkları mekanda bi sorun var o zaman. Daha farklı biyerde olabilidi. Kısa sürmüş konser , Her konserde 1 saat mi acaba ? Yoksa değişiklik gösteriyor mu ?

Yok alanda sorun olduğu için 1 saat kalmış tatlım.

twilight
14-07-11, 17:24
Garip,madem bir problem varmış mekanı değiştirebilirlerdi yada konseri erteleyebilirlerdi?
Ayrıca,bir şarkının adını da doğru yazsalar ''Gel gel güzelim''? :)

trkn_sry
14-07-11, 17:38
haha senden hiç bişey kaçmıyor canım ya :D

TEVETOGLU
14-07-11, 18:43
Video görüntülenemiyor. :(

secil.06
14-07-11, 22:36
Video görüntülenemiyor. :(

ben izleyebiliyorum ama tekrar link veriyim sana umarım izleyebilirsin http://www.facebook.com/video/video.php?v=1446761385200&comments

rojbin
31-07-11, 18:17
evet doğru d.bakır tarkan la gurur duyuyor,mekanına gelince toprak saha olduğu için üstümüz başımız toz toprak oldu ama hiç önemli değil oherşeye değer umarım bir daha ki konser daha iyi bir alanda olur...

trkn_sry
31-07-11, 18:58
evet doğru d.bakır tarkan la gurur duyuyor,mekanına gelince toprak saha olduğu için üstümüz başımız toz toprak oldu ama hiç önemli değil oherşeye değer umarım bir daha ki konser daha iyi bir alanda olur...

tarkan sevgisi böyle bir şey işte her şeye katlanıyoruz =D