PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diyarbakır'ı kalbime yazdım!

trkn_sry
11-07-11, 23:14
Diyarbakır'da Tarkan fırtınası... Dicle Üniversitesi Stadı'nda, 45 bin kişinin karşısına çıkan Megastar 'Adımı Kalbine Yaz' şarkısını söylerken, sözlerini 'Diyarbakır'ı kalbime yazdım' diye değiştirdi. Çılgın kalabalık Tarkan'ı dakikalarca alkışladı
MAGAZİN SERVİSİ
Fanta Gençlik Festivali'nin 6. durağı Diyarbakır oldu. Dicle Üniversitesi Stadı'nda düzenlenen konserde Megastar Tarkan ve Manga'yı 45 bin kişi izledi. Etkinlik için karayoluyla Diyarbakır'a giden Megastar, konserden bir gün önce Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesini gezdi. Halfeti'de bol bol fotoğraf çeken popçu, Diyarbakır yolunda gece uğradığı Özden Kebap'ta lahmacun ve kebaplardan tattı. Ünlü yıldız, Diyarbakır'da hava sıcaklığının 47 derece olması sebebiyle, kaldığı Dedeman Oteli'nden dışarı çıkamadı. Yöresel bir kahvaltı yapmak isteyen popçu, şehrin ünlü mekanı Kahvaltıcı Kadri'yi tercih etti. Diyarbakırlıların büyük ilgi gösterdiği konserde stadyum saatler öncesinde dolarken, konser alanına çekilen tel örgüler, kalabalık nedeniyle yetersiz gelince, tel örgülerin alanı görevliler tarafından genişletildi.

POŞULU MEGASTAR
3 yıl sonra Diyarbakırlı hayranlarının karşısına çıkan Tarkan'ın, 'Adımı Kalbine Yaz' şarkısını söylerken sözlerini 'Diyarbakır'ı kalbime yazdım' olarak değiştirmesi dikkat çekti. Stadı dolduran Diyarbakırlılar, ünlü yıldızın şarkılarını hep bir ağızdan söyledi. İkinci bölümü akustik olan konserde 19 şarkı seslendiren Megastar, coşkulu Diyarbakır seyircisinin karşısına yöreye ait bir poşu takarak çıktı.
http://www.aksam.com.tr/diyarbakiri-kalbime-yazdim--53774h.html

trk.gül
11-07-11, 23:15
Kız kaç kere paylaşcaksınız bu haberi :D

trkn_sry
11-07-11, 23:16
Hayatım linke tıklayıp okuduysan dikkatlice bu haber bugün yayınlanmış + sırf fotoğraf için paylaştım çoooook yakışıklı çok hoşuma gitti. :D

trk.gül
11-07-11, 23:18
fark ettim canım hakkaten fotoğraf çok hoşmuş beğendim. (:

trkn_sry
11-07-11, 23:19
Evet ama puşi ye bir anlam veremedim ya güzel durmamış :S

trk.gül
11-07-11, 23:20
Her haliyle yakışıklı aksesuar olarak kullanmış galiba .S

rojbin
31-07-11, 18:24
o,diyarbakırı kalbine yazdı biz onu kalbimize"KAZIDIK"