PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın kostümleri fasafiso!

asltrkn
09-07-11, 14:46
Kendi sahne kostümleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Erol Büyükburç'un Tarkan'ın giydiği kıyafetler hakkında ki yorumu:

Tarkan'ın kostümleri fasafiso!

Erol Büyükburç, müziğinin ve kostüm tasarımlarının Türk popunun şekillenmesinde büyük etkisi olduğunu düşünüyor. Ona göre Erol Büyükburç diye bir adam doğmasa Türk popu başka bir mecrada olurdu. Kostümlerinin hâlâ özgün olduğunu söyleyen sanatçı genç kuşağı değerlendiriyor: "Halktan aldığım parayı halka verdim. Kendim için harcamadım. Halkın göz zevkine, estetik duyarlılığına hizmet ettim. Bir nevi defile yaptım. O güne kadar güllü, çiçekli dekorlar yapılıyordu ben uzay üssü kurdum. İçinden astronotlar iniyor falan. Türk toplumunun hiç beklemediği bir kostüm değişimine sebep oldum. Bugün bunu yapan kimse yok. Tarkan mesela. İyi çocuk ama giyimi sıfır, fasafiso! Birileri giydirmeye çalışıyor ama olmuyor. Hepsi halk gibi giyinmeye çalışıyor. Sanatçı dediğin biraz farklı durur."

http://m.haber7.com/haberDetay.php?id=762109&title=B%C3%BCy%C3%BCkbur%C3%A7%20kendi%20m%C3%BCze sini%20kuruyor

twilight
09-07-11, 14:56
Kimse kusura bakmasın da,haydi gençlik hop hop hop,oynayalım hop hop hop...diye bir şarkı söyleyen bir insanın dünyanın her yerinde tanınan bir Türk pop müziği starını eleştirmeye hakkı yok...Evet o saksı değil ama saksı dan daha beter... ;) İyice civataları eskitti.

asltrkn
09-07-11, 15:03
Ne yapıyoruz ? Hep beraber gülüyoruz :18:

xurush'nine
09-07-11, 16:21
Bu yaziyi Ceydanin okumasi lazim..:P

tarkaseksüel
09-07-11, 16:43
Yok artık saçmalamış bu adam. Olgunluk yaşlarında olan bir insan ne kadar değişik
giyinebilir ki. Bence bu şekilde gayet iyi.

zelis
09-07-11, 16:51
Gündemden düsenler nedense hep Tarkan´la ugrasiyor. Allah akil dagitirken bunlar yokmus herhal orada.

seyma_tt
09-07-11, 18:19
Ne yapıyoruz ? Hep beraber gülüyoruz :18:

Hatta kahkaha atıyoruzzz , Saksı değiliz biz :18:

fincan
09-07-11, 20:53
erol büyükburç u sevmem ama bir dönem için önemli bir isim olduğu bir gerçek türk pop müziği adına ama zaman geçiyor ve insanlar toplumlar değişiyor artık daha normal sahne kıyafetleri tercih ediliyor yoksa istese Tarkan da alasını yapabilir bu sadece tercih.Hatırlarsanız kral ödül törenine gelmişti dik saçlar ve parlak kıyafet değişik birde gözlük vardı.Hatta salına salına sinsicede kullnmıştı o imajı.Şu anda da sadece layd gaga sıradışı imajları yoğun olarak kullanıyor ama bence Tarkan tercih etmediği için böyle kıyafetler yapamadığından değil yani

TARQANIM
09-07-11, 21:45
antropoz dönemine girmis.. napsin kendi gibi gögsüne dayanacak kadar pantolonlarmi giyseymis

orhan89
10-07-11, 16:48
Erol Buyukburc ne derse desin ben Tarkan in ayagindan cikarmadigi Christian Dior ayakkabilarina hastayim :) Siz hangi ulke de yasiyosunuz bilmiyorum ama halk ne civili gomlekler nede 500 euro luk ayakkabilar giyiyo Erol bey ;) Yani Tarkan halk gibi giyinmiyo, ama halkin Tarkan gibi giyinmeye calistigi oluyo :)

bounce
11-07-11, 00:10
ben Tarkan'ın bu turnedeki sahne kıyafetlerini beğenmedim ... Çıkış için giydiği kıyafet için sanki bu olmamalı daha iddialı olmalıydı..
Dansları da bana itici gelmeye başladı..

trkn_sry
11-07-11, 00:44
Ya cidden saçmalamış bu kadar olur yani kendi peruğuna baksın bir önce rezil adam.

hilfa
11-07-11, 01:24
:18:yine Tarkanın adını kullanarak gündeme gelmeye çabalayan biri daha:18:Erol Büyükburçun zamanında ne kıyafetler ne de şarkılar bişeye benziyormuş ama millet ne yapsın işte sanatçı az olunca onu da nimetden zannetti :18:zavallı avunuyor işteeee:21:

tarkan_mania
11-07-11, 11:18
Tarkanın bu fanta turnesi kapsamında giydiği kıyafetleri hiç ama hiç beğenmedm ben..
Avrupa turnesinde çok özenli..
aman bitsede gitsek der gbi sanki ..
inşallah burdaki konserdede öyle olmaz..
neticede bizlerde hasretiz ona ve biraz özenide hakettiğimizi düşünüyorum..
Saksı değiliz biz!! :D

twilight
11-07-11, 15:25
Tarkan'ın eskisi gibi giyinmesini isteyen arkadaşlar daha çok bekler bence...
O o zamanın modasıydı şimdi ki moda bu...
Halen önü açık kırmızı gömlekler,kendine dar gelecek şekilde pantolonlar falan,artık seksilikten kurtuldum demeye bir işarettir bunları giymemek.
Artık 40'ına merdiven dayamış adamın bunları giymesi gerekli... :)
Sanırsam bundan memnun olan bir kaç arkadaş daha vardır forumda.

ece**
11-07-11, 16:13
Yaşına saygı duyarım ama Niye yaşlarına yakışır bi babacanlıkla konuşmazlar ki ... !! Hiç anlamıyorum.tamam eleştir ama biraz babacan bi tavır daha yapıcı olacaktır.

secil.06
11-07-11, 16:14
geyet sık giyinolar ve her kıyafeti layıkıyla taşıyor

orhan89
11-07-11, 16:33
Aranizda Tarkan in sahne kiyafetlerini begenmeyenler ve ozensiz bulanlar var... Bana gore Tarkan hic bu kadar guzel giyinmemisti ve kostumleri hic bu kadar kaliteli olmamisdi.
Bana asil itici gelen o Karma donemindeki giydigi gobegine kadar acik transparan gomlekleri ve Metamormoz donemindeki gunes gozluguyle kombine edilmis atlet den bozma tisortleriydi ;)