PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve Manga Gazianteplileri Coşturdu

asltrkn
08-07-11, 00:48
10. Fanta Gençlik Festivali kapsamında Gaziantep'te düzenlenen konserde sahne alan Tarkan ve Manga Grubu, izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı."Rezalet" adlı parçayı da seslendirdi.

10. Fanta Gençlik Festivali kapsamında Gaziantep'te düzenlenen konserde sahne alan Tarkan ve Manga Grubu, izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Stadı'ndaki konserde ilk olarak sahneye çıkan Manga Grubu, eski şarkılarının yanı sıra, gelecek aylarda çıkacak albümünden"Rezalet" adlı parçayı da seslendirdi.

Manga'nın ardından sahneye çıkan ünlü sanatçı Tarkan, söylediği şarkılar ve danslarıyla hayranlarını coşturdu. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Tarkan'a binlerce hayranı eşlik etti.

Tarkan ve Manga Grubu, Gençlik Festivali kapsamında düzenlenen konserlerin 5'incisinde Gaziantepli hayranları ile bir araya geldi. Tarkan ve Manga Grubu'nun konserini 20 bine yakın kişi izledi.

Tarkan ve Manga Grubu, 9 Temmuzda festivalin 6. durağı olan Diyarbakır'da olacak ve festival kapsamında düzenlenecek olan konserler, 30 Temmuz'da İstanbul konseri ile sona erecek.

http://www0.haberler.com/tarkan-ve-manga-gazianteplileri-costurdu-2852286-haberi/

tarkan_mania
08-07-11, 10:35
haberlerde standart :D
konuyu yazmışlar sadece mekanları değiştiriyorlar..

seyma_tt
08-07-11, 16:09

Ahahahha , katılıyorum :) Gazetelerdede öyle :D

gonul
08-07-11, 16:12
mükemmel bir konserdi SENİ ÇOK SEVİYORUM HATTA SEVMEK AZ KALIR VALLAHİ BAK DELİCESİNE TUTKUNUM SANA ÖLÜRÜM SANA ÖLÜRÜM SANA...SENİ Bİ KEZ DAHA BEKLİYORUZ BİZİ KENDİNDEN MAHRUM ETME SENDEN BAŞKASIYLA İŞİM OLMAZ....

secil.06
08-07-11, 21:03
Dinleye bildiğim kadarıyla her konseri gibi süper di ama tabi cığlıklar dan Tarkanın sesi cok az geliyo du

asltrkn
09-07-11, 02:25
Evet yaa,benimde dikkatimi çekti,karar verdim araştırmacı kişilik olarak konser haberlerini ben yazacağım bundan sonra :P:D

secil.06
10-07-11, 19:24
Tarkan Gazianteplileri coşturdu

Fanta Gençlik Festivali'nde Megastar Tarkan fırtınası dolu dizgin devam ediyor. Festivalin beşinci konseri geçtiğimiz perşembe akşamı, Gaziantep Üniversitesi Stadı'nda gerçekleşti. 10'uncu yılını Tarkan ve Manga ile kutlayan festival, Gaziantep'te 35 bin kişiye ulaştı.

Teşekkür etti

Tarkan, Gaziantepli hayranlarıyla üç yıl aradan sonra verdiği bu konserle buluşmuş oldu. Konser açılışını 'Acımayacak' isimli şarkısıyla yapan ünlü şarkıcı, konserinin ikinci bölümünde akustik şarkılara yer verdi. 'İnci Tanem', 'Salına Salına', 'İkimizin Yerine', 'Kış Güneşi', 'Unutmamalı' ve 'Dön Bebeğim' gibi sevilen şarkıların içinde bulunduğu 19 şarkılık bir repertuvarla sahneye çıkan Tarkan, "Sevgili Gaziantep, muhteşem enerjinizle beni büyülediniz" diyerek hayranlarına teşekkür etti.

http://www.sabah.com.tr/fotohaber/yasam/magazin-gundeminden-basliklar-835287484361?tc=23&page=23&albumId=34480