PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve hadise arasında aşk kıvılcımı...

secil.06
04-07-11, 11:11
Son dönemin en olaylı isimleri Hadise ile Tarkan, birbirlerine 'sıcak mesajlar' yolladı
Megastar'ın Hadise için söylediği 'Çok ateşli' yorumuna güzel şarkıcıdan cevap geldi: 'Tam tipim. Tarkan da çok seksi'

Son dönemin en olaylı isimleri Hadise ile Tarkan, birbirlerine 'sıcak mesajlar' yolladı. Megastar'ın geçtiğimiz günlerde söylediği "Hadise çok ateşli ve seksi" sözlerine güzel şarkıcıdan yanıt gecikmedi. Hadise, ayakligazete.com'un haberine göre Megastar için şöyle konuştu: "Ben de Tarkan'ı inanılmaz seksi buluyorum. Tam benim tipim. Karizması var, gözleri ve giyim tarzı çok güzel."

HANDE'YE GÖNDERME!

Ünlü şarkıcı, Tarkan'a ilan-ı aşk niteliği taşıyan sözlerinden sonra bu kez Hande Yener için konuştu. Hadise, adı eski sevgilisi Sinan Akçıl'la anılan Yener'e, "Benim her yaptığım olay oluyor. Benim tarzım sadece işimle var olmak. Bana laf atanların tarzını benimsemek de onlara prim yaptırır" sözleriyle göndermede bulundu.

BİRLİKTE OLSUNLAR

Tarkan ile Hadise'nin birbirleri için yaptığı yorumlar; internette olay oldu. İkilinin hayranları; sanal alemde; "Hadise ile Tarkan birlikte olsun; Sinan Akçıl ile Hande Yener onlara vokal yapsın" gibi yorumlar yaptı.

http://www.habervitrini.com/tarkan_ve_hadise_arasinda_ask_kivilcimi-541891.html

tarkan_mania
04-07-11, 12:11
haber bikaç sefer eklendi zaten..

starzu
04-07-11, 14:40
aşk olsaydı bunca zaman kıvılcımla kalırmıydı?:5:

tarkaseksüel
04-07-11, 15:48
"Hadise ile Tarkan birlikte olsun; Sinan Akçıl ile Hande Yener onlara vokal yapsın" gibi yorumlar yaptı.
Bana 5 dakika müsade biraz gülmem lazım :) hehehehe :)

twilight
04-07-11, 15:52
Haha...Güzel olurdu...Bir dünya starıyla bir Türkiye starı bir arada...Güzel olmaz mıydı düşünsenize...Hem ikisinden olan çocuk dünyanın en şeker çocuğu olurdu... :)) Hadi bakalımmm...

secil.06
06-07-11, 13:25
Adı 'çok seksi' bulduğu Tarkan'la anılan Hadise'yle ilgili şok bir dedikodu daha: Seksi şarkıcı, geçtiğimiz akşam Mübariz Mansimov'un lüks teknesindeydi!..

Şarkıları, eski sevgilisi Sinan Akçıl'la yaptığı göndermeler ve verdiği frikiklerle gündemden düşmeyen Hadise, bu kez özel hayatıyla olay yaratıyor. Saklambaç'ın haberine göre; kendisini 'çok ateşli' bulan Tarkan için söylediği "Tam benim tipim, çok seksi" sözleri üzerine adı Megastar'la anılan şarkıcı, herkesin dilindeydi.

HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

SİNAN AKÇIL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

'MEGA' İDDİALAR
Ünlü şarkıcıyla baş başa yemek yediği bile iddia edilen Hadise'nin adı bu kez başka bir isimle yan yana geldi.

Dedikodulara göre; ünlü şarkıcı geçtiğimiz akşam Azeri asıllı işadamı Mübariz Mansimov'un lüks teknesindeydi. Hadise, işadamının sahibi olduğu Billionere Club'ün açılışında seksi bir şov sergilemiş ve ikili 2 ay önce burada tanışmıştı. Şarkıcının, Mübariz Mansimov'un teknesine gittiği dedikodularını; Erol Köse de twitter'da, "Flaş, flaş. Hadise, Azeri Mübariz'in teknesindeymiş" cümlesiyle herkese duyurdu!

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/07/06/sok-etkisi-yaratan-hadise

leyla
06-07-11, 15:40
bencede guzel olur.hadise tatli biri,yakisirlar

seyma_tt
06-07-11, 15:59
Ya ne yakışması Tarkan elden gidiyorr Alooo ?

tarkan_mania
06-07-11, 16:13
Ya ne yakışması Tarkan elden gidiyorr Alooo ?

doğru değilmiş canım.. üzülme :D
hadisenin menejeri açıklama yapmıştı. bak bu linkte bulabilirsin.

http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?17100-Flaş!-Özel-haber-Tarkan-dan-Hadise-ye-evet-çok-beğeniyorum!..&p=224428&highlight=#post224428

Noellastar
06-07-11, 16:16
Tarkana asla yakışmaz bu Hadise ben hiç sevmiyorum Tarkan ondan çok daha iyisini hakediyor