PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan HArbiye açıkhava

negro
04-07-11, 05:11
Arkadaşlar sizce bu yıl tarkan acıkhava sahnesınde sahneye cıkarmı bılgısı olan varsa lutfen paylaşsın

seyma_tt
04-07-11, 17:04
Bi bilgim yok ama. Bu yaz çıkmaz Bence ; Fanta Gençlik Festivalinde 16 konserden Sonra baya yorulacak. O yüzden Buyaz Olmaz gibi geliyor. Ama Tarkan bu sağı solu belli olmaz tabi :)

gizem-akkaş
04-07-11, 17:16
bence verir ağustos eylül gibi olurmş gbi gelio bana inşallah oluuur :))

trkn_sry
04-07-11, 18:21
bence verir ağustos eylül gibi olurmş gbi gelio bana inşallah oluuur :))

bencede ağustos eylül gibi konser verebilir yani inşallah

gizem-akkaş
04-07-11, 18:53
bencede ağustos eylül gibi konser verebilir yani inşallah

inşallaaah çnkü temmuz konserine gidemiceem ağustos yada eylülde vermezse çok içimde kalıır :(

negro
15-07-11, 01:56
Kesınlikle çıkması lazım harbıyede, duyum alan arkdaşlar olursa lutfen paylaşsın

bounce
15-07-11, 02:24
Harbiye mutlaka olacak çünkü çok talep var Tarkan'a... İnşallah işe girersem bu sene de gelmeyi düşünüyorum.

negro
15-07-11, 04:09
kesınllıkle çıkmalı sadece harbıyeye giderim başka bı yer acıkcası kesmıyo cıkmazsa cok uzulurum esasında menajerı bılıo twitterden yazmak lazım

ece**
15-07-11, 11:34
Eylülde olur büyük bi ihtimalle

yasinenessahin
15-07-11, 20:34
olur mu olmaz mı bilmem ama eğer olursa, eylülde olmasını tercih ederim. çünkü; ağustos ayı komple ramazan ve geçen sene de denk gelmesi sebebiyle bir hayli zor oldu. gidenlerden oruçlu olanların halinden anlarım yani :) iftar mı, konser mi, biraz daha yemek yesek başlar mı, yemesek mi, atıştırsak mı ? kafada milyon tane soru ... hava zaten çok sıcak dayanılacak gibi değildi. ve eminim benim gibi düşünenler de az sayıda değildir. o yüzden eylül olsun hem ramazan geçsin, bayram geçsin hava zaten o tarihte gene çok sıcak, hem de eylül yeni yaz aylarımızdan sayılır artık bir fark olmaz klasik ağustos konserleriyle...

eskalen
15-07-11, 20:50
Tarkan'in bu sene Acikhava'ya cikmasi en buyuk temennim :) Adam akilli konser Harbiye gibi ozel konserlerde izleniyor.. Harbiye-Istanbul Tarkan'la baska oluyor :))

twilight
15-07-11, 20:56
Keşke Bursa'da yada diğer şehirler de de Harbiye gibi bir yer olsada bol bol konser verse,ama malesef yok işte...

secil.06
15-07-11, 22:39
tası,tarağı toplayıp İstanbula mı yerleşsek ne en cok konser İstanbulda oluyo Ankaraya senede bir kere geliyo

negro
22-07-11, 03:32
Artık bırınden açıklama beklıoruz tarkan harbıyede cıkacak mı cıkmayacak mı bekledıkce zaman gecmıyo

trkn_sry
22-07-11, 08:22
Artık bırınden açıklama beklıoruz tarkan harbıyede cıkacak mı cıkmayacak mı bekledıkce zaman gecmıyo

Tatlım onlarında bir bilgisi olsa inan ki haber verirler.