PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir zamanlar ben de tarkan gibiydim

secil.06
02-07-11, 09:36
Kırgın mısınız?

- Medyayı suçlamıyorum, talebe göre yapılıyor her şey. Zamanında ben de şimdinin Tarkan’ı gibiydim, ama biz korumayla dolaşmıyorduk. Hiçbirimizin koruması yoktu. Ayda 80 iş yapıyorduk, buna rağmen herkes bize ulaşıp elimizi sıkabiliyordu. şimdiki starlara ulaşmak ise çok zor.

SEZEN’İ KÜÇÜCÜK BİR KIZKEN TANIDIM

45. yılınızı kutlayacağınız geceden de biraz söz eder misiniz?

- Dostlarım hep özel bir gece yapmam konusunda beni sıkıştırıyordu. Geçen sene niyetlenmiştik, bir aksilik oldu, iptal ettik. Geçen yıl yanımda olcağını söyleyen Sezen Aksu’ya gittil, “Konseri bu sene yapıyorum, yanımda mısınız?” diye sordum. “Ben senin her zaman yanındayım” dedi. Sonra Mustafa Ceceli, Behzat Gerçeker ve Ferhat Göçer’le konuştum, onlar da hemen kabul etti. BKM ile konuştuk Kuruçeşme Arena için, sağolsunlar, tamam dediler. Herkesi bekliyoruz, çünkü o gece popun 45 yılını dinleyecekler.

Sezen Aksu, iki yıldır konser vermiyor. Onu bile ikna etmişsiniz, tebrikler...

- Evet, iki yıldır konser vermiyor. Yeni albümü çıktı biliyorsunuz, ilk şarkılarını bizim konserde okuyacak. Ben Sezen Aksu’yu ızmir’de tanıdım, küçücük bir kızdı. ılk ben dinledim onu... Beraber ıstanbul’a geldik. Çok anılarımız vardır
kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18151413.asp?gid=383

günışığım
03-07-11, 08:14
zaten bir zamanlar herkes Tarkan dı =)=)=) Bkz. Erol Buyukburc :P Bkz. Erol Evgin gelen gecen ben Tarkandim diyor =)=)

trkn_sry
03-07-11, 09:33
zaten bir zamanlar herkes Tarkan dı =)=)=) Bkz. Erol Buyukburc :P Bkz. Erol Evgin gelen gecen ben Tarkandim diyor =)=)

bir zamanlar evet herkes tarkanı ama şu sözüne katılıyorum ;

buna rağmen herkes bize ulaşıp elimizi sıkabiliyordu. şimdiki starlara ulaşmak ise çok zor.

yasinenessahin
03-07-11, 14:16
devrin geçti yahu sen kimsin

yasinenessahin
03-07-11, 14:18
tarkan ilerde ne desin madem herkes Tarkan :D

secil.06
04-07-11, 00:44
bir zaman dan ziyade herkez Tarkan gibi olmaya calışıyo ama boşa kürek sallıyolar