PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uğur hızlı giriyor

asltrkn
27-06-11, 03:05
ALANYASPOR'DA mevcut başkan Hakan Dizdaroğlu'nun görevi bırakma kararı alıp olağanüstü kongreye gitmesinin ardından kulüp başkanlığına aday olan Levent Uğur, çalışmalarını sürdürüyor.

GÜÇLÜ BİR YÖNETİM
Levent Uğur, ilk etapta en az 20 bin TL verecek 50 kişilik bir yönetim kurulu yapmayı hedefliyor. Uğur'un ikinci hedefi ise kulübe bir isim sponsoru bulmak. Sponsorluk konusunda ilk görüşme Red Bull ile yapıldı. Gerçekleşirse Bundan sonra Alanyaspor'un ismi ‘Red Bull Alanyaspor’ olacak. Diğer bir proje ise Tarkan konseri. Ağustos ayı sonu veya Eylül ayı başında yapılması planlanan konser için Tarkan'la yazışmalara başlandı.

SPONSORLUK VE TARKAN
BAŞKAN adayı Levent Uğur konu ile ilgili yaptığı açıklamada: "Ben Alanyaspor'un neferiyim. Daha iyisini yapacak biri olduğu zaman onunla birlikte yola devam ederim. Fakat şuan başkan adayıyım. 50 kişilik güçlü bir yönetim kurulu için çalışmalar yapıyorum. Tarkan konseri ile Alanya'nın imajına renk katıp borçların biraz hafiflemesi için çalışacağım. Sponsorluk için görüşmelere başladım. Red Bull yetkilileri Alanya'ya gelip bir dizi çalışmalar yapacak. Tarkan konserinin ana sponsorlarından birisi Coca Cola olacak. Diğeri ALTİD ve ALTAV destekli Alanya Belediyesi olmalı" dedi.

http://www.yenialanya.com/guncel/ugur-hizli-giriyor.htm

asltrkn
27-06-11, 03:39
Alanya diyor,konser projesi diyor,TARKAN diyorrr:17:İnşallah gerçekleştirirlerrr:8:

twilight
27-06-11, 15:22
İyi eğlenceler konsere katılanlara... ;)

asltrkn
27-06-11, 17:57
İyi eğlenceler konsere katılanlara... ;)
Umarım gerçekleşir de,katılır eğlenirim ;))

seyma_tt
27-06-11, 20:32
Evet inşallah gerçekleşir :):21: