PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Tevletoğlu kimdir

secil.06
26-06-11, 23:48
Geçtiğimiz günlerde bir ödül töreni düzenlendi ve televizyon ekranlarından bizlere de yansıdı. Şarkıcı Tarkan’a da şarkılarından dolayı bir ödül verildi. Tarkan Kelebek okurları tarafından seçildi ve ödülünü de aldı. Daha sonra kimi tatsız olaylar gerçekleşti ve magazin medyası da bunu günlerce haber yaptı.
Hepimiz hatalarımızla yaşıyoruz ve bedelini de ödüyoruz. Bu bedel çoğunlukla yaptığımız hatalarla doğru orantılı oluyor.
Şimdi burada şeytanın avukatlığını yapmak gerekirse; Tarkan Tevletoğlu kimdir? Son iki yılın Tarkan Tevletoğlu’nu nasıl hatırlarsınız?
Kendisi iyi dans eden iyi bir pop müzik şarkıcısıdır diyebiliriz. Çok değil birkaç yıl öncesine gidelim. Tarkan Tevletoğlu deyince benim aklıma gelen 2010 yılında “uyuşturucu madde bulundurma”dan dolayı 4 gün boyunca gözaltında tutulduğu ve sorgulandığıdır. Ki bu dava da hala devam ediyor. Hatta hatırlıyorum bir reklam filminde oynayan başarılı popçunun o firmayla bağlantısı da kesilmiş ve rol başkasına verilmişti. Şimdi biz bu ödülleri veriyoruz ve vermeliyiz de. Hiç kuşku yoktur ki, Tarkan Tevletoğlu da bu ödülü okurlar tarafından seçilerek hak etmiştir. Ancak daha ötesi olmalı mı ölçü nerede olmalı diye aklımdan da geçmiyor değil…
Herkese başarılı zamanlar dileğiyle...

kaynak:http://www.kadinelihaber.com/Sibel-UNLU/1966-KADINLARA-APTALCA-SORU-SORMAYIN.html

asltrkn
26-06-11, 23:53
Evet bende soruyorum Tarkan Tevletoğlu (!) kimdir ?

xurush'nine
27-06-11, 00:14
Sacmalamis o kadar.

secil.06
27-06-11, 00:31
yazmak için yazdıklarını düşünüp yazuıyolar ama sacmalayıp cuvallıyolar

devilscream
27-06-11, 02:22
Kendisi iyi dans eden iyi bir pop müzik şarkıcısıdır
O zaman "iyi dans eden iyi bir pop sanatçısı"nın müziğine bakacaksın
O ödülü haketmişsse kime ne uyuşturucudan bilmem neden sanane
Ben soruyorum o zaman.."Sen kimsin hemşerim sen nerden cıktın"

trkn_sry
27-06-11, 12:16
magazin medyası da bunu günlerce haber yaptı.
Diyorsunda sen magazin medyasında değil misin ? Sen neden haber yapıyorsun aptallıktan başka bir şey değil.

twilight
27-06-11, 15:21
Zırvalık vıdı vıdısı...Kalemini konuşturmaya çalışmış ama başka yerini konuşturmuş... :)

xurush'nine
27-06-11, 17:02
Son yila donup uysturucu olayina dikkarleri cekecegine ondan bir kac ay sonrasina baksana, o kadar uzerine gdilip yipranmasina ragmen hem de piyasalarin cokdugu donemde albumu yarim milyon satan sanatcidir Tarkan Tevetoglu!

twilight
27-06-11, 18:25
Ayrıca kriz olduğu her dönemde en az 2 milyon satmayı başarmıştır... ;) En kötü albümü bile 700 bin satarak,rekordan rekora koşmuştur... ;)

seyma_tt
27-06-11, 20:38
Al işte Basit Yazılardan En Basit örnek ...

orhan89
27-06-11, 20:53
Bide dun Izmir deki o 60 000 kisiye soralim uyusturucu olayini hatirliyomusunuz diye... Herkes Tarkan in kim oldugunu biliyor zaten, bu adamin dusuncesine gercekten hiiicc ihtiyacimiz yok ;)