PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ajda, Tarkan'la işi bitirmiş

secil.06
21-06-11, 17:47
İstanbul'da konser maratonu başladı. Ben de sezonu Ajda Pekkan konseri ile açtım geçen hafta...
"Neler giymiş? Yeni şarkılar nasıl?" merakıyla erkenden gittim Açıkhava'ya.
Merak sadece bende mi?
Hayır...
Ajda kitlesini buna alıştırmış, hem de fena alıştırmış. Herkes ondan bir farklılık, bir atraksiyon bekliyor. Yani müzik kadar görselliği de önemsiyorlar.

TARKAN İÇİN ALBÜM ALINIR
Konsere yetişmesi planlanan albüm yine gecikmiş. Ama Ajda, Tarkan'ın 'Yakar Geçerim' şarkısıyla sahneye gümbür gümbür çıktı, yer yerinden oynadı.
Şarkı Tarkan'ın ruhu...
Yani tam bir Tarkan şarkısı.
Üzerine Ajda'nın yorumunu da koyduğunuz zaman ortaya süper bir şey çıkıyor. Yani insanlar; bu şarkı için bile albümü alabilir.
Sinan Akçıl'ı ve diğer önemli müzisyenleri de unutmamak gerek. Özellikle Sinan'ı.
Albümdeki çoğu şarkıyı stüdyodaki kayıtlarda dinlemiştim. Ama şarkıları kalabalıklarla dinlemenin etkisi çok başka oluyor.
Bu arada gazeteci arkadaşımız Onur Baştürk'ün 'Özetle' şarkısını da dinledik. Ajda şarkıyı çok sevmiş, iki kez okudu.
Şimdi merakla Tarkan'ın Bülent Ersoy için yaptığı ve klibinde de görüneceği şarkıyı bekliyoruz.
(Bu arada bir son dakika dedikodusu; Tarkan, Bülent Hanım'ın klipte rengarenk kıyafetler giymesini istememiş. Siyahın daha iyi duracağını söylemiş. Bakalım Diva onu dinleyecek mi?)

YAZARLARŞENGÜL BALIKSIRTI
kaynak:http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/baliksirti/2011/06/21/ajda-tarkanla-isi-bitirmis

tarkan_mania
21-06-11, 19:27
Bülent ersoya verdiği şarkıyı çok merak ediyorum..

Nzl
21-06-11, 21:11
Şarkı sahiden de fena patladı, nereye gitsem bu şarkı çalıyor :)

Sabah gazetesinin ''Eelence bu yazın şarkılarını seçti!'' başlıklı haberide bunu kanıtlıyor gibi;

İstanbul gece hayatının olduğu kadar Türk pop müziğinin de nabzını tutan gece kulübü eelence, bu yazın en çok ses getirecek şarkılarını belirledi.
ÇOK İSTEK ALIYORLAR
Mekanın sahibi, ünlü menajer Özgür Aras; seçtikleri 15 şarkıyı nasıl belirlediklerini şöye anlattı: "Eelence bizim kamuoyu yoklama merkezimiz... Yeni çıkan bir şarkının nasıl tepki alacağını, tutup tutmayacağını, mekana gelenlerin reaksiyonundan anlıyoruz. İntro girdiğimizde müşteriler şarkıyı ezbere söylüyor ve parça, gün içinde defalarca istek alıyorsa, tamamdır! Seçtiğimiz bu 15 şarkı da, çalındıkları andan itibaren inanılmaz tepkiler alarak başarılarını kanıtladılar..."

İŞTE 15 HİT ŞARKI
1. Ajda Pekkan- 'Yakar Geçerim'
2. Atiye- 'Budur'
3. Ayşe Özyılmazel- 'Arabesk'
4. Demet Akalın- 'Aşk'
5. Gökhan Özen- 'Ezdirmem'
6. Gülşen- 'Yeni Biri'
7. Hadise- 'Superman'
8. Nez- 'Oldu mu?'
9. Özgün- 'Sadece Arkadaşız'
10. Seda Sayan- 'İftira'
11. Serdar Ortaç- 'Kolayca'
12. Sezen Aksu- 'Ayar'
13. Sıla- 'Gol'
14. Sinan Akçıl&Hande Yener- 'Atma'
15. Tarkan- 'Adını Kalbime Yaz'

Listenin açılışını da kapanışını da Tarkan şarkıları yapmış, süper :)

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/06/21/eelence-bu-yazin-sarkilarini-secti

SelenYasavul
21-06-11, 21:19
Evet, Tarkanin Bülent Ersoya verdigi sarkiyi bende cok merak ediyorum. :) Heleki klibi.. icinde Tarkanimiz olunca <33

ozkan49
21-06-11, 22:51
Ooo bencede :):) Klipde Tarkan varsa kesin izlerimmmmmmmmmmmm

secil.06
21-06-11, 23:46
klip olurmu ,Tarkan klip de rol alır mı,ne renk giyer bilinmez liste de Tarkanla başlayıp,Tarkanla listesi sonu olmasıyla olay bitmiştir..

seyma_tt
22-06-11, 01:40
bencede diva kesnlkle siyah gibi bişey giysin Tarkanı dinlese iyi olur :]

Buzlukahve
22-06-11, 02:12
hiç bülent ersoy albümü almadım ama tarkan için alıcam tarkan şarkısı için alıcam:D çok merak ediyorum ya şarkıyı

tarkan_mania
22-06-11, 11:33
15. Tarkan- 'Adını Kalbime Yaz'

Albümün adını hala öğrenemediler!

TEVETOGLU
22-06-11, 12:43
Bu klipten sonra Tarkan'ın kendi albümündeki şarkılara da klip bekliyoruz.

gizem-akkaş
22-06-11, 13:25
yakar geçerm cidden yaktı geçti bu yaz bülent ersoya verdiği şarkıyı çok merak ediorumm pek dnlemem o kadını ama Tarkanım için dinliycem klibinide sabrszlkla bekliorum kesn bomba bşi olucak :))

asd1234
26-06-11, 16:11
yakar geçerim'e çok sık denk geliyorum radyolarda çok çalıyor gerçekten, bence tek eksiği tarkan'ın düet değil de vokal yapmış olması. ama çok iyi şarkı, ve bu kadar çok çalınmasına dinlenmesine cidden mutlu oluyorum :)

trkn_sry
26-06-11, 16:27
yakar geçerim'e çok sık denk geliyorum radyolarda çok çalıyor gerçekten, bence tek eksiği tarkan'ın düet değil de vokal yapmış olması. ama çok iyi şarkı, ve bu kadar çok çalınmasına dinlenmesine cidden mutlu oluyorum :)

Evet tek eksik olan vokal yapmış olması keşke düet olsaydı yakar geçerim çok dineliyor oldukça güzel bir şarkı.

trk.gül
26-06-11, 16:44
Evet tek eksik olan vokal yapmış olması keşke düet olsaydı yakar geçerim çok dineliyor oldukça güzel bir şarkı.

keşke vokal yapmasaydı ama yine de çok güzel.

trkn_sry
26-06-11, 17:07
güzel de olsun yani Tarkanın söz müzik ;) :D

secil.06
26-06-11, 20:55
bu şarkıyı Tarkan dan dinlesek süper olur du ama böyle de süper

trk.gül
27-06-11, 17:28
Evet böylede güzel